Niestety, ta okazja już wygasła
Kierownica Thrustmaster Ferrari T300 Alcantara Edition @Morele
513° Zakończono

Kierownica Thrustmaster Ferrari T300 Alcantara Edition @Morele

1.449zł1.699zł-15% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
Edytor30
513° Zakończono
Kierownica Thrustmaster Ferrari T300 Alcantara Edition @Morele
lis 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kierownica Thrustmaster Ferrari T300 Alcantara Edition za 1449 zł w Morele.
Dostawa jest darmowa.

Unboxing


Kierownica dla fana wyścigów
Miłośnicy gier samochodowych mają spore powody do radości. Na rynek wchodzi najnowszy model Thrustmaster T300RS Ferrari, który pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. To właśnie ten produkt sprawia, że nie tylko sprawdzisz się w ekstremalnie szybkich warunkach, lecz także poczujesz niesamowity dreszczyk emocji. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło na skonstruowanie kierownicy, która idealnie odwzorowuje realne wyścigi.
321958.jpg

Idealne odwzorowanie rzeczywistości
Projektując najnowszy model gamingowej kierownicy, inżynierowie korzystali z rozwiązań, jakie stosuje się w normalnych autach. Ten innowacyjny symulator wyścigów został wyposażony w prawdziwy przemysłowy silnik bezszczotkowy. Dzięki temu użytkownik może poczuć płynne działanie sprzężenia zwrotnego. Wbudowane czujniki wymagają od niego bardzo krótkiego czasu reakcji. Dlatego podczas rozgrywek musisz być skupiony. Jazda jest przedstawiona bardzo realistycznie. Pojawiają się bowiem specjalne efekty siłowe, które mają odwzorowywać nawierzchnię, a wchodząc w zakręt, masz wrażenie, że zaraz oderwiesz się od drogi.
321958.jpg

Sekwencyjna zmiana biegów
Aby ułatwić użytkownikowi prowadzenie wirtualnych samochodów, w kierownicy Thrustmaster zastosowano sekwencyjną zmianę biegów, podobną do takiej, jaka znajduje się właściwie w każdym nowoczesnym pojeździe. Mechanizm skrzyni biegów składa się z dwóch łopatek. Części te są bardzo wytrzymałe, ponieważ zrobiono je z metalu. Dodatkowo urządzenie obraca się o 1080 stopni. Dzięki temu możesz wykonywać zaawansowane manewry na drodze, zaskakując i pokonując swoich rywali. Podczas takich wyścigów emocje sięgają zenitu, a Ty musisz działać z zimną krwią.
321958.jpg

Najnowsza technologia
Kierownica jest naszpikowana najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wpływają na wysoki poziom realizmu rozgrywek. Model ten wyposażony został między innymi w specjalny system H.E.A.R.T. Jego najważniejszą część stanowi bezdotykowy czujnik magnetyczny. To właśnie ten element sprawia, że kierownica działa z 16-bitową rozdzielczością. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji zestaw pedałów T3PA. Naciskając hamulec, poczujesz tarcie i opór jak w prawdziwym samochodzie. Taka kierownica naprawdę sprawdzi Twoje umiejętności prowadzenia pojazdów.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz