Kierownica Logitech G29 Driving Force [PC, Playstation 3 i 4] za 875zł @ Amazon.de
381°Zakończono

Kierownica Logitech G29 Driving Force [PC, Playstation 3 i 4] za 875zł @ Amazon.de

Pepper 33
kwi 7. 2017
Aktualizacja 1
Do końca dzisiejszego dnia za ~875zł (206,71€).
Kierownicę Logitech G29 Driving Force kompatybilną z konsolami Playstation oraz z komputerami kupimy w Amazon.de za ~900zł z darmową dostawą kurierem DHL (207,75€).

  • Ceny w Polsce zaczynają się od 1100zł według Ceneo

38151.jpg

Wideo recenzja:
38151.jpg

33 Komentarze

907,75€?

Super sprawa. Zacząłem od G29 do PC i bardzo sobie chwaliłem. Z tytułu iż kupiłem Xbox One ostatecznie wymieniłem na G920. A 2 szt G29 poszły na Aledrogo ja zakupiłem na Amazon we wrześniu za mniej niż 800zl
Edytowane przez: "ArekM" lut 16. 2017

Skoro to jest amazon.de to znaczy że jest normalna wtyczka zasilania 230V, nie taka jak w tych z UK? Czy ktoś już w ten sposób kupował z amazona? Nie ma ryzyka? Gwarancja jest i działa w PL? Jak z instrukcją?

Autor Pepper

@siniak Wtyczka na pewno będzie "nasza". Co do gwarancji, albo bezpośrednio w Logitechu (tak mi się wydaje), a jeśli nie ma takiej możliwości, to Amazon pośredniczy. Co do instrukcji, trudno powiedzieć. Jeśli jest mult-ijęzyczna, to nikła szansa, ale jest na polski.

Z instrukcją PL nie powinno być problemu, na necie się na pewno znajdzie, gorzej z realizacją gwarancji - na stronie Logitecha znajdujemy taką oto informację:
"Gwarancja na produkt obowiązuje tylko w kraju, w którym dokonano zakupu. Klienci mogą jednak złożyć zgłoszenie gwarancyjne w dowolnym kraju UE, w którym producent lub sprzedawca ma przedstawicielstwo"
Jak dla mnie to chyba ok, bo z tego co wiem Logitech ma u nas przedstawicielstwo. To w takim razie mam jeszcze jedno pytanie - czy kupując z tego niemieckiego Amazona dostajemy dokument zakupu uprawniający do ewentualnych reklamacji na gwarancji?
Edytowane przez: "siniak" lut 16. 2017

Autor Pepper

@siniak Możesz wydrukować fakturę zakupu ze swojego konta na Amazonie.

Czyli ze spokojną głową mogę zamawiać? (sorki że tak drążę, ale nigdy w ten sposób nie kupowałem i wiecie, trochę się obawiam)

Autor Pepper

@siniak Zdecydowanie. Amazon ma bardzo dobrą obsługę klienta - w razie problemów ze sprzętem pomogą.

Widzę że są tu obeznani w temacie
Pytanko - Macie jakieś sprawdzone fajne kierownice (wraz z gazem, hamulcem itd) do 350 zeta? Generalnie aby nie rozleciała się po jednym oesie i nie było problemów z kompatybilnością w takich tytułach jak m.in.
Dirt Rally, WRC 4,5,6, Dirt 3, Richard Burns Rally, itp. Jakieś propozycje?

Niestety z tym 900 zł to ściema jakaś, bo w podsumowaniu zamówienia na Amazonie wychodzi kwota 960,78 zł. Nie wiem dlaczego ale stosują jakiś kosmiczny przelicznik 1 EUR = 4.6247 (!!!)

Autor Pepper

@siniak Podaję zawsze średni kurs NBP. W Amazonie lepiej zapłacić dowolną kartą złotówkową, bo i tak wyjdzie taniej niżeli po kursie proponowanym przez Amazon. Najlepiej płacić kartą walutową jeśli masz taką możliwość.

Nie wiem co to jest karta walutowa, moja to kredytowa Mastercard z banku Millennium

Autor Pepper

@siniak Karta, którą masz podpiętą do konta w danej walucie. Tak czy siak wybierz Euro jako walutę płatności, kurs będzie znacząco lepszy niż ten proponowany przez Amazon (stawiam na ~4,36-4,40zł).

Ok, zamówione - po dzisiejszym kursie w Millennium + prowizja za przewalutowanie powinno wyjść jakieś 941 zł. Dostawa 23-24 lutego, no to odliczam dni... :P

nie macie jakiejś zacnej cebulki na g27 ??

Autor Pepper

@Rajder Logitech w ogóle jeszcze G27 produkuje? Wydaje mi się, że nie.

Kaban1 godz., 24 min

@Rajder Logitech w ogóle jeszcze G27 produkuje? Wydaje mi się, że nie.

​a czy ja stwierdziłem że się produkuje ?? wydaje Ci się że cebulę tutaj są tylko na produkowane przedmioty ??

Autor Pepper

@Rajder logicznie rzecz biorąc, jeśli coś nie jest produkowane i nie jest dostępne w sklepach, to szansa na bliska jest zeru

900 zł tylko dlatego, ze obsluguje PS4...

Kaban2 godz., 13 min

@Rajder logicznie rzecz biorąc, jeśli coś nie jest produkowane i nie jest …@Rajder logicznie rzecz biorąc, jeśli coś nie jest produkowane i nie jest dostępne w sklepach, to szansa na bliska jest zeru

​yhym czyli Twoim logicznym tropem idąc telefon który nie jest już produkowany nigdy nie będzie na promocji hmmm ciekawe ciekawe . To powodzenia w szukaniu promocji i zastanawiam się co tutaj robisz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy