109°
Zakończono
Kiełbasa biała grillowa Henryk Kania 800g w Biedronce
Kiełbasa biała grillowa Henryk Kania 800g w Biedronce

Kiełbasa biała grillowa Henryk Kania 800g w Biedronce

Cena:Cena:Cena:5,52zł
Mi smakuje więc się dziele, promocja ponoć obowiązuje w całej Polsce.

6,90zł/kg
18735.jpg

11 Komentarzy

Ach ta chemia

Autor

TomdeXMar 25.

Ach ta chemiaznowu pożałowali glutenu no ale zawsze gratis selera mogą dać

Za darmo bym tego nie chciał

Kotlet z psa, mielony razem z budą. Konserwanty, fosforany, wypełniacze. Aż dziw, że bez glutaminianu to w ogóle jakoś smakuje...
Tych śmieci psu bym do żarcia nie dał, pewnie i tak by nie ruszył. Nie wiem jak może smakować to "coś" komuś kto potrafi czytać.
Za 10zł/kg masz często promocje dobrego mięsa - łopatka, szynka z którego można wyczarować masę rzeczy bez tych świństw...

Autor

nowartMar 25.

Kotlet z psa, mielony razem z budą. Konserwanty, fosforany, wypełniacze. Aż dziw, że bez glutaminianu to w ogóle jakoś smakuje...Tych śmieci psu bym do żarcia nie dał, pewnie i tak by nie ruszył. Nie wiem jak może smakować to "coś" komuś kto potrafi czytać. Za 10zł/kg masz często promocje dobrego mięsa - łopatka, szynka z którego można wyczarować masę rzeczy bez tych świństw...Kebaba też robisz samemu?

Tak, wszystko robię sam - odrobina wiedzy, wprawy, umiejętności i nie ma z tym żadnego problemu. Jedyne czego nie robię to pizza - brak odpowiedniego pieca z wystarczająco wysoką temperaturą.

6,90 za kilogram kiełbasy przy 74% to nie jest zła cena
zawsze można skubnąć na śniadanie z musztardą, a i z kotem się podzielić.
Daje plusa, ciekawe, czy to lokalnie w biedronce, czy we wszystkich?

Autor

zimnyMar 27.

6,90 za kilogram kiełbasy przy 74% to nie jest zła cena zawsze można skubnąć na śniadanie z musztardą, a i z kotem się podzielić. Daje plusa, ciekawe, czy to lokalnie w biedronce, czy we wszystkich?sprawdzałem w 4 miastach i było we wszystkich.
Dużo tego nie mieli od 1 do 2 kartonów ale ja się załapałem na dwie torebki :-)
Smacznego jajka!

cooo? to jakaś usztuczniona kiełbasa dostaje >100 na plus, a moje parówki za 5zł/kg były zimne od minusów i w końcu zostały uznane za spam??! toć to skandal! i gdzie tu sprawiedliwość?

Czy teraz na Peppera będzie zawsze wrzucana cała gazatka z biedronki?

Autor

cichociemnyMar 27.

cooo? to jakaś usztuczniona kiełbasa dostaje >100 na plus, a moje parówki za 5zł/kg były zimne od minusów i w końcu zostały uznane za spam??! toć to skandal! i gdzie tu sprawiedliwość?nie takie jaja na tym portalu się dzieją
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst