Niestety, ta okazja już wygasła

KICHLY zestaw szklanych pojemników do przechowywania żywności, 18 elementów

lip 11. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
KICHLY zestaw szklanych pojemników do przechowywania żywności, 18 elementów
Cena na Allegro 269.99zl

Informacje o tym produkcie
  • ZESTAW 18 SZKLANYCH POJEMNIKÓW DO PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI - Zestaw zawiera 9 szklanych pojemników i 9 przezroczystych plastikowych pokrywek. Pojemniki są różnej wielkości i kształtu. Istnieją 2 kwadratowe pojemniki (320 ml i 800 ml), 3 okrągłe pojemniki (240 ml, 400 ml i 950 ml) i 4 prostokątne pojemniki (jeden 330 ml, dwa 840 ml i jeden 1520 ml). Wielofunkcyjne zastosowanie - zamrażanie, pieczenie, podgrzewanie, przechowywanie i podawanie.
  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SZKŁO BOROKRZEMIANOWE I TWORZYWO SZTUCZNE WOLNE OD BPA.- Szklane pojemniki na żywność zostały starannie zaprojektowane i wykonane z bardzo wytrzymałego szkła borokrzemowego wraz z przezroczystymi pokrywkami z polipropylenu (PP) wolnego od BPA. Zawartość pojemników można łatwo zobaczyć bez konieczności otwierania pokrywek, co pozwala zachować świeżość i smak żywności przez długi czas.
  • POKRYWKI Z TECHNOLOGIĄ AIRTIGHT - Pokrywki są łatwe do otwierania i zamykania dzięki czterem zatrzaskom, które posiadają gumową uszczelkę tworzącą mocne zamknięcie, aby utrzymać wilgoć na zewnątrz. Pojemniki są hermetyczne, wodoszczelne i odporne na wycieki, dzięki czemu żywność pozostaje świeża jak nigdy dotąd. Idealnie nadają się do użytku w biurze, siłowni, kuchni oraz podczas podróży.
  • BEZPIECZNE W KUCHENCE MIKROFALOWEJ I ZAMRAŻARCE -. - Szklane pojemniki są bezpieczne do użytku w kuchence mikrofalowej i piekarniku (bez pokrywek) (do 400 ℃) i są również bezpieczne w zamrażarce. To sprawia, że są idealne do gotowania w piekarnikach i najbardziej odpowiednie do długotrwałego przechowywania żywności, pozwalając Ci zrobić i przechowywać duże partie domowej roboty żywności za jednym zamachem.
  • ŁATWE DO CZYSZCZENIA I PRZECHOWYWANIA - Szklane pojemniki do przechowywania żywności nadają się do mycia w zmywarce. Można je przechowywać w dowolnym miejscu, ponieważ są zaprojektowane tak, aby można je było układać jeden na drugim.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

51 Komentarzy