Kiano SlimNote 10.1 @Biedronka
-180°Zakończono

Kiano SlimNote 10.1 @Biedronka

279,30zł399zł-30%Biedronka Okazje
23
lut 20. 2018
Parametry nie powalają: Intel Atom Z3735G, 1 GB RAM + 32 GB MMC, ale za taką cenę...
Komputer namierzony w Biedronce w Pruszkowie (na wyjeździe z Wawy), Al. Jerozolimskie 454. Nie wiem czy to okazja lokalna czy jakaś ogólna obniżka. Laptopów w gablocie było kilka.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

23 Komentarze
No nie żartuj, było o tym pełno wątków, tylko, że teraz promocja się skończyła i przepłacasz 35%
Do niedzieli ten sam kosztował 180 zł wiec okazja słaba tak jak i oferowany sprzęt
Trzeba tylko wspomnieć, że w Biedronce nie ma zwrotów na tego typu sprzęt! Kupiłem telefon na wyprzedaży i po przyjściu do domu okazało się, że trzeszczy głośnik rozmów, poszedłem wymienić, bo były jeszcze 3 sztuki, ale pan kierownik oświecił mnie, że nie mogę wymienić, że mogę tylko reklamować i odesłać do serwisu i czekać minimum 14 dni na odpowiedź. :-)
Sprawdzić nie mogłem na miejscu, bo bateria była całkowicie rozładowana. Tak więc jak ktoś chce kupić to niech mu tego lapka podłączą, nie za bardzo wiem gdzie, bo nawet nie mają gniazdek na sklepie. ;-)
Avatar
Usunięty70139
Nom_Nomek20/02/2018 15:07

Trzeba tylko wspomnieć, że w Biedronce nie ma zwrotów na tego typu sprzęt! …Trzeba tylko wspomnieć, że w Biedronce nie ma zwrotów na tego typu sprzęt! Kupiłem telefon na wyprzedaży i po przyjściu do domu okazało się, że trzeszczy głośnik rozmów, poszedłem wymienić, bo były jeszcze 3 sztuki, ale pan kierownik oświecił mnie, że nie mogę wymienić, że mogę tylko reklamować i odesłać do serwisu i czekać minimum 14 dni na odpowiedź. :-)Sprawdzić nie mogłem na miejscu, bo bateria była całkowicie rozładowana. Tak więc jak ktoś chce kupić to niech mu tego lapka podłączą, nie za bardzo wiem gdzie, bo nawet nie mają gniazdek na sklepie. ;-)jak nie ma? kupiłem stację pogodową na tej promocji ostatniej w biedrze. Przyszedłem po 2 godzinach ją oddać. Na pytanie czemu chce oddać, odpowiedziałem "bo tak". Kasa oddana bez gadania
martini20/02/2018 15:02

No nie żartuj, było o tym pełno wątków, tylko, że teraz promocja się skończ …No nie żartuj, było o tym pełno wątków, tylko, że teraz promocja się skończyła i przepłacasz 35%W wyszukiwarce nie znalazłem, w takim razie sorry :).
Edytowane przez: "pat0" lut 20. 2018
Z tymi parametrami to nawet przeglądanie neta jest udręką.
Biedronka 🐞 i tego typu sklepy nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów. Lepiej się 2 razy zastanowić nad kupnem sprzętów.
absolutnie tego nie kupujcie, dramatycznie słaby sprzęt
pat0lut 20. 2018

W wyszukiwarce nie znalazłem, w takim razie sorry :).


To były chyba zbiorcze tematy o promocji Biedronki. U mnie jeszcze w niedzielę dwa takie stały w gablocie, ale nawet za 180 tego nie chcę
Spezet nie warty nawet 100... Masakra
Za te pieniądze to lepiej jakiegoś poleasingowego lapka kupić na aledrogo
Teraz w gablotach się pojawiły a do niedzieli leżały na zapleczu u kierownika sklepu.
peppermintlut 20. 2018

Biedronka 🐞 i tego typu sklepy nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów. …Biedronka 🐞 i tego typu sklepy nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów. Lepiej się 2 razy zastanowić nad kupnem sprzętów.


Zaden sklep stacjonarny nie ma obowiązku. To tylko dobra wola i regulamin sklepu:)
Idąc tokiem, że ma to Win10 a pewnie nawet Win7 nie wgram a do 8/8.1 stery nie będą grać to pytania dwa.
1. Czy klawiaturę da się odpiąć?
2. Czy to ma rację bytu na Phoenix OS? Po prostu wgram sobie androida a na kiano już wgrywalem ale z Atomami Z83XX itp.
Oczywiście wgrałbym sobie Phoenixa x86 tylko boję się stawiać na 1gb ramu. Okaże się, że na prostych czynnościach padnie no i cóż. Na androidzie używam jednocześnie GG (tak, jeszcze tego używam), chrome no i więcej nie muszę aczkolwiek byłoby miło np YouTube z apki (są mody yt w tle) czy np Tapatalka. Na pewno takiego androida jeszcze odchudze. Nie szukam typowo pod androida urządzenia, tylko jak jest "taka okazja" (mało kosztuje, więc można ryzykować), to byłoby fajnie wziąć.

Jak ktoś chce zjechać, że nie opłaca się to proszę użytkowniku podaj w tej albo niższej cenie coś o takich parametrach tylko więcej ramu ;p. Na Windowsie
Kiedy był za 180? To nawet warto kupić jak ktoś chce mieć coś lepszego niż tablet
do niedzieli bylo -35% na elektronike ale o dziwo nic nigdzie nie bylo z grubszych fantow - pewnie kisly na zapleczach
Nie przesadajmy,ze za 180 to się nie oplaca... Za taka cene mamy "laptop" do korzystania z internetu. Znajdzcie cos równie normalnego w tej cenie, albo lepszego do 300zl 😊
Usunięty7013920/02/2018 15:10

jak nie ma? kupiłem stację pogodową na tej promocji ostatniej w biedrze. Pr …jak nie ma? kupiłem stację pogodową na tej promocji ostatniej w biedrze. Przyszedłem po 2 godzinach ją oddać. Na pytanie czemu chce oddać, odpowiedziałem "bo tak". Kasa oddana bez gadaniaRegulamin zwrotów i reklamacji towarów zakupionych w sklepie Biedronka Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 1 marca 2017r. i zastępuje Regulamin zwrotów i reklamacji towarów zakupionych w sklepie Biedronka z dnia 1 października 2016r.

Zwrot towarów pełnowartościowych

Zwrot towarów pełnowartościowych i związana z tym wypłata gotówki może być dokonywana wyłącznie na podstawie oryginału paragonu lub faktury VAT w terminie 14 dni od daty zakupu.Klienci mogą dokonać zwrotu pełnowartościowych towarów zakupionych w sklepach Biedronka na terenie całego kraju w wybranym przez siebie sklepie za wyjątkiem następujących artykułów:
 • Wszystkie artykuły spożywcze (w tym dziecięce)
 • Kwiaty (doniczkowe, cięte, krzewy i drzewka)
 • Alkohol i papierosy
 • Środki higieny osobistej (papier toaletowy, podpaski, pieluchy itp.)
 • Tablety, telefony komórkowe, komputery, pendrive oraz karty pamięci, kamery oraz aparaty, nawigacje GPS, konsole do gier, urządzenia z możliwością zapisu danych
 • Kosmetyki i chemia gospodarcza
 • Książki oraz czasopisma
 • Doładowania telefonów komórkowych
 • Gry komputerowe, oprogramowanie komputerowe i płyty
 • Bielizna, skarpetki, rajstopy , stroje kąpielowe
Może chociaż na podstawkę do podgrzewania kota się nadaje
W zeszły czwartek widziałem go w Pruszczu Gd za 150.
1gbram nawet za tą kasę strach brać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst