Niestety, ta okazja już wygasła
KFD VITAPAK-WITAMINY I MINERAŁY ORGANICZNE- 45 porcji
Zakończono

KFD VITAPAK-WITAMINY I MINERAŁY ORGANICZNE- 45 porcji

17,87zł26,99zł-34% 6,70zł Allegro Okazje
Zakończono
KFD VITAPAK-WITAMINY I MINERAŁY ORGANICZNE- 45 porcji
kwi 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

KFD VitaPak+ to obecnie, prawdopodobnie, najlepszy produkt na rynku w relacji jakość - ilość porcji - cena. Produkt zawiera aż 45 porcji - na 45 dni suplementacji!

KFD Vitapak+ to kompleks, naszym zdaniem, najbardziej istotnych witamin i składników mineralnych (w większości form organicznych-cytrynianów i mleczanów). Powlekane i (mimo doskonałego składu) niewielkie tabletki łatwo się połyka.

Zalety KFD Vitapak+:

- Aż 21 składników, w tym 18 na poziomie 100% lub więcej dziennego zapotrzebowania - czyli nie ma tu homeopatii - jak w wielu produktach konkurencji (gdzie jest więcej składników, ale w mniejszych dawkach).

-Niemal wszystkie minerały w formach organicznych (mleczany i cytryniany), których przyswajalność jest dobrze udokumentowana badaniami a nie marketingiem (vide chelaty).

W trosce o osoby z zaburzeniami pracy tarczycy KFD Vitapak+ jest całkowicie pozbawiony jodu (osoby chore zawsze powinny konsultować suplementację z lekarzem).

Starannie dobrane składniki produktu, oferują szerokie spektrum działania:

- Zawarte w produkcie cynk i selen pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, syntezie białka (co zainteresuje zwłaszcza mężczyzn) przyczyniają się w prawidłowym przebiegu spermatogenezy;

- Będąca jednym ze składników preparatu biotyna pomaga zachować zdrową skórę i paznokcie;

- Magnez i potas w formach organicznych pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a ich niedobór może być przyczyną niekontrolowanych skurczów mięśni.

- Obecny w produkcie chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi, co w świetle badań naukowych może wpływać na zmniejszenie łaknienia na produkty słodkie1

- Cenna informacja dla osób cierpiących na niedokrwistości (anemię) – wysoka dawka żelaza obecna w VitaPak+pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny.

Nie daj się nabrać na produkty z niewielką ilością porcji produkowanych w wizualnie większych opakowaniach. Nie sugeruj się rozbijaniem dawki na porcje przyjmowane rano czy wieczorem. Unikaj produktów z podejrzanie wysoką liczbą witamin i dodatków - zazwyczaj są to najgorsze źródła minerałów oraz witamin, a ich ilości są śladowe.

Informacja żywnościowa:
257867.jpg

SKLEP KFD
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz