Niestety, ta okazja już wygasła

Ketony malinowe 100g, Kwas α-liponowy 500 mg w kapsułkach

lip 26. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ketony malinowe

100% ekstrakt z malin w proszku zawierający 0,5% ketonów malinowych. Formula, która można dodawać do ulubionych napojów i koktajli.

Ketony malinowe są stosowane od prawie stu lat. Po raz pierwszy użyto ich jako wzmacniacza smaku w 1918 roku. Na przełomie XX i XXI wieku zaczęły być traktowane jako suplement diety. Nasze ketony malinowe w proszku stanowią wysokiej jakości źródło tego składnika.

Ketony są substancja chemiczna, która organizm człowieka wykorzystuje do przetwarzania tłuszczu w energie, szczególnie gdy nie ma on dostępu do cukrów. Jak sama nazwa wskazuje, ketony malinowe można znaleźć w malinach, ale także w żurawinie, korzeniu rabarbaru i igłach sosnowych. Nasz produkt jest zgodny z normami UE w stosunku woda/etanol 4:1.
Aktualizacje społecznościowe
Djabloo2
19zł

559663-1ziix.jpg

Kwas alfa-liponowy 500 mg w kapsulkachKwas alfa-liponowy o silnym dzialaniu w wygodnej formie kapsulki dostarcza w jednej kapsulce, az 500 mg kwasu alfa-liponowego i doskonale nadaje sie do laczenia z kreatyna.

Kwas alfa-liponowy jest popularnym suplementem stosowanym czesto zamiast weglowodanów. Kazda kapsulka kwasu alfa-liponowego zawiera silna dawke az 500 mg tego skladnika i doskonale nadaje sie do suplementacji w polaczeniu z kreatyna.

Kwas alfa-liponowy jest pochodna kwasu oktanowego, a podawany w polaczeniu z kreatyna, moze przyczyniac sie do zwiekszania jej wchlaniania.

6 Komentarzy