Niestety, ta okazja już wygasła
Ketchup kotlin Wroclavia Wrocław Biedronka
-65° Zakończono

Ketchup kotlin Wroclavia Wrocław Biedronka

4,99zł8zł-38%Biedronka Okazje
11
maj 8.Lokalnie
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Spodlił się strasznie ten ketchup. Ten z biedry rządzi
Czemu minus? Ja kupilem
jest tak rozwodniony ze sie kiedyś wodą zalałem
Blooder08/05/2019 12:02

Czemu minus? Ja kupilem


Ludzie nie dogodzisz.. Ja też kupiłem i wcale wodnisty nie jest.. Do frytek spoko A to strona chyba nie z degustacjami ala magda gesler a z promocjami..
Edytowane przez: "Kocham.kraftowe.piwo" maj 8.
Kocham.kraftowe.piwo08/05/2019 12:28

Ludzie nie dogodzisz.. Ja też kupiłem i wcale wodnisty nie jest.. Do f …Ludzie nie dogodzisz.. Ja też kupiłem i wcale wodnisty nie jest.. Do frytek spoko A to strona chyba nie z degustacjami ala magda gesler a z promocjami..


Dokładnie tak, ale niestety na pepperze ludzie minusują jeśli czegoś po prostu nie lubią, a nie jeśli okazja jest kiepska. Ta okazja jest dobra
Zawsze kupowalem ten ketchup w Biedrze i smakowal swietnie.
Ostatnio po jego zakupie musialem sprawdzac czy nie jest przeterminowany ... Smak nie do poznania ogolnie.

Slabizna.

Co nie zmienia faktu ze okazja ok jak ktos preferuje.
A z kauflandu widocznie smaczniejszy pepper.pl/pro…749
Plus za cenę, bo jest dobra
markus13208/05/2019 13:53

A z kauflandu widocznie smaczniejszy …A z kauflandu widocznie smaczniejszy https://www.pepper.pl/promocje/ketchup-kotlina-950g-kaufland-od-905-156749


Oferta z Kauflandu też powinna być zamrożona i nie mam pojęcia czemu nie była.
Absolutnie zgadzam się z powyższymi opiniami. Do niedawna nie używałem innego ketchupu niż ten i również pewnego razu po zakupie zaskoczyła mnie jego konsystencja, która obecnie bardziej przypomina zagęszczony sok niż ketczup. Zacząłem szukać o co chodzi i okazało się, że markę kupiła firma Maspex, która jest też właścicielem marki Włocławek. Kotlin już nie jest produkowany w starej przetwórni i prawdopodobnie z zupełnie innej receptury. W starej przetwórni obecnie powstaje ketchup, który się nazywa Kotliński i to jest własnie ten stary Kotlin. Ciężko go dostać, a mnie się raz udało kupić w Społem.
strzalad08/05/2019 18:37

Oferta z Kauflandu też powinna być zamrożona i nie mam pojęcia czemu nie by …Oferta z Kauflandu też powinna być zamrożona i nie mam pojęcia czemu nie była. Absolutnie zgadzam się z powyższymi opiniami. Do niedawna nie używałem innego ketchupu niż ten i również pewnego razu po zakupie zaskoczyła mnie jego konsystencja, która obecnie bardziej przypomina zagęszczony sok niż ketczup. Zacząłem szukać o co chodzi i okazało się, że markę kupiła firma Maspex, która jest też właścicielem marki Włocławek. Kotlin już nie jest produkowany w starej przetwórni i prawdopodobnie z zupełnie innej receptury. W starej przetwórni obecnie powstaje ketchup, który się nazywa Kotliński i to jest własnie ten stary Kotlin. Ciężko go dostać, a mnie się raz udało kupić w Społem.


Dzięki za zwrócenie uwagi o przejęciu spółki. Na stronie Kotlińskiego jest mapa gdzie można go kupić kotlinskispecjal.pl/tu-…al/ .
ja kupowałem, kupuję i będę kupował, bo żadnej różnicy nie widzi i nie czuję, najbardziej lubię jeść ten z piekła rodem, do marynaty na grilla tez się najlepiej sprawdza
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst