Niestety, ta okazja już wygasła
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto 1 kg!!! Biedronka
645° Zakończono

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto 1 kg!!! Biedronka

37,99zł49,99zł-24%Biedronka Okazje
18
gru 17. 2017

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobra kawa w bardzo atrakcyjnej cenie Ostatnio była po 39,99 zł w promocji i szybko z półek się ulotniła.

250g Oro za 13,99zł będzie

Jeśli jednak ktoś preferuje rozpuszczalne to od jutro do świąt -20% na wszystkie kawy rozpuszczalne


Oferta od 18.12 do 24.12
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Avatar
Usunięty34384
Usunięty5028818/12/2017 00:10

Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. …Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. Powiedzmy, że ktoś zarabia 5000zł, szybko wychodzi, że godzina jego czasu kosztuje 24,08zł. Koszt wysyłki 8zł? czyli 20 minut. Czyli wysyłka kosztuje mniej, niż bym musiał sie ubrać i iść do sklepu, a ten czas poświęcam rodzinie. Powiesz, że masz go dużo? Jak zabraknie rodziny, to te 20 minut będzie bardzo cenne.


Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu ludzi. Taki pacjent kupuje buty Nike za 600 zł które my kupujemy za 100, garnitur czy koszule Wistuli czy Wólczanki identycznie z 500% przepłacone. Zapytany daje przykłady jak ty i jeszcze dodaje że go na to stać) Fatalny błąd, żeby bowiem ta piątkę zarobić ma dymania po 12h, 6 dni w tygodniu gorzej jak niewolnik. Płaci za to brakiem czasu dla rodziny i zdrowiem które bezpowrotnie niszczy, zaś najbardziej traci poprzez brak czasu na ...życie. Fakt, kupuje sobie gadżety jak znajdzie czas, czy ma lepszą furę. Tylko kiedy ma ich używać skoro non stop jest w pracy? A żona będzie się sama wiecznie nudzić? Dziecko ma szacunek dla ojca widma? A sam delikwent ile będzie udawał, że nie widzi piątki dookoła? Uwierz, często lepiej zarobić 1,5 koła i umiejętnie je wykorzystać, bo z peperem na gadżety ci stać jakbyś 6 koła miał)))
Edytowane przez: "Usunięty34384" gru 18. 2017
18 Komentarzy
Właśnie muszę nabyć na prezent, więc jak znalazł Dzięki.
Dzięki, właśnie szukałam
W mojej ocenie lepiej kupic MK Cafe - kawy swiata (około 10 zl za 250 g). No ale wiadomo Lavazza przyciąga kupujących.
Kwestia tego co kto lubi, ja nie lubię aż tak dużej ilości robusty w mieszance. Sama okazja jak najbardziej Ok
Edytowane przez: "Tomek83" gru 17. 2017
Tomek8317/12/2017 23:35

W mojej ocenie lepiej kupic MK Cafe - kawy swiata (około 10 zl za 250 g). …W mojej ocenie lepiej kupic MK Cafe - kawy swiata (około 10 zl za 250 g). No ale wiadomo Lavazza przyciąga kupujących.Kwestia tego co kto lubi. Sama okazja jak najbardziej Ok


Gdzie można je dostać?
suffggru 17. 2017

Gdzie można je dostać?


Są dosyć często w Biedr. Teraz chyba właśnie są.
Avatar
Usunięty50288
Żadne WOW.... 38 normalnie w sklepie....

LINK
Usunięty5028817/12/2017 23:53

Żadne WOW.... 38 normalnie w sklepie....LINK



Jasne i 1/4 ceny trzeba jeszcze doliczyć za przesyłkę.
A poza tym to inna kawa.
Edytowane przez: "andy_28" gru 18. 2017
Usunięty5028817/12/2017 23:53

Żadne WOW.... 38 normalnie w sklepie....LINK


Nie wszyscy mieszkają w Olszewo-Borki, a dla pozostałych min 9 zł przesyłka.
Usunięty5028817/12/2017 23:53

Żadne WOW.... 38 normalnie w sklepie....LINK


Podałeś forte za 39zł to odmiana inna
Avatar
Usunięty50288
Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. Powiedzmy, że ktoś zarabia 5000zł, szybko wychodzi, że godzina jego czasu kosztuje 24,08zł. Koszt wysyłki 8zł? czyli 20 minut. Czyli wysyłka kosztuje mniej, niż bym musiał sie ubrać i iść do sklepu, a ten czas poświęcam rodzinie.

Powiesz, że masz go dużo? Jak zabraknie rodziny, to te 20 minut będzie bardzo cenne.
Avatar
Usunięty50288
Bolpheusgru 18. 2017

Podałeś forte za 39zł to odmiana inna



Masz rację.
Usunięty5028818/12/2017 00:10

Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. …Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. Powiedzmy, że ktoś zarabia 5000zł, szybko wychodzi, że godzina jego czasu kosztuje 24,08zł. Koszt wysyłki 8zł? czyli 20 minut. Czyli wysyłka kosztuje mniej, niż bym musiał sie ubrać i iść do sklepu, a ten czas poświęcam rodzinie. Powiesz, że masz go dużo? Jak zabraknie rodziny, to te 20 minut będzie bardzo cenne.


Najpierw trzeba zarabiać 5000 zl. Po drugie czasami człowiek tyle czasu przepier**la na inne czynności że 20 minut to nic. Po trzecie po samą kawę iść? Jeszcze przed świętami co ludzie wścieku macicy i jąder dostają? Idź na zakupy i przy okazji kupisz.
Ta kawa to fajans. Wszystko na czym pisze crema to kiepska robucha. A cena adekwatna do jakości. Fresz o niebo lepszy.
Z lavazzy tylko ta w niebieskich paczkach, najlepiej top class albo piena .
Avatar
Usunięty34384
Usunięty5028818/12/2017 00:10

Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. …Przelicz sobie zatem ile wart jest Twój czas, koszt dojazdu do sklepu. Powiedzmy, że ktoś zarabia 5000zł, szybko wychodzi, że godzina jego czasu kosztuje 24,08zł. Koszt wysyłki 8zł? czyli 20 minut. Czyli wysyłka kosztuje mniej, niż bym musiał sie ubrać i iść do sklepu, a ten czas poświęcam rodzinie. Powiesz, że masz go dużo? Jak zabraknie rodziny, to te 20 minut będzie bardzo cenne.


Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu ludzi. Taki pacjent kupuje buty Nike za 600 zł które my kupujemy za 100, garnitur czy koszule Wistuli czy Wólczanki identycznie z 500% przepłacone. Zapytany daje przykłady jak ty i jeszcze dodaje że go na to stać) Fatalny błąd, żeby bowiem ta piątkę zarobić ma dymania po 12h, 6 dni w tygodniu gorzej jak niewolnik. Płaci za to brakiem czasu dla rodziny i zdrowiem które bezpowrotnie niszczy, zaś najbardziej traci poprzez brak czasu na ...życie. Fakt, kupuje sobie gadżety jak znajdzie czas, czy ma lepszą furę. Tylko kiedy ma ich używać skoro non stop jest w pracy? A żona będzie się sama wiecznie nudzić? Dziecko ma szacunek dla ojca widma? A sam delikwent ile będzie udawał, że nie widzi piątki dookoła? Uwierz, często lepiej zarobić 1,5 koła i umiejętnie je wykorzystać, bo z peperem na gadżety ci stać jakbyś 6 koła miał)))
Edytowane przez: "Usunięty34384" gru 18. 2017
Usunięty3438418/12/2017 04:53

Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu lud …Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu ludzi. Taki pacjent kupuje buty Nike za 600 zł które my kupujemy za 100, garnitur czy koszule Wistuli czy Wólczanki identycznie z 500% przepłacone. Zapytany daje przykłady jak ty i jeszcze dodaje że go na to stać) Fatalny błąd, żeby bowiem ta piątkę zarobić ma dymania po 12h, 6 dni w tygodniu gorzej jak niewolnik. Płaci za to brakiem czasu dla rodziny i zdrowiem które bezpowrotnie niszczy, zaś najbardziej traci poprzez brak czasu na ...życie. Fakt, kupuje sobie gadżety jak znajdzie czas, czy ma lepszą furę. Tylko kiedy ma ich używać skoro non stop jest w pracy? A żona będzie się sama wiecznie nudzić? Dziecko ma szacunek dla ojca widma? A sam delikwent ile będzie udawał, że nie widzi piątki dookoła? Uwierz, często lepiej zarobić 1,5 koła i umiejętnie je wykorzystać, bo z peperem na gadżety ci stać jakbyś 6 koła miał)))


Tak
I zamiast porządnej kawy na święta pijesz fajans bo akurat jest w promce....
Ten medal ma dwie strony, ale twoja jest pod spodem
Usunięty3438418/12/2017 04:53

Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu lud …Uwielbiam takie argumenty, bo pokazują klasyczny błąd w myśleniu wielu ludzi. Taki pacjent kupuje buty Nike za 600 zł które my kupujemy za 100, garnitur czy koszule Wistuli czy Wólczanki identycznie z 500% przepłacone. Zapytany daje przykłady jak ty i jeszcze dodaje że go na to stać) Fatalny błąd, żeby bowiem ta piątkę zarobić ma dymania po 12h, 6 dni w tygodniu gorzej jak niewolnik. Płaci za to brakiem czasu dla rodziny i zdrowiem które bezpowrotnie niszczy, zaś najbardziej traci poprzez brak czasu na ...życie. Fakt, kupuje sobie gadżety jak znajdzie czas, czy ma lepszą furę. Tylko kiedy ma ich używać skoro non stop jest w pracy? A żona będzie się sama wiecznie nudzić? Dziecko ma szacunek dla ojca widma? A sam delikwent ile będzie udawał, że nie widzi piątki dookoła? Uwierz, często lepiej zarobić 1,5 koła i umiejętnie je wykorzystać, bo z peperem na gadżety ci stać jakbyś 6 koła miał)))



Też uwielbiam takie uogólnienia. Zwłaszcza w większości z palca wyssane Przecież nie wiesz ile Pan_Cebula naprawdę zarabia (kwota 5000 jako przykład lub brutto itp), ile godzin siedzi w pracy, czy ma dzieci i zonę a jeśli tak to ile z nimi przebywa. Nie wiesz również czy kupuje Nike za 600 czy za 200 a może woli Timberlandy albo trampki za 30zł.
Tekst o gadżetach i szacunku dzieci to już całkiem niezłe kwiatki. Przecież napisał, że woli ten czas poświęcić rodzinie. Dorobiłeś całą teorię do jednego zdania o tym, że ktoś woli zapłacić 9zł za transport niż tłuc się np w korkach do sklepu.
Cud, że nie zrobiłeś z Pana_Cebuli zboczeńca i faszysty.

Ja akurat też jestem zdania, że lepszym wyborem jest MkFresh, tak jak Pan_Cebula i zawad22. W marketach często pojawia się w promocji kawa, która już swoje odleżała na półce sklepowej. Też swego czasu lubiłem Lavazzę ale po trafieniu 2 razy na zwietrzałą/zatęchłą dałem sobie z nią spokój. Co innego prywatny import z Allegro ale tam też dochodzą koszty wysyłki. Świeżo palona MkFresh jest dużo bezpieczniejszym wyborem, ewentualnie dostępna w zwykłych sklepach Guatemala czy Brasilia.
Avatar
Usunięty34384
Tuco18/12/2017 11:40

Też uwielbiam takie uogólnienia. Zwłaszcza w większości z palca wyssane Też uwielbiam takie uogólnienia. Zwłaszcza w większości z palca wyssane Przecież nie wiesz ile Pan_Cebula naprawdę zarabia (kwota 5000 jako przykład lub brutto itp), ile godzin siedzi w pracy, czy ma dzieci i zonę a jeśli tak to ile z nimi przebywa. Nie wiesz również czy kupuje Nike za 600 czy za 200 a może woli Timberlandy albo trampki za 30zł.Tekst o gadżetach i szacunku dzieci to już całkiem niezłe kwiatki. Przecież napisał, że woli ten czas poświęcić rodzinie. Dorobiłeś całą teorię do jednego zdania o tym, że ktoś woli zapłacić 9zł za transport niż tłuc się np w korkach do sklepu.Cud, że nie zrobiłeś z Pana_Cebuli zboczeńca i faszysty. Ja akurat też jestem zdania, że lepszym wyborem jest MkFresh, tak jak Pan_Cebula i zawad22. W marketach często pojawia się w promocji kawa, która już swoje odleżała na półce sklepowej. Też swego czasu lubiłem Lavazzę ale po trafieniu 2 razy na zwietrzałą/zatęchłą dałem sobie z nią spokój. Co innego prywatny import z Allegro ale tam też dochodzą koszty wysyłki. Świeżo palona MkFresh jest dużo bezpieczniejszym wyborem, ewentualnie dostępna w zwykłych sklepach Guatemala czy Brasilia.


Ta "teoria" jak napisałeś, z powodów czysto merytorycznych musi być ogólna i przez to uniwersalna. Problemy które opisałem są tak powszechne, że nie dostrzega ich tylko ktoś bardzo młody. Starszy i posiadający dzieci, wie że w każdej klasie podstawówki jak na dłoni widać dzieci z objawami choroby sierocej których rodzice są zajęcie pracą po 12h/doba.
Co zaś do zakupów w pełnych cenach to po prostu fakt: wejdź do galerii lub modnego akurat miejsca w dużym mieści i zobaczysz tabuny takich ludzi którzy płacą jednorazowo kilkaset procent więcej i zapytaj. Gwarantuję, że usłyszysz najbardziej popularną odpowiedź w styliu "Panie ile mój czas kosztuje" itd.

Co do Mk Fresh to masz rację: kawa świeżo palona która kosztuje ze wszystkimi patentami z peppera 8 zł za kilo jest najlepsza w stosunku ilość/jakość. Natomiast ma się nijak do dobrej kawy włoskiej typu Diemme czy Manuel. Ja akurat mam teraz w młynku Jamaica BlueMountain, ale akurat to nie jest kawa dla każdego. Trzeba mieć odpowiedniej klasy kolbowy ekspres ciśnieniowy i porządny młynek żeby wykorzystać jej możliwości, a tu większość używa nie nadających się do kawy automatów lub jednorazówek po kilkaset złotych. Ale do nich najlepiej używać właśnie supermarketówki, albo vendingu bo na cokolwiek lepszego szkoda pieniędzy i tak wyjdzie ta sama lura.
Avatar
Usunięty50288
Usunięty3438418/12/2017 15:13

Ta "teoria" jak napisałeś, z powodów czysto merytorycznych musi być ogólna …Ta "teoria" jak napisałeś, z powodów czysto merytorycznych musi być ogólna i przez to uniwersalna. Problemy które opisałem są tak powszechne, że nie dostrzega ich tylko ktoś bardzo młody. Starszy i posiadający dzieci, wie że w każdej klasie podstawówki jak na dłoni widać dzieci z objawami choroby sierocej których rodzice są zajęcie pracą po 12h/doba.Co zaś do zakupów w pełnych cenach to po prostu fakt: wejdź do galerii lub modnego akurat miejsca w dużym mieści i zobaczysz tabuny takich ludzi którzy płacą jednorazowo kilkaset procent więcej i zapytaj. Gwarantuję, że usłyszysz najbardziej popularną odpowiedź w styliu "Panie ile mój czas kosztuje" itd.Co do Mk Fresh to masz rację: kawa świeżo palona która kosztuje ze wszystkimi patentami z peppera 8 zł za kilo jest najlepsza w stosunku ilość/jakość. Natomiast ma się nijak do dobrej kawy włoskiej typu Diemme czy Manuel. Ja akurat mam teraz w młynku Jamaica Blue Mountain, ale akurat to nie jest kawa dla każdego. Trzeba mieć odpowiedniej klasy kolbowy ekspres ciśnieniowy i porządny młynek żeby wykorzystać jej możliwości, a tu większość używa nie nadających się do kawy automatów lub jednorazówek po kilkaset złotych. Ale do nich najlepiej używać właśnie supermarketówki, albo vendingu bo na cokolwiek lepszego szkoda pieniędzy i tak wyjdzie ta sama lura.



Drogi Panie. To ile zarabiam i całą opowieść nie ma znaczenia. Gdyby tu cos kosztowało 200, a w sklepie 600 oczywistym jest, że poszedłbym i kupił coś, gdzie różnica jest znaczna. Ale jeśli w grę wchodzi 7zł, a stracę czas to wybacz...

Wydaje mi się, że przestań mieć swoje teorie, bo jesteś bardzo uprzedzony do ludzi którzy zarabiają... "bo pewnie nie poświęcają czasu rodzinom" , "dzieci osierocone" ... itd. Zamiast klepać niepotrzebne opowieści, może warto pomyśleć, co zrobić, aby nie musieć wiecznie polować na okazje, przeceny, produkty z krótkim terminem itp... tylko korzystać z tego przy okazji, bo w twojej wypowiedzi pobrzmiewa ton zawiści, a taka postawa i wypowiedź sieje defetyzm, nikomu nie potrzebny.

A i bardzo proszę, nie twórz historii kogoś, jakbyś znał lepiej tę osobę, niż ona siebie sama.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst