Niestety, ta okazja już wygasła

Kawa ziarnista Blue Orca Coffee 32 COFFEE BLUE LABEL 1000 g

mar 16. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z Allegro smart dostawa jest darmowa, lub dostawa od 8,99 zł.

Kawa 32 Coffee Blue Label 100% Arabica - świeżo palona prosto z palarni kawy Blue Orca COFFEE!32 Coffee - czyli Tree to Coffee - to unikalne podejście do kawy od Drzewka do Kawy. Kawy 32 coffee to 100% mieszanki ziaren Arabici pochodzące z konkretnych, szczegółowo wyselekcjonowanych farm. W trakcie tworzenia marki przetestowaliśmy ponad 100 róznych kaw, z różnych farm i z różnych zakątków świata, wybraliśmy najlepsze z nich i połączyliśmy w unikalną kompozycje.

Wybierając kawy 32 COFFEE - wiesz konkretnie od jakich plantatorów pochodzi Twoja kawa - pijąc filiżankę 32 Coffee poniekąd przenosisz się w podróż do krajów pochodzenia ziaren i wspierasz lokalne społeczności.

SUPER ATRAKCYJNA CENA! PAMIĘTAJ -> W TEJ AUKCJI OFERUJEMY TYLKO ŚWIEŻO PALONĄ KAWĘ - (NIE STARSZA NIŻ 72 godziny od zamówienia)

Kawa prosto z naszej palarni kawy Blue Orca Coffee

Smaczna, świeża kawa o doskonałej jakości dla każdego, zapewni idealne espresso dla każdego

Kawa Ziarnista 32 Coffee BLUE LABEL100% Arabica 1kg Świeżo Palona

1kg Świeżo Palona Arabica blend

ŚWIEŻO PALONA PROSTO Z PALARNI BLUE ORCA COFFEE

Nasz blend BLUE LABEL składa się z idealnie wyselekcjonowanych ziaren z:
Brazylii
Peru
Salvador
dobranych do siebie aby tworzyć idealnie zbalansowaną kompozycję smaku.

Idealnie dobrane proporcje poszczególnych ziaren zapewniają uzyskanie idealne espresso
  • opakowanie 1kg
  • kawa ziarnista
  • mieszanka: 100% Arabica
  • intensywność smaku: 4/5
  • kwasowość: 2/5
  • stopień wypalenia 3/5
  • nuty smakowe: miód, migdały, toffi, czekolada deserowa. 513905_1.jpg
Kawa Świeżo Palona! Wykorzystujemy tylko ziarna pochodzące z najświeższych zbiorów w Brazylli, Indiach oraz Etiopii.

32 COFFEE Blue Label 100% Arabica - to mieszanka stworzona z myślą o parzeniu w ekspresach, kawiarce i french pressie

Kawa Ziarnista32 COFFEE Blue Label 100% ArabicaNasza mieszanka Blue Label została stworzona przede wszystkim dla fanów doskonałego espresso. Jak każdą naszą mieszankę do espresso należy określić ją jako:
3xP, czyli:
POTENTE, PERFETTO, PROFONDO
Co to znaczy?
Potente - espresso musi być mocne.
Perfetto – wolne od wszelkich defektów i mocno skoncentrowane.
Profondo - posiada głębię smaku i szeroką gamę nut smakowych.

Opakowania gwarantujące świeżość:
Nasze opakowania są najlepszym możliwym rozwiązaniem dla maksymalnego utrzymania świeżości kawy. Wyposażone są w zamknięcie typu zip oraz jednostronny zawór.

  • Zawór uniemożliwia tlenowi dostawanie się do wewnątrz opakowania, jednocześnie pozwala kawie odgazować świeżo po jej wypaleniu.
  • Zamknięcie "zip" jest sposobem, dzięki któremu nie musimy martwić się przesypywaniem kawy do słoików lub pojemników z obawy, że kawa nam zwietrzeje.

Palenie OMNIROAST

Jest to palenie, które pozwala na przygotowanie kawy w domu, zarówno w ekspresie (kolbowym automatycznym) jak i równiez w ekspresie przelewowym, kawiarce czy french press'ie

Idealny kompromis - dzięki takiemu sposobowi palenia zachowujemy w ziarnie ich naturalnych charakter, który odzwierciedla cechy charakterystyczne danego regiony, odmiany botanicznej czy sposobu obróbki.

Pozwalając nam się cieszyć soczystym espresso jak i pyszną kawą z frencha czy kawiarki.

Sposoby przygotowania:
Kawa Ziarnista 32 Coffee BLUE LABEL 100% Arabica 1kg Świeżo Palona
- to kawa mieszanka kaw ziarnistych (arabica) składająca się z ziaren pochodzących z Brazyli, Peru i Salvadoru. Ziarna tej kawy reprezentują najwyższą jakość. Idealnie sprawdzi się w automatycznych ekspresach do kawy, a po uprzednim zmieleniu na odpowiednią grubość, fantastycznie odnajdzie się w ekspresie kolbowym, kawiarce, bądź French Pressie

32 Coffee Blue Label jest doskonała do przygotowania espresso i kawy czarnej, równie dobrze posłuży jako baza do pysznego cappuccino bądź latte.

Sposób i stopień palenia kawy:
Należy pamiętać, że na finalny smak kawy w filiżance ma wpływ bardzo wiele czynników, można je ogólnie podzielić na 3 grupy: FARMA (warunki, odmiana botaniczna, sposób obróbki kawy, etc), PALARNIA (sposób palenia kawy) oraz PRZYGOTOWANIE KAWY w domu (sposób i grubość mielenia, ilość wody, jakość wody, etc)

NASZE PALENIE:
Nasze kawy są palone średnio - co oznacza, że ziarna w opakowaniu będą całkowicie suche, lekko matowe. Ma to na celu zamknięcie wszystkich olejków w ziarnie kawy, aby odzwierciedlić cechy charakterystyczne dla danej odmiany kawy. To jedna z różnic, pomiędzy kawami z palarni, a kawami maretowymi, które są palone ciemno, aby między innymi ukryć defekty ziarna.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz