Niestety, ta okazja już wygasła
Kawa ziarnista barista Espresso lub Crema, Bellarom. Lidl
162° Zakończono

Kawa ziarnista barista Espresso lub Crema, Bellarom. Lidl

26,99zł33,99zł-21%Lidl Okazje
18
162° Zakończono
Kawa ziarnista barista Espresso lub Crema, Bellarom. Lidl
paź 6. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 08.10 - 10.10 promocja na kilogram kawy ziarnistej.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
18 Komentarzy
A dam plusa kawa dobra
Bellaroom
i wszystko jasne Jak za 3 zł więcej moge mieć parę rodzajów Dallmayra to okazja zmienia się w kiepski żart
Edytowane przez: "allium.sapiens" paź 6.
Nie znam. Warto kupić?
Kiepska kawa
Myślę że ważny jest też to co się piło wcześniej, gust oraz oczekiwania co do kawy.
DejPromocje06/10/2020 14:43

i bądź tu mądry


To kwestia absolutnie subiektywna. Dopóki nie spróbujesz sam, to się nie dowiesz. Kasa nie jest duża, więc nie masz prawie nic do stracenia.
to taki prosty zabieg marketingowy. dodac w nazwie kawy Barista.. i juz ludzie mowia ze super smaczna prima sort... a realnie zwykle sa to raczej mocno srednie kawy.
Dla mnie smaczniejsze z ekspresu niz lavazy
kiedys kupiłem bellarom w złotym opakowaniu (nie pamiętam nazwy) - nigdy więcej. Tragiczny smak. Nie wiem jak ta z wstawki. Może na próbę wezmę bo to nie są kosmiczne pieniądze ale zwykłą lepiej omijać
Garfild06/10/2020 14:46

To kwestia absolutnie subiektywna. Dopóki nie spróbujesz sam, to się nie do …To kwestia absolutnie subiektywna. Dopóki nie spróbujesz sam, to się nie dowiesz. Kasa nie jest duża, więc nie masz prawie nic do stracenia.Oczywista sprawa, ale jednak przy zupełnie nieznanych mi markach to jedyne na czym mogę się oprzeć
Cena nie jest wysoka, ale mimo wszystko wolałbym kupić kawę, którą przynajmniej będę w stanie zużyć.
DejPromocje06/10/2020 16:06

Oczywista sprawa, ale jednak przy zupełnie nieznanych mi markach to jedyne …Oczywista sprawa, ale jednak przy zupełnie nieznanych mi markach to jedyne na czym mogę się oprzeć Cena nie jest wysoka, ale mimo wszystko wolałbym kupić kawę, którą przynajmniej będę w stanie zużyć.


Najwyżej dasz teściowej.
Marcin_jz106/10/2020 15:07

to taki prosty zabieg marketingowy. dodac w nazwie kawy Barista.. i juz …to taki prosty zabieg marketingowy. dodac w nazwie kawy Barista.. i juz ludzie mowia ze super smaczna prima sort... a realnie zwykle sa to raczej mocno srednie kawy.


Zgadza się. Kupiłem kiedyś Bellarom Espresso (bez Barista w nazwie) i mi nawet smakowała, a nie tak dawno tę z Barista w nazwie i stwierdziłem, że chyba coś nie tak, bo była zauważalnie gorsza.
xxeross06/10/2020 18:25

Zgadza się. Kupiłem kiedyś Bellarom Espresso (bez Barista w nazwie) i mi na …Zgadza się. Kupiłem kiedyś Bellarom Espresso (bez Barista w nazwie) i mi nawet smakowała, a nie tak dawno tę z Barista w nazwie i stwierdziłem, że chyba coś nie tak, bo była zauważalnie gorsza.


Pamiętam że też kiedyś jak się pojawił to się skusiłem tylko nie pamiętam opisu i ... był naprawdę dobry. Powiedziałbym że lepszy niż Dallmayr ale kolejny zakup to tragedia i już omijam ta kawe
siwylok07/10/2020 10:15

Pamiętam że też kiedyś jak się pojawił to się skusiłem tylko nie pamiętam o …Pamiętam że też kiedyś jak się pojawił to się skusiłem tylko nie pamiętam opisu i ... był naprawdę dobry. Powiedziałbym że lepszy niż Dallmayr ale kolejny zakup to tragedia i już omijam ta kawe


No wlasnie, chyba duzo zalezy od danej partii produkcji. Czasem trafi sie lepsza, czasem gorsza.
Kupiłem tą crema i tragedii nie ma. Aromat słaby ale smak już ok
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst