Niestety, ta okazja już wygasła
Kawa Tchibo Exclusive 2x250g - Biedronka
124° Zakończono

Kawa Tchibo Exclusive 2x250g - Biedronka

8
124° Zakończono
Kawa Tchibo Exclusive 2x250g - Biedronka
lut 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
8 Komentarzy
To już nie ta sama granatowa Tchibo co kiedyś. Pamiętam czasy, kiedy Tchibo Exclusive, tak samo jak zielonego Jacobsa, rozpoznawało się w sekundę po zapachu.
Dla mnie teraz jedna i druga nie są warte swojej "regularnej" ceny.
Edytowane przez: "allium.sapiens" lut 6. 2019
allium.sapiens3 min

To już nie ta sama granatowa Tchibo co kiedyś. Pamiętam czasy, kiedy Tc …To już nie ta sama granatowa Tchibo co kiedyś. Pamiętam czasy, kiedy Tchibo Exclusive, tak samo jak zielonego Jacobsa, rozpoznawało się w sekundę po zapachu.


Niestety masz rację.Teraz warto polować na dobrą cenę Lavazzy albo Kimbo Gold
Nazywanie tych trocin kawą to lekkie nadużycie :/
Gromoslaw3 min

Nazywanie tych trocin kawą to lekkie nadużycie


To nie trociny tylko torf ale już co niektórzy się dowiedzieli dlaczego kebab kosztuje 12 zeta nie ma nic za darmo dlatego dobrze ze dzięki peperowi można kupić coś niezłej jakości sporo taniej
A jak nie ta to co? Macie jakieś kawy 'lepsze' do polecenia? Szczerze nie znam się, a pijam właśnie tą..
IreuN4 min

A jak nie ta to co? Macie jakieś kawy 'lepsze' do polecenia? Szczerze nie …A jak nie ta to co? Macie jakieś kawy 'lepsze' do polecenia? Szczerze nie znam się, a pijam właśnie tą..


Lavazza qualita oro polecam.
Droższa, ale warta swojej ceny moim zdaniem.
IreuN23 min

A jak nie ta to co? Macie jakieś kawy 'lepsze' do polecenia? Szczerze nie …A jak nie ta to co? Macie jakieś kawy 'lepsze' do polecenia? Szczerze nie znam się, a pijam właśnie tą..Od dawna nie kupuję kaw mielonych. Jeśli trafiam okazję, robię zapas kaw ziarnistych, ostatnio oryginalny holenderski Jacobs Espresso i jestem zadowolony i ze smaku i z aromatu. Jak się tego nie spali elektrycznym siepaczem tylko zmieli żarnowym młynkiem przed zaparzeniem to jest to. I jestem zawsze pełen dystansu do zachwytu nad tzw. made in Italy bo te "włoskie" kawy też trafiają do Polski w dość wątpliwej jakościowo kompozycji. Osławiona i kultowa na Pepperze Lavazza jest dla mnie po prostu strasznie słaba.
Edytowane przez: "allium.sapiens" lut 6. 2019
Z włoskich tylko Pellini Top, Lavazza Espresso lub Club, Kimbo Gold. Z Tchibo ta z tukanem jest lepsza, Exclusive to taki przypalony Jacobs. Movenpick, Melitta, Dallmayr palone na 3 etc. Niemieckie sa bardziej wyraziste od włoskich, ale szybciej jełczeją i wietrzeją.
Edytowane przez: "HenitoKisou" lut 8. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst