Kawa MK Cafe premium ziarnista biedronka
324°Zakończono

Kawa MK Cafe premium ziarnista biedronka

12
wrz 21.
Witam nie wiem czy to ogólnopolska okazja ale w biedronce w Ciechanowie pkp kawa ziarnista 1kg mk cafe premium wg mnie dobra cena

12 Komentarzy

To normalna jej cena...

A okazja?

Cena jak co dzień
Promocji brak...

W biedrze normalnie jest w promce teraz po 40 zł i to go zmyliło...

Cena dobra,ale ta kawa w Biedr jakaś taka zwietrzała,nieświeża.Raz kupiłem i dzięki,postoje.

Cena nie jest zaskakujaco niska jak na mk cafe. Ostatnio 500g kupowalem za 15.99 w netto, 2 rodzaje. Wiec taniej wychodzilo niz tutaj. A wieksze opakowanie powinno byc tansze. Czasami zdazy sie kupil za 30zl i wtedy jest juz jakas cena lepsza. Teraz jest cena ok.

Dzisiaj kupiłem i otwierałem. Aromat jak najbardziej ok, aż mnie zdziwiło że taki intensywny zapach. Może Ci Bulo się trafiła jakaś paczka po przejściach, albo jakiś magazynowy leżak

Dobra cena

A kawa dobra?

Ar2r10 godz., 27 min

A kawa dobra?


Jak dla mnie dobra. Szukałam i próbowałam różnych kaw ziarnistych, lubię raczej łagodne kawy, a MK nie ma takiego spalonego posmaku. Trudno jednoznacznie powiedzieć, każdy lubi co innego. Co do ceny to ostatnio kupowałam chyba za więcej w Biedrze, coś koło 40 zł.
Edytowane przez: "wierzba" wrz 22.

Nie wiem czy to normalna cena ale na pewno taniej się jej obecnie nie dostanie. Do tego z dwa tygodnie temu jej szukałem gdy skończył mi się zapas i nigdzie jej nie było (tylko 250g w Piotr i Paweł za 12.50)
Dla tych, którzy lubią mniej kwaskowate i delikatniejsze Arabiki polecam to co odkryłem szukając MK Premium: Yellow Bourbon z MK Fresh (myślę, że z innych palarni też ten rodzaj będzie ok). Miodzio, zwłaszcza bez mleka. Tylko trochę inna półka cenowa i przy moich mocach przerobowych chyba zostanę przy tej Premium.

Ścierwo nie kawa, dopłać 5 zł i kup lepszą, włoska albo niemiecką. Najgorzej jest jak te kawy idą przez polskiego dystrybutora. Najlepiej to widać na kawach z Biedronki, do porównania spróbujcie kawy z netto lub Lidla, gdzie są często oryginalne niemieckie paczki z naklejka z tłumaczeniem
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od PrzemysawDunajski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy