Kaufland - Żarówki Ledowe OSRAM GU10 i nie tylko.
143°Zakończono

Kaufland - Żarówki Ledowe OSRAM GU10 i nie tylko.

9
maj 16. 2016
Kaufland wysprzedaje Żarówki firmy OSRAM m.in. znalazłem Tego typu Gu10 w cenie 12.50 zł. Po za tym w promocyjnej cenie znajdziemy również szereg normalnych żarówek z dużym jak i małym gwintem , lub halogenowe. w cenie około 5-6 zł.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Z tego, co widzę, 230lm. Czyli mniej niż tradycyjna żarówka 40W.
Cena bez rewelacji: tutaj za 12,96 zł.
Autor
Zależy jak kto Patrzy. Ja nikogo nie namawiam do zakupu, ponieważ nic mi z tego. Ale proszę dolicz sobie przesyłke i czas oczekiwania. A i tak na samej cenie jest różnica. Co prawda nie dużo ale jednak taniej. Naturalnie, może nie jest to rewelacja ale na pewno oferta, która nie jednej osobie może przypaść do gustu.
Proszę nie używaj słowa "wySprzedaje", bo takie nie istnieje
Dawidsmaj 16. 2016

może nie jest to rewelacja ale na pewno oferta,


Skoro sam autor oferty jej nie chwali to daje MINUS.
@Roswell Znaczy się: Ty go nie znasz, tak?

58183-752wh.jpg
Rzeczywiście:


choć dla mnie brzmi to nienaturalnie.Autor
Roswell napisał/a własny słownik a tam brakuje wielu słów . Co tu reklamować Kto wie i potrzebuje to korzysta z promocji. Albo jak kto woli "Wysprzedaży" Po co mam (uwaga Roswell być może dla Ciebie nowe słowo) "rozreklamować" żarówki które chyba nie potrzebują tego. A po drugie nie nakłaniam nikogo do zakupu jeśli nie chce. W końcu i tak z tego nic nie mam. Po prostu zwracam uwagę szanownej publiczności , że według mnie jest coś co może kogoś zainteresować. Dlatego dodaje takie oferty. Pod wasz werdykt. Miło mi , że oceniacie czy to się oplaca według was czy nie. Dziękuję i wybacz Roswell, a jak znajdziesz ten krem w dobrej cenie to dodaj to proszę.
Muszę sobie teraz powtarzać "nie karm trola(w domyśle dawids)
Autor
Widzę, że mnie lubisz. w końcu tak rzetelnie komentujesz. dziękuję Ci .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy