Niestety, ta okazja już wygasła
Katowice - Malta 28.10 - 04.11.2019
178° Zakończono

Katowice - Malta 28.10 - 04.11.2019

212zł278zł-24%Wizzair Okazje
9
wrz 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przelot na trasie Katowice - Malta - Katowice w dniach 28.10 - 4.11.2019r w cenie 212zł/os (dla posiadaczy WDC) lub 278zł/os dla wszystkich. W cenie mały bagaż podręczny.
Na miejscu możecie spodziewać się bardzo przyjemnych 23-26°C.

W tym okresie możecie również wynająć samochód w cenie ok. 550zł/cały pobyt (www.rentalcars.com).
Aktualizacje społecznościowe
Wizzair OkazjeWizzair tanie loty

Grupy

9 Komentarzy
Nie bierzecie auta na Malcie, nie ma sensu, dużo lepiej kupić bilet tygodniowy na komunikację publiczną, działa naprawdę dobrze
Lacik01/09/2019 12:21

Nie bierzecie auta na Malcie, nie ma sensu, dużo lepiej kupić bilet t …Nie bierzecie auta na Malcie, nie ma sensu, dużo lepiej kupić bilet tygodniowy na komunikację publiczną, działa naprawdę dobrze


Moje doświadczenia są zgoła odmienne. Na Malcie byłem kilka razy, zawsze na własną rękę. Najpierw bez auta, później zawsze z autem. Na komunikację miejską w zasadzie nigdy nie mogliśmy liczyć. Była bardzo niepunktualna i często autobus nawet się nie zatrzymywał bo był po prostu pełny. Pomijam to, że autem mamy pełną niezależność i zobaczymy wielokrotnie więcej i wtedy kiedy chcemy.
Weź te reflinki
refiko01/09/2019 12:25

Moje doświadczenia są zgoła odmienne. Na Malcie byłem kilka razy, zawsze na …Moje doświadczenia są zgoła odmienne. Na Malcie byłem kilka razy, zawsze na własną rękę. Najpierw bez auta, później zawsze z autem. Na komunikację miejską w zasadzie nigdy nie mogliśmy liczyć. Była bardzo niepunktualna i często autobus nawet się nie zatrzymywał bo był po prostu pełny. Pomijam to, że autem mamy pełną niezależność i zobaczymy wielokrotnie więcej i wtedy kiedy chcemy.


I zdecydowanie szybciej. Zgadzam się w 100%, na Malcie tylko auto!
Na Malcie tylko komunikacja miejska i bilet tygodniowy za 21 euro bez limitów. W każdym autobusie klima i wifi.
Edytowane przez: "kzd" wrz 1.
Warto dodać, że jest tam ruch lewostronny
Edytowane przez: "Hwdpisw2" wrz 1.
Sorry ale minus. nie dość , że cena w tytule tylko dla klubowiczów to jeszcze w listopadzie zaczyna się tam zima czyli wieje i leje. Co do samochodu to nie polecam w sezonie bo nie ma gdzie zaparkować. Może w listopadzie warto bo jak leje to jest gdzie się schować
Wizz zmienia godziny lotu na gorsze,bardziej nocne i można przyjąć zwrot kasy na konto wizz +20%, możnaby to wykorzystywać na inne loty, tylko czy jest teraz coś ciekawszego od malty w podobnym czasie?
nowy6324/09/2019 11:20

Wizz zmienia godziny lotu na gorsze,bardziej nocne i można przyjąć zwrot ka …Wizz zmienia godziny lotu na gorsze,bardziej nocne i można przyjąć zwrot kasy na konto wizz +20%, możnaby to wykorzystywać na inne loty, tylko czy jest teraz coś ciekawszego od malty w podobnym czasie?


Zobacz jeszcze maroko
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst