KASPERSKY TOTAL SECURITY Multi-Device, -50% na WSZYSTKIE WARIANTY LICENCJI !
117°Zakończono

KASPERSKY TOTAL SECURITY Multi-Device, -50% na WSZYSTKIE WARIANTY LICENCJI !

6
lis 25. 2016
Z okazji Black Friday, Kaspersky na swoim fanpage'u FaceBook poinformowało o fajnej promocji a mianowicie przy zakupie nowej licencji / przedłużeniu wersji na dowolną ilość urządzeń (minimum 2 urządzeń) programu Kaspersky Total Security możemy użyć kodu rabatowego -50% "BLACK-FRIDAY-2016" - kod wpisujemy w koszyku na ostatnim etapie zamówienia.

Moim zdaniem dobra okazja, ponieważ biorąc licencję na 2 lata mamy 1 rok gratis.

Jeżeli komuś się jeszcze nie skończył Kaspersky śmiało można kupić licencję dzisiaj i wykorzystać ją za kilka dni / miesięcy, będzie działać od momentu wprowadzenia klucza.

Kod do promocji: BLACK-FRIDAY-2016


31288-1VX12.jpg

Aktualizacje społecznościowe
Kaspersky OkazjeKomputery
6 Komentarzy
@GAiKOS92 możesz podpowiedzieć jak dostać ten dodatkowy rok gratis? Nigdzie nie jest to napisane (a przynajmniej tego nie zauważyłem )
Autor
LoCzekk95lis 25. 2016

@GAiKOS92 możesz podpowiedzieć jak dostać ten dodatkowy rok gratis? Ni …@GAiKOS92 możesz podpowiedzieć jak dostać ten dodatkowy rok gratis? Nigdzie nie jest to napisane (a przynajmniej tego nie zauważyłem )


Podsumowałem okazję, że zamiast na 1 rok kupić to lepiej na 2 lata bo cena ta sama wyjdzie
GAiKOS92lis 25. 2016

Podsumowałem okazję, że zamiast na 1 rok kupić to lepiej na 2 lata bo cena …Podsumowałem okazję, że zamiast na 1 rok kupić to lepiej na 2 lata bo cena ta sama wyjdzie


Chyba że tak. Czytanie ze zrozumieniem u mnie leży jak widać
Kaspersky jak Kaspersky, jest ok, mam go z promocji za funta, która była na pepperze kilka miesięcy temu. Chociaż zauważyłem pewne problemy z internetem, tak jakby się zastanawiał chwilę po włączeniu komputera (na dwóch różnych tak mam). Pomaga zmiana sieci WiFi na inną. Potem już śmiga bez problemu.

Natomiast wydaje mi się, że jak ktoś nie jest jakimś wielkim fanem Kasperskygo to śmiało może brać AVG albo Bitdefendera, które bardzo często są za free na Sharewere on Sale, przeważnie na pół roku. A że oferta powtarza się co rok dla nowej wersji, to w zasadzie można na nich jechać non stop. A jakością nie ustępują Kasperskiemu. Ale co kto lubi.
Żenada. Ceny sztucznie podniesione by je teraz obniżyć. Jedynie pierwsza opcja KIS można uznać za w miarę opłacalną
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od GAiKOS92. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy