Kaspersky Total Security 2016 Multi Device 3PC/1 rok
Zakończono

Kaspersky Total Security 2016 Multi Device 3PC/1 rok

60zł
7
lis 4. 2015
Całkiem dobra okazja na legalny pakiet Kaspersky Total Security 2016 Multi Device na brytyjskiej stronie Kaspersky, pakiet na 1 rok obejmujący licencję na 3 urządzenia PC/Mac/Android (dowolność kombinacji dowolna) za 9,99GBP (ok 60zł, na Allegro ceny od 125zł wzwyż)), normalnie gdy wejdziemy do sklepu Kaspersky UK to pakiet wyceniany jest na 41,99GBP, promocja uaktywnia się dopiero po przejściu z linku który dostałem na e-mail.

W koszyku, warto kliknąć pod nazwą produktu na "Auto-Renewal Service Details" i na dole zaznaczyć "No", bo inaczej aktywuje nam się subskrypcja, klucz od razu się aktywuje i co roku będzie nam pobierać opłatę. A tak robimy jednorazowy zakup i klucz można aktywować w dowolnym momencie.

Opcje płatności: PayPal/karta

(jak ktoś nie dysponuje kartą, nie posiada konta PP mogę pomóc w zakupie. Proszę o PW wtedy:-)

Aktualizacje społecznościowe
Komputery
7 Komentarzy
Zdaje się, że tylko dla mieszkających w UK.
A co jak podam nie prawdziwe dane? Zostawię UK?
Jeśli komuś zależy na tanim Kaspersky, to wersja multidevice 3pc można zakupić za ok. 78pln na sklep.energa.pl - trzeba być abonentem Energi żeby dostać zniżkę, bądź ktokolwiek kto może założyć konto podając dane z faktury.
Ja kupiłem z linka i płaciłem pp, pytałem support to odpisali, że jeśli nie przeszkadza mi brak polskiego języka i utrudniony kontakt w razie czego - to nie ma problemu.
A co do samego klucza to była tylko informacja "Please note, the product(s) purchased are for activation within the European Union only." więc zakładam, że nie będzie problemu
Czy dobrze rozumiem, że można go zainstalować np 3xPC?
Przy otwarciu linka i odczekaniu około 30 sekund wyskoczy okienko o dodatkowej zniżce.
Osobiście kupiłem za £8.99!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy