Kaspersky Password Manager Premium  za darmo na 1 rok
77°Zakończono

Kaspersky Password Manager Premium za darmo na 1 rok

6
lip 27. 2016
Manager haseł umożliwia bezpieczne przechowywanie , zabezpiecza poufne dane użytkownika i daje możliwość automatyzacji procesu wpisywania haseł i innych prywatnych danych na stronach internetowych.
Stworzony przez firmę Kasperskiy
(Windows, Mac, Android, iPhone, iPad),

kod licencji otrzymamy w ciągu 24 godzin na swój adres email,ktory podajemy przy rejestracjiAktualizacje społecznościowe
Komputery
6 Komentarzy
Polecam darmową aplikację, używam od ponad roku, sprawdza się świetnie. keepass.info/ Dodatkowo wiele wersji na Androida, możliwość trzymania bazy z hasłami na Google Drive (synchronizuj się wtedy między PC - telefonem).
Ja używam EnPass (plik z danymi na Dropboxie). Ostatnio znacznie poprawili apkę na Androida i wreszcie da się łatwo uzupełniać pola w aplikacjach.
Wcześniej przez kilka lat używałem LastPass, ale znudziło mi się płacenie za Premium tylko po to, by móc go używać na telefonie. Znalazłem więc, uważam że dobrą, darmową alternatywę.
Tymczasem w tej okazji przyzwyczaimy się przez rok do używania tego managera haseł i potem co? Płać i płacz. Albo organizuj się od nowa.
DoReMilip 27. 2016

Ja używam EnPass (plik z danymi na Dropboxie). Ostatnio znacznie poprawili …Ja używam EnPass (plik z danymi na Dropboxie). Ostatnio znacznie poprawili apkę na Androida i wreszcie da się łatwo uzupełniać pola w aplikacjach.Wcześniej przez kilka lat używałem LastPass, ale znudziło mi się płacenie za Premium tylko po to, by móc go używać na telefonie. Znalazłem więc, uważam że dobrą, darmową alternatywę.Tymczasem w tej okazji przyzwyczaimy się przez rok do używania tego managera haseł i potem co? Płać i płacz. Albo organizuj się od nowa.

​To fajnie, że używasz enpass. Dobrze wiedzieć Ta okazja dotyczy jednak DARMOWEJ wersji Kasperskyego. Thx Janek.
Zbanowany
marek.marcinkowskilip 27. 2016

Polecam darmową aplikację, używam od ponad roku, sprawdza się świetnie. htt …Polecam darmową aplikację, używam od ponad roku, sprawdza się świetnie. http://keepass.info/ Dodatkowo wiele wersji na Androida, możliwość trzymania bazy z hasłami na Google Drive (synchronizuj się wtedy między PC - telefonem).

​ najlepsza
ketraplip 27. 2016

​To fajnie, że używasz enpass. Dobrze wiedzieć Ta okazja dotyczy jednak D … ​To fajnie, że używasz enpass. Dobrze wiedzieć Ta okazja dotyczy jednak DARMOWEJ wersji Kasperskyego. Thx Janek.


Darmowej na rok. A potem? Przeczytaj mój komentarz do końca...
DoReMilip 27. 2016

Darmowej na rok. A potem? Przeczytaj mój komentarz do końca...

​Odczytałem. Nadal uważam, że to okazja dedykowana dla Kasperskyego. Odpowiadając na pytanie, co potem? Potem wykupujesz abonament, to chyba jasno wynika z opisu: 1 rok za darmo. Niby polecasz wiele książek, ale jak co do czego... Nie chcesz nie instaluj, nie masz kasy używaj wersji darmowych z lekramami
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy