Kaspersky Password Manager Premium  za darmo na 1 rok
77°Zakończono

Kaspersky Password Manager Premium za darmo na 1 rok

6
lip 27. 2016
Manager haseł umożliwia bezpieczne przechowywanie , zabezpiecza poufne dane użytkownika i daje możliwość automatyzacji procesu wpisywania haseł i innych prywatnych danych na stronach internetowych.
Stworzony przez firmę Kasperskiy
(Windows, Mac, Android, iPhone, iPad),

kod licencji otrzymamy w ciągu 24 godzin na swój adres email,ktory podajemy przy rejestracji  1. Komputery
Kategorie
  1. Komputery
6 Komentarzy

Polecam darmową aplikację, używam od ponad roku, sprawdza się świetnie. keepass.info/ Dodatkowo wiele wersji na Androida, możliwość trzymania bazy z hasłami na Google Drive (synchronizuj się wtedy między PC - telefonem).

Ja używam EnPass (plik z danymi na Dropboxie). Ostatnio znacznie poprawili apkę na Androida i wreszcie da się łatwo uzupełniać pola w aplikacjach.
Wcześniej przez kilka lat używałem LastPass, ale znudziło mi się płacenie za Premium tylko po to, by móc go używać na telefonie. Znalazłem więc, uważam że dobrą, darmową alternatywę.
Tymczasem w tej okazji przyzwyczaimy się przez rok do używania tego managera haseł i potem co? Płać i płacz. Albo organizuj się od nowa.

DoReMiLip 27.

Ja używam EnPass (plik z danymi na Dropboxie). Ostatnio znacznie poprawili apkę na Androida i wreszcie da się łatwo uzupełniać pola w aplikacjach.Wcześniej przez kilka lat używałem LastPass, ale znudziło mi się płacenie za Premium tylko po to, by móc go używać na telefonie. Znalazłem więc, uważam że dobrą, darmową alternatywę.Tymczasem w tej okazji przyzwyczaimy się przez rok do używania tego managera haseł i potem co? Płać i płacz. Albo organizuj się od nowa.

​To fajnie, że używasz enpass. Dobrze wiedzieć Ta okazja dotyczy jednak DARMOWEJ wersji Kasperskyego. Thx Janek.

marek.marcinkowskiLip 27.

Polecam darmową aplikację, używam od ponad roku, sprawdza się świetnie. http://keepass.info/ Dodatkowo wiele wersji na Androida, możliwość trzymania bazy z hasłami na Google Drive (synchronizuj się wtedy między PC - telefonem).

​ najlepsza

ketrapLip 27.

​To fajnie, że używasz enpass. Dobrze wiedzieć Ta okazja dotyczy jednak DARMOWEJ wersji Kasperskyego. Thx Janek.


Darmowej na rok. A potem? Przeczytaj mój komentarz do końca...

DoReMi56 min

Darmowej na rok. A potem? Przeczytaj mój komentarz do końca...

​Odczytałem. Nadal uważam, że to okazja dedykowana dla Kasperskyego. Odpowiadając na pytanie, co potem? Potem wykupujesz abonament, to chyba jasno wynika z opisu: 1 rok za darmo. Niby polecasz wiele książek, ale jak co do czego... Nie chcesz nie instaluj, nie masz kasy używaj wersji darmowych z lekramami
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy