Niestety, ta okazja już wygasła
Kask rowerowy KELLYS BLAZE - Auchan
282° Zakończono

Kask rowerowy KELLYS BLAZE - Auchan

45zł89,90zł-50%Auchan Okazje
27
282° Zakończono
Kask rowerowy KELLYS BLAZE - Auchan
lip 26. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Auchan Marki można kupić kask rowerowy KELLYS BLAZE w cenie 45zł. Najniższa ceneo to 67,99zł.
Być może ogólnopolska ale trzeba to zweryfikować.
Dostępność jak na zdjęciu, niestety nie wiem do kiedy trwa obniżka ale jeśli ktoś potrzebuje to proszę
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
Najlepsze komentarze
Fajnie ze widac kask
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 11:11

Google wyłączyli? [Obrazek]


Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zdjęcia w Twoim komentarzu?

Zdjęcia jak widzisz jednak mają sens.
27 Komentarzy
Fajnie ze widac kask
sarinek26/07/2019 10:59

Fajnie ze widac kask


Google wyłączyli?
2619643-FnGoL.jpg
To lokalne?
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 11:11

Google wyłączyli? [Obrazek]


Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zdjęcia w Twoim komentarzu?

Zdjęcia jak widzisz jednak mają sens.
Okazimierz26/07/2019 11:40

Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zd …Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zdjęcia w Twoim komentarzu?Zdjęcia jak widzisz jednak mają sens.


Na zdjęciu oferty widać zielone i czerwone
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 11:11

Google wyłączyli? [Obrazek]


Ale co chciałeś tym wnieść? Równie dobrze może pepper zniknąć bo jest google... To jest właśnie błędne myślenie wielu ludzi. Zamiast coś zrobić raz a dobrze żeby służyło innym to robią to na pół gwizdka i potem dziwią się że nikt nie docenia. Nie docenia w 100% bo sam z siebie tyle nie dałeś a my musimy tracić czas na szukanie co to za model w tym przypadku...

Jedno głupie zdjęcie a tyle zmienia...
Edytowane przez: "lapka" lip 26. 2019
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 12:23

Na zdjęciu oferty widać zielone i czerwone


Na zdjęciu widać głównie plakat z cenówką, kilka fragmencików czubków kasków i kilka kartonów, których zawartości nie widać, więc moje pytanie ma sens, a nie zadalbym go, gdyby opis lub zdjęcia były konkretniejsze.
Okazimierz26/07/2019 11:40

Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zd …Rozumiem, że dostępne są wszystkie wersje kolorystyczne? Czy tylko ta ze zdjęcia w Twoim komentarzu?Zdjęcia jak widzisz jednak mają sens.gadasz jak baba...no chyba ze w szpitalu doktor powie gdyby tylko założył kask w innym kolorze dalej by żył...
Slawomir_Majak26/07/2019 18:13

gadasz jak baba...no chyba ze w szpitalu doktor powie gdyby tylko założył k …gadasz jak baba...no chyba ze w szpitalu doktor powie gdyby tylko założył kask w innym kolorze dalej by żył...


Gadasz jak mizogin. Jest okazja - fajnie wiedzieć na co konkretnie.
Okazimierz26/07/2019 19:32

Gadasz jak mizogin. Jest okazja - fajnie wiedzieć na co konkretnie.


Na co konkretnie to masz napisane, dla ulatwienia po polsku
Masz jakiś dziwne problemy
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 19:50

Na co konkretnie to masz napisane, dla ulatwienia po polsku ;)Masz jakiś …Na co konkretnie to masz napisane, dla ulatwienia po polsku ;)Masz jakiś dziwne problemy


Nie ja jeden. Założę się że gdyby ktoś wrzucił okazję na jakiś smartfon a nie podał koloru modelu, to też by pytali o kolor.
Okazimierz26/07/2019 20:26

Nie ja jeden. Założę się że gdyby ktoś wrzucił okazję na jakiś smartfon a n …Nie ja jeden. Założę się że gdyby ktoś wrzucił okazję na jakiś smartfon a nie podał koloru modelu, to też by pytali o kolor.pepper.pl/pro…665 - nie wiedzę jakie kolory
pepper.pl/pro…672 - nie widzę jakie te zdjęcia
pepper.pl/pro…657 - nie widzę jaka moc tej kawy
pepper.pl/pro…647 - jakie te energy drinki? jakie smaki?

dużo mam jeszcze wyliczać? bądź poważny...
ps. ja bez problemu widzę, że w koszu są zielone i czerwone kaski.... jeżeli są tutaj daltoniści to przepraszam za moją ignorancję.... ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie
Edytowane przez: "Nie_dom_bo_ni_mom" lip 26. 2019
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 20:35

https://www.pepper.pl/promocje/3-testery-po-100zl-dulux-175665 - nie …https://www.pepper.pl/promocje/3-testery-po-100zl-dulux-175665 - nie wiedzę jakie koloryhttps://www.pepper.pl/promocje/za-darmo-kolekcja-20-zdjec-z-drewnianym-motywem-175672 - nie widzę jakie te zdjęciahttps://www.pepper.pl/promocje/kawa-mielona-delta-500g-gold-biedronka-175657 - nie widzę jaka moc tej kawyhttps://www.pepper.pl/promocje/darmowy-xl-energy-drink-warszawa-bulwary-175647 - jakie te energy drinki? jakie smaki?dużo mam jeszcze wyliczać? bądź poważny...ps. ja bez problemu widzę, że w koszu są zielone i czerwone kaski.... jeżeli są tutaj daltoniści to przepraszam za moją ignorancję.... ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie


Cześć.
Miło że przepraszasz i że jesteś świadomy własnych niedoskonałości. A teraz do rzeczy, czyli do Twoich porównań od rzeczy:

1.
3 testery - owszem nie widzisz jakie kolory, ale wystarczy kliknąć w jeden link i już wiesz, prawda? Zatem manipulacja a nie porównanie.

2.
Darmowe zdjęcia - raz że darmowe, a dwa że znów - klikasz i wiesz. Kliknij teraz w kosz z kaskami w Markach i pokaż mi szczegóły.

3.
Kawa z biedry - znów. Na stronie widzisz, że jest tylko jeden rodzaj. Na pewno nie kupisz niewlaściwego wariantu. Rozumiesz różnicę?

4.
Darmowy energetyk. Jest darmowy. A darowanej cebuli w zęby się nie zagląda.

Ja chcę kupić czarny kask. Wiem, że ten model występuje w czarnej wersji. Ale nie widzę czy w głębi kuwety w Auchan 22 km ode mnie jest czarny, czy tylko zielone i czerwone.

Czyniąc analogie, bądź poważny. Nie badź ignorantem. A przede wszystkim zrozum, że na pepperze liczą się szczegóły. Jeśli okazja jest w sklepie stacjonarnym to sam ich nie sprawdzę. A skoro autor okazji tam był i umie pisać, to mógłby pisać precyzyjnie.

Tylko tyle i aż tyle.
Okazimierz26/07/2019 23:43

Cześć.Miło że przepraszasz i że jesteś świadomy własnych niedoskonałości. A …Cześć.Miło że przepraszasz i że jesteś świadomy własnych niedoskonałości. A teraz do rzeczy, czyli do Twoich porównań od rzeczy:1.3 testery - owszem nie widzisz jakie kolory, ale wystarczy kliknąć w jeden link i już wiesz, prawda? Zatem manipulacja a nie porównanie. 2.Darmowe zdjęcia - raz że darmowe, a dwa że znów - klikasz i wiesz. Kliknij teraz w kosz z kaskami w Markach i pokaż mi szczegóły.3.Kawa z biedry - znów. Na stronie widzisz, że jest tylko jeden rodzaj. Na pewno nie kupisz niewlaściwego wariantu. Rozumiesz różnicę?4.Darmowy energetyk. Jest darmowy. A darowanej cebuli w zęby się nie zagląda.Ja chcę kupić czarny kask. Wiem, że ten model występuje w czarnej wersji. Ale nie widzę czy w głębi kuwety w Auchan 22 km ode mnie jest czarny, czy tylko zielone i czerwone.Czyniąc analogie, bądź poważny. Nie badź ignorantem. A przede wszystkim zrozum, że na pepperze liczą się szczegóły. Jeśli okazja jest w sklepie stacjonarnym to sam ich nie sprawdzę. A skoro autor okazji tam był i umie pisać, to mógłby pisać precyzyjnie.Tylko tyle i aż tyle.


Śmiem twierdzić że jesteś nienormalny i na tym kończę dyskusje.
Nie_dom_bo_ni_mom27/07/2019 07:32

Śmiem twierdzić że jesteś nienormalny i na tym kończę dyskusje.


Brak argumentów generuje u trola zawsze tę samą reakcję - "wiem, że masz rację, ale nie umiem tego przyznać, więc kończę dyskusję".

Śmiem twierdzić że jesteś niezbyt bystry, ale jeszcze raz dziękuję za przeprosiny z poprzedniego komentarza.
Okazimierz27/07/2019 08:52

Brak argumentów generuje u trola zawsze tę samą reakcję - "wiem, że masz ra …Brak argumentów generuje u trola zawsze tę samą reakcję - "wiem, że masz rację, ale nie umiem tego przyznać, więc kończę dyskusję".Śmiem twierdzić że jesteś niezbyt bystry, ale jeszcze raz dziękuję za przeprosiny z poprzedniego komentarza.


Po przeczytaniu twojego pierwszego zdania resztę odpuściłem bo czytanie twoich wypocin nie ma najmniejszego sensu.
Ps. Jak byś miał odrobinę inteligencji to wywnioskował byś że nie ciebie przepraszałem i jaki jest mój stosunek do twojej osoby.
Idź trolu gdzieś indziej z swoimi problemami i nie męcz ludzi.
Nie_dom_bo_ni_mom27/07/2019 08:58

Po przeczytaniu twojego pierwszego zdania resztę odpuściłem bo czytanie tw …Po przeczytaniu twojego pierwszego zdania resztę odpuściłem bo czytanie twoich wypocin nie ma najmniejszego sensu.Ps. Jak byś miał odrobinę inteligencji to wywnioskował byś że nie ciebie przepraszałem i jaki jest mój stosunek do twojej osoby.Idź trolu gdzieś indziej z swoimi problemami i nie męcz ludzi.


W psychologii nazywamy to projekcją. A fakty są takie, że:

1. Nie odpowiadasz na merytoryczne pytania.
2. Nie odnosisz się do faktów.
3. Stosujesz mało inteligentne niby-analogie.
4. Nie przyznajesz się do braku racji.
5. Nie rozumiesz sarkazmu.

Właściwie wzorcowo wpisujesz się w definicję trolla, jak sam widzisz.

A to, że używasz wobec mnie epitetów, które słyszysz na co dzień wcale Ci IQ nie dodaje
Nie_dom_bo_ni_mom26/07/2019 12:23

Na zdjęciu oferty widać zielone i czerwone


To, że na zdjęciu widać 2 kolory, nie wyklucza że dostępne mogą być też inne, prawda? Tak ciężko to dopisać?
Okazimierz27/07/2019 10:57

W psychologii nazywamy to projekcją. A fakty są takie, że:1. Nie od …W psychologii nazywamy to projekcją. A fakty są takie, że:1. Nie odpowiadasz na merytoryczne pytania.2. Nie odnosisz się do faktów.3. Stosujesz mało inteligentne niby-analogie.4. Nie przyznajesz się do braku racji.5. Nie rozumiesz sarkazmu.Właściwie wzorcowo wpisujesz się w definicję trolla, jak sam widzisz.A to, że używasz wobec mnie epitetów, które słyszysz na co dzień wcale Ci IQ nie dodajekolego
pseudopsychologię uprawiasz...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst