Niestety, ta okazja już wygasła
Kask narciarski H 300 WED'ZE rozm 59-62
357° Zakończono

Kask narciarski H 300 WED'ZE rozm 59-62

59,99zł99,99zł-40%Decathlon Okazje
15
wrz 6.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Decathlon OkazjeDecathlon Kupony

Grupy

15 Komentarzy
co myślicie nadaje się na hulajnogę? Bo w tej samej cenie jest co decathlon.pl/kas…tml
Za ciepło w nim bedzie
tEREk-07106/09/2019 13:11

Za ciepło w nim bedzieChyba że w zimę będzie na niej jeździł
sag06/09/2019 13:09

co myślicie nadaje się na hulajnogę? Bo w tej samej cenie jest co ht …co myślicie nadaje się na hulajnogę? Bo w tej samej cenie jest co https://www.decathlon.pl/kask-mf500-id_8552048.html


Też się zastanawiam, bo ostanio zimno w uszy sie robi rano...
Nadal nie rozumiem idei kupowania kasków innych niż full face. Fajnie że chroni potylice, ale trochę głupio się wygląda, jak upadniesz na twarz na lodzie... No i od bocznych tez słabo chroni, bo może się przesunąć, jak jest za sduży, lub źle zapięty.
kokosnh06/09/2019 16:11

Nadal nie rozumiem idei kupowania kasków innych niż full face. Fajnie że ch …Nadal nie rozumiem idei kupowania kasków innych niż full face. Fajnie że chroni potylice, ale trochę głupio się wygląda, jak upadniesz na twarz na lodzie... No i od bocznych tez słabo chroni, bo może się przesunąć, jak jest za sduży, lub źle zapięty.


Czy Ty kiedykolwiek używałeś kasku narciarskiego?

Po co zakładać za duży albo źle zapięty kask? To już lepiej w czapce. Fullface to szpan, nic ponadto, za gorąco w tym. Ochrona potylicy najważniejsza a w tym to jest.
Jak masz uderzyć twarzą w lód to celuj w śnieg
Edytowane przez: "leon831" wrz 6.
leon83106/09/2019 21:42

Czy Ty kiedykolwiek używałeś kasku narciarskiego?Po co zakładać za duży alb …Czy Ty kiedykolwiek używałeś kasku narciarskiego?Po co zakładać za duży albo źle zapięty kask? To już lepiej w czapce. Fullface to szpan, nic ponadto, za gorąco w tym. Ochrona potylicy najważniejsza a w tym to jest. Jak masz uderzyć twarzą w lód to celuj w śnieg


Jak to po co za duży, czy źle zapięty? żeby czapka weszła pod kask, przynajmniej widziałem kilka takich przypadków... Do tego dużo tego typu kasków jest do "dopasowania", co często nie jest najlepsze dla bezpieczeństwa. Potrafią się zsunąć przy bocznym uderzeniu.
Potylica to głównie dla snowboardzistów (dla mnie), na nartach ciężko ale też się da.
Jeżdżę w zwykłym rowerowym full face z kominiarką pod nim i tyle (kask kupiony na rower, po cięższym wypadku przy dużej prędkości w górach), zależnie jak jest ciepło/zimno, taką kominiarkę włożę i nie jest mi nigdy za ciepło. W lecie z cienką kominiarką też mi ciepło nie jest.
Do tego na muldach bardzo łatwo zaryć twarzą w śnieg na snowboardzie i nie jest to przyjemne przy wyższych prędkościach.
A ochrona twarzy, jest dla mnie też ważna, co prawda uderzenie w twarz mnie nie zabije, no ale wolę mieć prosty nos i pełne uzębienie.
Zaje iate promo
A na skuter też się nada ?
kokosnh06/09/2019 23:13

NORMA EN 1077, czyli nie...

Poprzedni komentarz był żartem ale tak serio teraz pytam co to zmienia że jest inna norma bo nie jestem w temacie
Jak mocna jest skorupa i ile przyjmuje na siebie energi konstrukcja podczas uderzenia, do tego kształt samego kasku. Szczerze, to nie kojarzę, aby był wymóg jazdy w kasku na skuterze śnieżnym. Skutery śnieżne nie znajdują się w katalogu pojazdów ustawy Prawo o ruchu drogowym, no i jeździć możesz tylko po prywatnym terenie. Choć jakoś zwykle ich w motocrossowych full face-ach widzę, czasem z ochraniaczami szyj i pełnej zbroi...
Edytowane przez: "kokosnh" wrz 6.
kokosnh06/09/2019 22:07

Jak to po co za duży, czy źle zapięty? żeby czapka weszła pod kask, przy …Jak to po co za duży, czy źle zapięty? żeby czapka weszła pod kask, przynajmniej widziałem kilka takich przypadków... Do tego dużo tego typu kasków jest do "dopasowania", co często nie jest najlepsze dla bezpieczeństwa. Potrafią się zsunąć przy bocznym uderzeniu. Potylica to głównie dla snowboardzistów (dla mnie), na nartach ciężko ale też się da. Jeżdżę w zwykłym rowerowym full face z kominiarką pod nim i tyle (kask kupiony na rower, po cięższym wypadku przy dużej prędkości w górach), zależnie jak jest ciepło/zimno, taką kominiarkę włożę i nie jest mi nigdy za ciepło. W lecie z cienką kominiarką też mi ciepło nie jest.Do tego na muldach bardzo łatwo zaryć twarzą w śnieg na snowboardzie i nie jest to przyjemne przy wyższych prędkościach. A ochrona twarzy, jest dla mnie też ważna, co prawda uderzenie w twarz mnie nie zabije, no ale wolę mieć prosty nos i pełne uzębienie.


Naucz się upadać... Żaden kask cię przed brakiem koordynacji nie uchroni.
Zauważ że jak ktoś wali twarzą o glebę to już jest po pierwszym strzale i jest nietomny...
Zamówiony. Dzięki, bo akurat planowałem zmienić przed sezonem.
indi07/09/2019 02:29

Naucz się upadać... Żaden kask cię przed brakiem koordynacji nie uchroni. Z …Naucz się upadać... Żaden kask cię przed brakiem koordynacji nie uchroni. Zauważ że jak ktoś wali twarzą o glebę to już jest po pierwszym strzale i jest nietomny...


Jeżdżę na snowboardzie kilkanaście lat, więc nauczyłem się upadać. Ale przy dużych prędkościach niewiele można często zrobić, obecnie jeżdżę na twardej desce 185cm, sidecut 18 metrów Uwierz mi, wiem co to upadek przy dużej prędkości...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ATR. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst