Karty Sandisk 32gb  UHS-I @ Biedronka
243°Zakończono

Karty Sandisk 32gb UHS-I @ Biedronka

14
kwi 22. 2016
W Biedronce w moim mieście (Słupca woj. Wlkp) przecena kart sandisk ultra 32gb na 29zł. Jeszcze nie tak dawno kupowałem dla siebie po 49... Co ciekawe 16gb nadal po 25zł
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze

"W Biedronce w moim mieście"

Z całym szacunkiem dla twojej popularności, ale niestety nie wiem gdzie ty mieszkasz. Pasowałoby to napisać, bo np. "w mojej biedronce" nie ma tych kart.

14 Komentarzy
uhs-1?
ktos wie czy to tylko lokalna promocja czy we wszystkich tak jest ?

"W Biedronce w moim mieście"

Z całym szacunkiem dla twojej popularności, ale niestety nie wiem gdzie ty mieszkasz. Pasowałoby to napisać, bo np. "w mojej biedronce" nie ma tych kart.

Autor
Poprawione
Dobra cena. Może pojawią się w całym kraju w Biedronkach "wyprzedażowych"?
W Warszawie na Dolnej były dostępne w cenie 39.99 zł, zgodnie z biedronka.pl/pl/…isk
jabadabadukwi 22. 2016

W Warszawie na Dolnej były dostępne w cenie 39.99 zł, zgodnie z ht …W Warszawie na Dolnej były dostępne w cenie 39.99 zł, zgodnie z http://www.biedronka.pl/pl/product,id,20289,name,karta-micro-sd-32gb-sandisk


Pozdrawiam kolege kupujacego w tej samej biedronce co ja
w empiczu 2 dni temu kupiłem adata - cena się zmienia co prawda ale po 28,99 bez problemu można dostać
i nie trzeba po biedronach latać
mmxvkwi 22. 2016

w empiczu 2 dni temu kupiłem adata - cena się zmienia co prawda ale po 2 …w empiczu 2 dni temu kupiłem adata - cena się zmienia co prawda ale po 28,99 bez problemu można dostaći trzeba po biedronach latać

​Nie miałem styczności z tymi kartami AData, niestety Empik anulował mi zamówienia. Trzymają faktycznie dobre parametry? Jeśli chodzi o karty Sandisk, nigdy nie miałem problemu.
jabadabadukwi 22. 2016

​Nie miałem styczności z tymi kartami AData, niestety Empik anulował mi za … ​Nie miałem styczności z tymi kartami AData, niestety Empik anulował mi zamówienia. Trzymają faktycznie dobre parametry? Jeśli chodzi o karty Sandisk, nigdy nie miałem problemu.


polecam
Ta karta z empiku ma transfery jak dzika.
jabadabadukwi 22. 2016

​Nie miałem styczności z tymi kartami AData, niestety Empik anulował mi za … ​Nie miałem styczności z tymi kartami AData, niestety Empik anulował mi zamówienia. Trzymają faktycznie dobre parametry? Jeśli chodzi o karty Sandisk, nigdy nie miałem problemu.To trzeba było zamówić na drugi dzień ponownie. Mi anulowali, ale zamówiłem ponownie i już ją odebrałem.
Biedronka Gdańsk 39zl
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy