Niestety, ta okazja już wygasła
Karta Micro SD SanDisk Ultra 16-128 GB
146° Zakończono

Karta Micro SD SanDisk Ultra 16-128 GB

56zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
23
wrz 20.Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Karta pamięci, firmy SanDisk w dość dobrej cenie.

16GB za $2.58
32GB za $3.68
64GB za $7.74
128GB za $13.85
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

23 Komentarze
@d456 dodaj do opisu cenę w $ uwzględniając dodatkowe koszty.
56zl to jest cena za 128GB
szaq20/09/2019 10:35

@d456 dodaj do opisu cenę w $ uwzględniając dodatkowe koszty.


Ale to mam wstawić od nowa czy da się jakoś edytować?
d45620/09/2019 10:39

Ale to mam wstawić od nowa czy da się jakoś edytować?edytuj okazję. uzupełnij opis o informację,że jest to cena za 128GB. i ważne, dopisze cenę w USD.
Przydałaby się waluta dla pepperowiczów -> Cebuliony
Ja osobiście karty bym nie zamówił z Alie. Karty, dysku, pendriva i podróbek durexów tyż,
owiec20/09/2019 15:25

Ja osobiście karty bym nie zamówił z Alie. Karty, dysku, pendriva i po …Ja osobiście karty bym nie zamówił z Alie. Karty, dysku, pendriva i podróbek durexów tyż,


A ja zamówiłem do RPi i nie widzę w tym żadnego problemu.
pan_man20/09/2019 15:59

A ja zamówiłem do RPi i nie widzę w tym żadnego problemu.


Wolność wyboru i takie tam.
pan_man20/09/2019 15:59

A ja zamówiłem do RPi i nie widzę w tym żadnego problemu.


O, ja też.
Kupiłem kartę kingstone, z niby oficjalnego sklepu na Ali. Jestem zadowolony.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 20.
Mariohyper20/09/2019 16:48

Kupiłem karę kingstone, niby oficjalny sklep, i jestem zadowolony.


Oficjalny sklep Kingstone na Ali. Tak jak Xiaomi Ale się dacie w rogi robić z tymi tezami o oficjalnych sklepach
Krzysiek_7620/09/2019 16:58

Oficjalny sklep Kingstone na Ali. Tak jak Xiaomi Ale się dacie w rogi …Oficjalny sklep Kingstone na Ali. Tak jak Xiaomi Ale się dacie w rogi robić z tymi tezami o oficjalnych sklepach


Przecież napisałem jak byk, że niby z oficjalnego! O co Ci chodzi? Na Aledrogo też są niby takie oficjalne sklepy, ale też nie jestem pewny czy oficjalny sklep, dystrybutor czy Janusz sprzedający śmieci w garażu. Kupiłem kartę, ma deklarowaną pojemność i szybkość, która mi odpowiada.


aliexpress.com/sto…OZM
Sklep otwart od marca 2010 98% pozytywnych komentarzy, a czy oficjalny nie wiem.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 20.
Krzysiek_7620/09/2019 16:58

Oficjalny sklep Kingstone na Ali. Tak jak Xiaomi Ale się dacie w rogi …Oficjalny sklep Kingstone na Ali. Tak jak Xiaomi Ale się dacie w rogi robić z tymi tezami o oficjalnych sklepach


Co to za różnica czy oficjalny czy nie, jak 99% kart produkowanych jest w tym samym miejscu?
Ważne żeby się nie zepsuła i była tania. To czy to Kodak czy "Kodak" myślę, że dla 99% ludzi żadna różnica. Jeśli padnie Ci oficjalna (oryginalna) czy ta z Ali, to nadal nic nie zmieni faktu, że karta padła. Różnica jest tylko taka, że za jedną zapłacisz 2x więcej a za drugą nie.
Znalazłem jeden sklep gdzie można wyrwać zniżkę na jednego dolara w zakładce "wymiana kuponów" za kartę 64 GB zapłaciłem 7.12 USD, a karta 32 kosztuje 3.22 USD.
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 20.
pan_man20/09/2019 17:41

Co to za różnica czy oficjalny czy nie, jak 99% kart produkowanych jest w t …Co to za różnica czy oficjalny czy nie, jak 99% kart produkowanych jest w tym samym miejscu?Ważne żeby się nie zepsuła i była tania. To czy to Kodak czy "Kodak" myślę, że dla 99% ludzi żadna różnica. Jeśli padnie Ci oficjalna (oryginalna) czy ta z Ali, to nadal nic nie zmieni faktu, że karta padła. Różnica jest tylko taka, że za jedną zapłacisz 2x więcej a za drugą nie.


Nie o tym pisze. Piszę o łapaniu się na hasło " oficjalny sklep" i wogóle używanie go. Żadna międzynarodowa korporacja nie ma na Ali oficjalnego sklepu ( czy to Samsung, czy Kingstone, Edimax, ScanDisk, Xiaomi itp. itd.) a to głównie dlatego, że sprzeciwiają się wprowadzaniem do obrotu tam i na 1688 podróbek ich produktów.
Krzysiek_7620/09/2019 19:46

Nie o tym pisze. Piszę o łapaniu się na hasło " oficjalny sklep" i wogóle u …Nie o tym pisze. Piszę o łapaniu się na hasło " oficjalny sklep" i wogóle używanie go. Żadna międzynarodowa korporacja nie ma na Ali oficjalnego sklepu ( czy to Samsung, czy Kingstone, Edimax, ScanDisk, Xiaomi itp. itd.) a to głównie dlatego, że sprzeciwiają się wprowadzaniem do obrotu tam i na 1688 podróbek ich produktów.


Myślę, że czasami słowo "podróbka" jest mocno na wyrost, ale w gruncie rzeczy masz rację.
Nie mają tam sklepów bo im się to nie opłaca. W Chinach nie muszą przestrzegać patentów. Dzięki czemu mogą produkować to samo dużo taniej. Podrabiają... to fakt. Jednak czy robią to gorzej? Chyba nie zawsze.
Nie mniej jednak to prawda. Nie jest to oficjalny sklep. Jedna czy produkt jest gorszy? Tego nie wiem. Na pewno tańszy i działa tak samo.
pan_man20/09/2019 21:57

Myślę, że czasami słowo "podróbka" jest mocno na wyrost, ale w gruncie rzec …Myślę, że czasami słowo "podróbka" jest mocno na wyrost, ale w gruncie rzeczy masz rację.Nie mają tam sklepów bo im się to nie opłaca. W Chinach nie muszą przestrzegać patentów. Dzięki czemu mogą produkować to samo dużo taniej. Podrabiają... to fakt. Jednak czy robią to gorzej? Chyba nie zawsze.Nie mniej jednak to prawda. Nie jest to oficjalny sklep. Jedna czy produkt jest gorszy? Tego nie wiem. Na pewno tańszy i działa tak samo.


Pogadaj z tymi co są w Chinach i ściągają towar do Europy. Chińczycy podrabiają nawet samych siebie i nie działa jedno i drugie tak samo
Krzysiek_7620/09/2019 22:02

Pogadaj z tymi co są w Chinach i ściągają towar do Europy. Chińczycy podr …Pogadaj z tymi co są w Chinach i ściągają towar do Europy. Chińczycy podrabiają nawet samych siebie i nie działa jedno i drugie tak samo


Na pewno nie wszystko, ale "część" na pewno a myślę, że niektóre rzeczy nawet lepiej ;-)
Uwaga: polecam kupować karty SanDisk jedynie z polskiej dystrybucji. Np: na allegro karty SanDisk to najbardziej podrabiane karty, to nr. 1 chińskich podróbek. Tym bardziej na AliExpress !, nie kupiłbym tych kart nawet za darmo !, nie dlatego że jak trafię na podróbę to stracę kasę !, a dlatego że jak trafię na podróbę to stracę cos wazniejszego !, czyli wszystkie dane !.
miki8820/09/2019 22:28

Uwaga: polecam kupować karty SanDisk jedynie z polskiej dystrybucji. Np: …Uwaga: polecam kupować karty SanDisk jedynie z polskiej dystrybucji. Np: na allegro karty SanDisk to najbardziej podrabiane karty, to nr. 1 chińskich podróbek. Tym bardziej na AliExpress !, nie kupiłbym tych kart nawet za darmo !, nie dlatego że jak trafię na podróbę to stracę kasę !, a dlatego że jak trafię na podróbę to stracę cos wazniejszego !, czyli wszystkie dane !.


Samsungi to samo. A o rzekomych Kingstonach nie wspomnę. Napiszcie sobie do supportu Kingstone, zobaczycie co wam napisze w temacie "swoich" produktów na Ali
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od d456. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst