Niestety, ta okazja już wygasła
Karta pamięci MicroSD 128GB Kodak U3 A1 V30
-275° Zakończono

Karta pamięci MicroSD 128GB Kodak U3 A1 V30

17
sty 10. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Karta za 21,99$ i najtańsza wysyłka za 0.94$
Prędkość odczytu do 100MB/s
Prędkość zapisu do 80MB/s

Kiedyś było taniej o dwa dolary, ale to nadal dobra cena.
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

17 Komentarzy
bez jajec, podróba (tak traktuje wszystkie karty SD z chin, testowałem z 10 różnych od różnych sklepów i dostawców i zawsze był fake) z chin w cenie karty z PL:

pepper.pl/pro…752
pepper.pl/pro…940
pepper.pl/pro…536
itd..
Edytowane przez: "AloneInTheDark" sty 10. 2019
AloneInTheDark10/01/2019 15:30

bez jajec, podróba (tak traktuje wszystkie karty SD z chin, testowałem z 1 …bez jajec, podróba (tak traktuje wszystkie karty SD z chin, testowałem z 10 różnych od różnych sklepów i dostawców i zawsze był fake) z chin w cenie karty z PL:https://www.pepper.pl/promocje/sandisk-micro-sd-128gb-ultra-microsd-xc-100mbs-c10-a1-uhs-i-adapter-foto-130752https://www.pepper.pl/promocje/karta-microsd-sandisk-128gb-ultra-a1-sdsquar-128g-gn6ia-adapter-85z-64gb-a1-za-45z-129940https://www.pepper.pl/promocje/karta-sandisk-microsdxc-ultra-128gb-adapter-129536itd..


To zaraz usunę okazję, a masz porównanie do orygibalnych?
Do ważnych danych, szczególnie takiej ilości to bym nie ryzykował karty z Chin
Woyto7 min

To zaraz usunę okazję, a masz porównanie do orygibalnych?


nie mam, sprawdzałem tylko objętość i wszelkie okazywały się że realnie ma ok 4 razy mniej miejsca niż deklaruje, jakości i prędkości nie sprawdzałem, np karta 64GB pozwała na zapis i odczyć poprawnie ok 8GB danych (sprawdzane H2testw). sam test programem (zapis i odczyt to ponad 4h)
Edytowane przez: "AloneInTheDark" sty 10. 2019
Ja z gearbest mam Samsunga 64gb za 37zl i transfery dobre : odczyt 90mb/ zapis 70mb to na promocjach z 11 listopada brałem.
Fiber10/01/2019 15:41

Ja z gearbest mam Samsunga 64gb za 37zl i transfery dobre : odczyt 90mb/ …Ja z gearbest mam Samsunga 64gb za 37zl i transfery dobre : odczyt 90mb/ zapis 70mb to na promocjach z 11 listopada brałem.


sprawdzałeś objętość karty?, np programem H2testw czy faktycznie zapiszesz i odczytasz 64GB?
Edytowane przez: "AloneInTheDark" sty 10. 2019
AloneInTheDark10/01/2019 15:41

sprawdzałeś objętość karty?, np programem H2testw czy faktycznie zapiszesz …sprawdzałeś objętość karty?, np programem H2testw czy faktycznie zapiszesz i odczytasz 64GB?


WTF, Objętość ? Może jeszcze ciężar?
Wiele kupilem kart z Chin (z GB, jd) i wszystkie cacy.
Znając życie pewnie na bazarze (Ali) kupiłeś.
Edytowane przez: "plonez" sty 10. 2019
plonez1 min

WTF, Objętość ? Może jeszcze ciężar?


możesz to nazwać pojemność ale nie w mAh tylko w GB
AloneInTheDark10/01/2019 15:41

sprawdzałeś objętość karty?, np programem H2testw czy faktycznie zapiszesz …sprawdzałeś objętość karty?, np programem H2testw czy faktycznie zapiszesz i odczytasz 64GB?


Tak, moim zdaniem oryginał. Wrzuciłem też na nią filmy(koło 55gb zajmowały) i wszystkie obejrzałem bez problemu. Wielkie pliki kopiuje szybciej, małe trochę wolniej, ale to raczej norma.
Fiber2 min

Tak, moim zdaniem oryginał. Wrzuciłem też na nią filmy(koło 55gb zajm …Tak, moim zdaniem oryginał. Wrzuciłem też na nią filmy(koło 55gb zajmowały) i wszystkie obejrzałem bez problemu. Wielkie pliki kopiuje szybciej, małe trochę wolniej, ale to raczej norma.


może się coś zmieniło, ja w każdym razie omijam a każdy zrobi jak uważa i co mu odpowiada
cipok10/01/2019 15:37

Do ważnych danych, szczególnie takiej ilości to bym nie ryzykował karty z C …Do ważnych danych, szczególnie takiej ilości to bym nie ryzykował karty z Chin


Dokładnie, kupiłem w Azji SanDisk Ultra 32GB za śmieszne pieniądze. Po 4 zapisach pojawiły się błędy. Nie wiadomo czy to podróbka czy odpad po testach jakościowych, od oryginału nie odróżnisz.
Więc nie ryzykowałbym np. robienia na nich zdjęć z wakacji ponieważ utracisz je bezpowrotnie. (ok możesz się wybrać w te same miejsca jeszcze raz przynajmniej będzie pretekst)
Do chwilowych kopii lub do zabrania ebooków, muzyki lub filmów to ok. Ostatecznie jak nawali tragedii nie będzie.
Jarek45610/01/2019 16:01

Dokładnie, kupiłem w Azji SanDisk Ultra 32GB za śmieszne pieniądze. Po 4 za …Dokładnie, kupiłem w Azji SanDisk Ultra 32GB za śmieszne pieniądze. Po 4 zapisach pojawiły się błędy. Nie wiadomo czy to podróbka czy odpad po testach jakościowych, od oryginału nie odróżnisz.Więc nie ryzykowałbym np. robienia na nich zdjęć z wakacji ponieważ utracisz je bezpowrotnie. (ok możesz się wybrać w te same miejsca jeszcze raz przynajmniej będzie pretekst)Do chwilowych kopii lub do zabrania ebooków, muzyki lub filmów to ok. Ostatecznie jak nawali tragedii nie będzie.


Uff. Dobrze że te nasze karty produkują na ostatnim piętrze wieży Eiffla.
Domannpl10/01/2019 16:22

Uff. Dobrze że te nasze karty produkują na ostatnim piętrze wieży Eiffla.


Co ty p...
Nasze robią w tajnej fabryce (w podziemiach pałacu kultury) razem z gaciami z Reserved, kurtkami 4f, telefonami Kruger & Matz i telewizorami manta.
.
Edytowane przez: "plonez" sty 10. 2019
plonez3 min

Co ty p...Nasze robią w tajnej fabryce (w podziemiach pałacu kultury) r …Co ty p...Nasze robią w tajnej fabryce (w podziemiach pałacu kultury) razem z gaciami z Reserved, kurtkami 4f, telefonami Kruger & Matz i telewizorami manta. .


Ale mante to ty szanuj.
Kupili licencję na nazwę kodak i tyle. O ile ją kupili...
Domannpl10/01/2019 16:22

Uff. Dobrze że te nasze karty produkują na ostatnim piętrze wieży Eiffla.


Ty tak na poważnie czy rzeczywiście nie masz pojęcia jak to działa?
To że coś powstaje w danym kraju a nawet fabryce nie znaczy że jest to samo.
Skupię się na elektronice bo nie wiem czy więcej na raz ogarniesz.
Firmy które wypromowały markę muszą dbać o jakość bo szybko zakończyłyby swój żywot. Firmy wydają krocie na urządzenia, dodatkowy personel i tracą czas w produkcji aby zweryfikować i odrzucić produkty nie spełniające kryteriów jakościowych jakie ustaliła sobie firma.
Nie wiem jak to jest konkretnie przy pamięciach ale przy procesorach gdy wprowadza się nowy proces litograficzny w pierwszych partiach może iść nawet 60% produkcji do kosza. Ci co podrabiają maja to gdzieś.
Więc jeśli w oficjalnym kanale dystrybucji może Ci się trafić 1-5 % wadliwych kart które jakoś się przedarły to w podróbkach idą w dziasiątki % więc zależy od szczęścia jak trafisz.
Jarek45623 min

Ty tak na poważnie czy rzeczywiście nie masz pojęcia jak to działa?To że co …Ty tak na poważnie czy rzeczywiście nie masz pojęcia jak to działa?To że coś powstaje w danym kraju a nawet fabryce nie znaczy że jest to samo.Skupię się na elektronice bo nie wiem czy więcej na raz ogarniesz.Firmy które wypromowały markę muszą dbać o jakość bo szybko zakończyłyby swój żywot. Firmy wydają krocie na urządzenia, dodatkowy personel i tracą czas w produkcji aby zweryfikować i odrzucić produkty nie spełniające kryteriów jakościowych jakie ustaliła sobie firma.Nie wiem jak to jest konkretnie przy pamięciach ale przy procesorach gdy wprowadza się nowy proces litograficzny w pierwszych partiach może iść nawet 60% produkcji do kosza. Ci co podrabiają maja to gdzieś.Więc jeśli w oficjalnym kanale dystrybucji może Ci się trafić 1-5 % wadliwych kart które jakoś się przedarły to w podróbkach idą w dziasiątki % więc zależy od szczęścia jak trafisz.

Hue hue. Odpowiem Ci Twoim komentarzem.
"Ty tak na poważnie czy rzeczywiście nie masz pojęcia jak to działa?" po czym "Nie wiem jak to jest konkretnie przy pamięciach...". To chyba nie ja mam problem z ogarnięciem jednej rzeczy na raz.
Ps. Gratulujemy szerokopasmowego dostępu do internetu! Witamy w necie
Ps2. Dostęp do szeroko rozumianego internetu mają wszyscy, nie tylko Ty. Nie jesteś wyjątkowy (w skali światowej, nie lokalnej).
Ps3. Wywód przez Ciebie wyprowadzony jest już znany małpom testowym w ośrodku w Missouri od 97'
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst