Karta pamięci micro sd  64GB Media Markt Elbląg
645°Zakończono

Karta pamięci micro sd 64GB Media Markt Elbląg

50zł99,70zł-50%Media Markt Okazje
22
Lokalnielut 27.
Promocja kart pamięci 64 GB w Media Markt Elbląg. Kilkanaście sztuk
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

22 Komentarze
czy ktos wie czy tylko lokalnie?
Krzysztof_Slut 27.

czy ktos wie czy tylko lokalnie?

Tylko w Elblagu
Cena niezła, ale karta dość wolna. Do nowszych telefonów/aparatów już się nie będzie się nadawała (brak możliwości zapisu 4K).
do kamery samochodowej 1080p 30/60 kl/s jak znalazł.
Cena taka sobie
Sandradalut 27.

do kamery samochodowej 1080p 30/60 kl/s jak znalazł.


Nie do końca, bo po co pakować 64GB do kamery. Ostatnio do swojej włożyłem 16GB, a i tak pokazuje kilkanaście godzin nagrania (chyba 17h, ale mogę się mylić - chociaż w uproszczeniu gdzies widziałem, że 1h=1GB, wiec by się potwierdzało).
Edytowane przez: "rYk" lut 27.
W yiaomi dash 64gb nie starcza nawet na 10h, wiec nie wiem w jakiej Ty rozdzielczosci nagrywasz
rYklut 27.

Nie do końca, bo po co pakować 64GB do kamery. Ostatnio do swojej włożyłem …Nie do końca, bo po co pakować 64GB do kamery. Ostatnio do swojej włożyłem 16GB, a i tak pokazuje kilkanaście godzin nagrania (chyba 17h, ale mogę się mylić - chociaż w uproszczeniu gdzies widziałem, że 1h=1GB, wiec by się potwierdzało).


Wszystko zależy od bitrate-u zapisu. W sony fdr-x1000 w pełnej jakości przy bitrate 100Mbit/s na karcie 64GB miesci się coś między 60 - 100 minut materiału.
Skandallut 27.

W yiaomi dash 64gb nie starcza nawet na 10h, wiec nie wiem w jakiej Ty …W yiaomi dash 64gb nie starcza nawet na 10h, wiec nie wiem w jakiej Ty rozdzielczosci nagrywasz


Też mam tę kamerkę, ale jeszcze nie nagrywałem. Po uruchomieniu z kartą tyle mi pokazało.
Nie zmienia to faktu, że po co komu 10h nagrania z kamerki samochodowej, która służy głównie jako czarna skrzynka i istotne jest przeważnie max. kilka minut.
Moze po to, ze ide do pracy na 8h i zostawiam auto na parkingu z wlaczona kamerką
Do opisu dodaj 64 gb :-)
Zawsze można wyłączyć dźwięk w nagraniach i zmniejszymy rozmiar nagrań
lonqerlut 27.

Zawsze można wyłączyć dźwięk w nagraniach i zmniejszymy rozmiar nagrań

O jakies 1%
Brałbym!
rYklut 27.

Też mam tę kamerkę, ale jeszcze nie nagrywałem. Po uruchomieniu z kartą tyl …Też mam tę kamerkę, ale jeszcze nie nagrywałem. Po uruchomieniu z kartą tyle mi pokazało.Nie zmienia to faktu, że po co komu 10h nagrania z kamerki samochodowej, która służy głównie jako czarna skrzynka i istotne jest przeważnie max. kilka minut.
Aby zrzucić jakiś ciekawy fragment z trasy, niekoniecznie akurat zdarzenie?
Viofo A119S - 1GB = 6 minut
Henry_Klut 27.

Aby zrzucić jakiś ciekawy fragment z trasy, niekoniecznie akurat z …Aby zrzucić jakiś ciekawy fragment z trasy, niekoniecznie akurat zdarzenie?Viofo A119S - 1GB = 6 minut


Czyli 16GB to 1.5h, myślę, że na luzaka wystarczy. Chyba, że masz niezwykle ciekawe trasy.
rYklut 27.

Czyli 16GB to 1.5h, myślę, że na luzaka wystarczy. Chyba, że masz nie …Czyli 16GB to 1.5h, myślę, że na luzaka wystarczy. Chyba, że masz niezwykle ciekawe trasy.Na przykład Polska-Słowenia. Będzie się komuś chciało zatrzymywać i zrzucać pliki?
Właściwie to nie ma tematu. Kamery właśnie dlatego sprzedaje się bez karty pamięci, aby każdy sobie dobrał według potrzeb.
W telefonie mi starczy 8GB, w kamerze 64GB. Komu innemu odwrotnie.
Henry_Klut 27.

Na przykład Polska-Słowenia. Będzie się komuś chciało zatrzymywać i zrzuca …Na przykład Polska-Słowenia. Będzie się komuś chciało zatrzymywać i zrzucać pliki?Właściwie to nie ma tematu. Kamery właśnie dlatego sprzedaje się bez karty pamięci, aby każdy sobie dobrał według potrzeb.W telefonie mi starczy 8GB, w kamerze 64GB. Komu innemu odwrotnie.


No pewnie, ze tak. Chociaż strasznie dużo zajmuje te 6 min w kamerce którą podałeś. Szukam info ile wchodzi na 1GB w Xiaomi Yi Dash, ale nie mogę znaleźć, a jeszcze nie miałem okazji się nią pobawić. Tak czy siak na razie włożyłem do niej 16GB, ale mam jeszcze wolną 32GB jakby się okazało, ze za mało. Trybu parkingowego nie ma, więc aż tak długo nie będzie nagrywać, z resztą ten tryb chyba i tak działa na wykrycie ruchu, albo przy jakimś zdarzeniu.
rYklut 27.

No pewnie, ze tak. Chociaż strasznie dużo zajmuje te 6 min w kamerce którą …No pewnie, ze tak. Chociaż strasznie dużo zajmuje te 6 min w kamerce którą podałeś.


Bitrate 20Mbps, więc tak wychodzi.
Henry_Klut 27.

Bitrate 20Mbps, więc tak wychodzi.


A nie jest to jakoś sztucznie uzyskane? Z tego co czytam, to np. ta xiaomi ma 1080p i 1240p, ale wyższa rozdzielczość i tak jest sztucznie uzyskiwana i nie powoduje zwiększenia jakości nagrania.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MatthewKaczorowski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst