Karta naklejka za 0 zł w mBank.
420°Zakończono

Karta naklejka za 0 zł w mBank.

33
wrz 1. 2016wrz 1. 2016
Klienci mBanku mogą złożyć wniosek o wydanie karty naklejki MasterCard Debit za darmo, wcześniej kosztowała 10 zł.

33 Komentarze

Nawet nie wiedziałem, że mają coś takiego. Dzięki

mbank - czas już zamknąć tam moje konto widmo

Dymek4 min

mbank - czas już zamknąć tam moje konto widmo


tak samo posiadam i nie używam

Placi sie cos za nia jak sie nie bedzie dokonywalo platnosci? Teoretycznie jest za darmo, ale lepiej sie upewnic
Edytowane przez: "jan.kowalski787" wrz 1. 2016

jan.kowalski787Wrz 1.

Placi sie cos za nia jak sie nie bedzie dokonywalo platnosci? Teoretycznie jest za darmo, ale lepiej sie upewnic


Jest tabela opłat i prowizji, przeczytaj.

jan.kowalski787Wrz 1.

Placi sie cos za nia jak sie nie bedzie dokonywalo platnosci? Teoretycznie jest za darmo, ale lepiej sie upewnicdaniel.forekWrz 1.

tak samo posiadam i nie używamkiedyś to był dobry bank, aktualnie odradzam korzystania z ich usług;-/

Sprawdzę chętnie

Można korzystać jedynie z Mokazji nju tammbank.pl/ind…ka/


jak coś.

"Teraz 0 zł za wydanie karty - naklejki w promocji


Skorzystaj z promocji i nie płać za wydanie naklejki MasterCard Debit
Złóż wniosek o wydanie naklejki do 4 października, a zamiast zapłacić 10 zł, otrzymasz kartę za darmo!


Promocja trwa od 25.08 - 4.10.2016 r. "

mbank.pl/pdf…pdf

Edytowane przez: "lukaa" wrz 1. 2016

Czy są jakieś opłaty za korzystanie z tej karty naklejki ?

Jakiś czas temu, jak zakładałem "cebulę" w innym banku, przelew autoryzacyjny zrobiłem właśnie z mb.
Po kilku dniach zadzwonił konsultant z propozycją darmowych bankomatów i braku opłat (za prowadzenie? kartę? - nie pamiętam) A klientem byłem słabiutkim.
Czyli czasem opłaca się wysłuchać oferty banku.

Kurde a ja za nia płaciłem 10zl, opłat żadnych nie ma za naklejke, sam gadżet bardz fajny mozna włożyć pod etui od telefonu i płacić "telefonem"

Wszystko fajnie, ale niestety nie można (przynajmniej w formularzu) tej naklejki podpiąć pod kartę kredytową, jedynie zwykłe ekonto lub emax

A po roku lub po wygaśnięciu karty nota za 10?

pisiontyWrz 1.

Kurde a ja za nia płaciłem 10zl, opłat żadnych nie ma za naklejke, sam gadżet bardz fajny mozna włożyć pod etui od telefonu i płacić "telefonem"

​przeciez blikiem możesz płacić bez tej naklejki za którą pewnie za jakiś czas będzie opłata

Nie boicie się, że jak zgubicie/ukradną wam telefon z kieszeni to razem z nim kartę do bankomatu ? Cholerka, wziąłbym sobie to bo i tak wszędzie płacę paypassem ale jakoś combo w postaci potencjalnego stracenia telefonu + karta mnie przeraża

ManiekkWrz 1.

Nie boicie się, że jak zgubicie/ukradną wam telefon z kieszeni to razem z nim kartę do bankomatu ? Cholerka, wziąłbym sobie to bo i tak wszędzie płacę paypassem ale jakoś combo w postaci potencjalnego stracenia telefonu + karta mnie przerażaDzwonisz do banku, zgłaszasz kradzież i ewentualnie stracone pieniądze powinni Ci zwrócić.


wwwWrz 1.

​przeciez blikiem możesz płacić bez tej naklejki za którą pewnie za jakiś czas będzie opłataTylko sklep musi obsługiwać płatności BLIKiem a terminal do obsługi MasterCard/Visa mają w każdym sklepie (poza tymi we wsi).

cincin27Wrz 1.

Dzwonisz do banku, zgłaszasz kradzież i ewentualnie stracone pieniądze powinni Ci zwrócić.Tylko sklep musi obsługiwać płatności BLIKiem a terminal do obsługi MasterCard/Visa mają w każdym sklepie (poza tymi we wsi).


Jak zadzwonić jak ten telefon właśnie bym stracił :P potencjalnie jestem na mieście gdzieś w centrum i mi go wyjmują z kieszeni. Mając oddzielnie wyjmują mi portfel więc telefonem dzwonię i blokuję. Tracąc telefon tracę tylko telefon, o to się rozchodzi. Owszem jest wygoda i to kusi ale kurde jakoś mam obawy. Nie wiem też czy bank jest tak bardzo skory do oddawania pieniędzy przez swoją nieostrożność. Co innego jakbym stracił w bankmacie przez skimmer czy coś, ale to że mi ktoś ukradł telefon to czuję, że bank by się zapierał rękami i nogami żeby nie oddać kasy.

ManiekkWrz 1.

Jak zadzwonić jak ten telefon właśnie bym stracił :P potencjalnie jestem na mieście gdzieś w centrum i mi go wyjmują z kieszeni. Mając oddzielnie wyjmują mi portfel więc telefonem dzwonię i blokuję. Tracąc telefon tracę tylko telefon, o to się rozchodzi. Owszem jest wygoda i to kusi ale kurde jakoś mam obawy. Nie wiem też czy bank jest tak bardzo skory do oddawania pieniędzy przez swoją nieostrożność. Co innego jakbym stracił w bankmacie przez skimmer czy coś, ale to że mi ktoś ukradł telefon to czuję, że bank by się zapierał rękami i nogami żeby nie oddać kasy.To zapamiętujesz mniej więcej godzinę, o której zostałeś okradziony, wracasz do domu, dzwonisz z innego telefonu, mówisz jaka jest sytuacja i powinno być dobrze.

Raz mojej siostrze ukradli torebkę z portfelem to bank zwrócił jej pieniądze (złodzieje zapłacili zbliżeniowo).

wwwWrz 1.

​przeciez blikiem możesz płacić bez tej naklejki za którą pewnie za jakiś czas będzie opłataBlikiem to można płacić póki co w małej ilości miejsc, a kartą zbliżeniową właściwie już wszędzie co nie zmienia faktu że Blik też jest bardzo dobrym rozwiązaniem z którego również korzystam. Naklejką płace zbliżeniowo, Blikiem wypłacam gotówkę z bankomatu i od jakiegoś czasu właściwie to karta przydaje się tylko do płatności w internecie
ManiekkWrz 1.

Nie boicie się, że jak zgubicie/ukradną wam telefon z kieszeni to razem z nim kartę do bankomatu ? Cholerka, wziąłbym sobie to bo i tak wszędzie płacę paypassem ale jakoś combo w postaci potencjalnego stracenia telefonu + karta mnie przerażaZawsze jest ryzyko, kartę zwykła również możesz zgubić lub moga ją ukraść. Nawet jeśli już ukradną ten telefon to zastrzeżenie karty można zgłosić w banku (z tego co słyszałem w każdym ale pewny nie jestem)

Sama mam kartę naklejkę, fajny bajer do przyklejenia do telefonu. Sam paypass fajna sprawa, bardzo mi tego brakuje w UK, jakbym była gdzieś w kraju trzeciego świata normalnie... w markecie nie zapłacisz zbliżeniowo >_
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od bumcio. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst