Karta microSDHC SanDisk Ultra (Class 10, 48MB/s) 32GB za 51,99zł@ X-kom
19°Zakończono

Karta microSDHC SanDisk Ultra (Class 10, 48MB/s) 32GB za 51,99zł@ X-kom

51,99zł
Pepper 8
cze 12. 2015
W aktualnym 'Gorącym Strzale" w X-Kom zakupimy kartę microSDHC SanDisk Ultra Class 10 o pojemności 32GB za 51,99zł

Karta o standardzie Class 10 zapewnia prędkość odczytu do 48MB/s! Idealnie nadaje się do wszelkiego typu kamer HD, smartfonów itp. gdzie prędkość działania ma ogromne znaczenie.

Sama karta ma bardzo wytrzymałą obudowę, dzięki czemu informacje znajdujące się na niej będą bezpieczne nawet w ekstremalnych warunkach (mrozu czy gorąca a nawet wtedy, gdy urządzenie z kartą wpadnie np. do basenu)

Kartę w promocyjnej cenie zakupimy tylko do jutra do godziny 10.00 rano.

X-Kom oferuje darmowy odbiór zakupów w salonach stacjonarnych.

8 Komentarzy

tu jest karta tej samej klasy kilka PLN taniej
neo24.pl/?p=…ter

Autor Pepper

Ale jednak niższa prędkość odczytu 30MB/s vs 48MB/s Sandiska.

Mam trochę śmieci od Sandiska i podejrzewam, że te (do) 48MB to mocno pobożne życzenia producenta, do spełnienia jedynie w idealnych warunkach. Z tego co widzę w benchmarkach prędkość zapisu jest mocno taka sobie (gdzieś między 6-9MB/s), więc jak ktoś kupuje to do np kamerki nagrywającej z dużym birtratem to może mieć problem.

No nic - zamówione, bo akurat potrzebowałem, więc zdam relację.

Autor Pepper

Daj znać - jestem ciekaw, bo sam będę musiał przed wakacjami jakąś kartę microSD kupić do Xiaomi Yi i nie wiem czy lepiej sandiska czy polować na Samsunga.

@Kaban też do mnie Xiaoyi jedzie

Karciocha przyszła, ale jeszcze nie testowałem. Pobawię się, ale mam pewne wątpliwości czy uciągnie 1080p przy 60fps

@Kaban Pobawiłem się trochę kartą i się "doedukowałem" co do Yi, bo trochę zasugerowałem się tym, że GoPro zapisuje nawet przy 60mbitach.

W benchmarkach karta robi jakieś 12-13MB przy zapisie, przy odczycie najwięcej udało mi się wycisnąć 30MB (przeciętnie z 20, w zależności od urządzenia). Yi natomiast zapisuje z prędkością 15-25Mb, co daje 2-3MB... czyli z dużym zapasem. Gdzieś tam jednak mi mignęły informacje, że ludzie narzekają na ten domyślny bitrate i chyba do 35mb go podbijają. Też da rady z takim.

Teraz tylko czekać aż majfriendy się sprężą, a WER nie dowali vatu

Autor Pepper

@MolibdenowyMateusz Czyli teoretycznie powinna taka karta wystarczyć (albo Samsung EVO). No do mnie żółci przyjaciele z GearBest wysłali SwedenPostem (miało być NL...) tydzień temu i na tym tracking się urywa Dobrze chociaż, że przyjazny WER Komorniki nie kłopocze się w doliczanie VATu.

@Kaban taaa, moja też wisi u Szwedów od zeszłego tygodnia. Ponoć 2-3 tygodnie leżakowania u nich to standard.

A karta bardziej niż wystarczy skoro ma 4-5 razy większy zapis. Te Samsungi Evo z poprzedniego promo jeszcze lepszą są. Mam 60/25MB zapis na swojej 64GB.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst