Karta microSDHC (do kamer i smartfonów!) SanDisk Ultra (Class 10) 32GB za 49zł @ Biedronka
77°Zakończono

Karta microSDHC (do kamer i smartfonów!) SanDisk Ultra (Class 10) 32GB za 49zł @ Biedronka

Pepper 10
maj 28. 2015maj 29. 2015
Karta microSDHC SanDisk Ultra Class 10 o pojemności 32GB za 49zł do kupienia w sieci Biedronka od dzisiaj, tj. 28.05 do wyczerpania zapasów!

Karta o standardzie Class 10 zapewnia prędkość odczytu 48MB/s! Idealnie nadaje się do wszelkiego typu kamer HD, smartfonów itp. gdzie prędkość działania ma ogromne znaczenie.

Sama karta ma bardzo wytrzymałą obudowę, dzięki czemu informacje znajdujące się na niej będą bezpieczne nawet w ekstremalnych warunkach (mrozu czy gorąca a nawet wtedy, gdy urządzenie z kartą wpadnie np. do basenu)


W zestawie otrzymamy adapter SD oraz aż 10 lat gwarancji!

10 Komentarzy

Akurat w poniedziałek kupiłem taką samą w podobnej cenie w złotym strzale na X-Komie, z tym że musiałem angażować kolegę by uniknąć przesyłki za 20zł nigdy nie wiesz...

Autor Pepper

No z Biedronką jest taka wygoda, że sklepy sieci są chyba dosłownie WSZĘDZIE w całym kraju

Nie jest to żadna promocja, bo w tej cenie można kupić kartę microSDHC 32 GB Klasy 10 z adapterem lepszej firmy, Adata od 40-46 pln np. w empiku

U mnie o godz. 13 już nie było...
@krakowienne dlaczego Adata lepsza? ja mam jednak większe zaufanie do SanDiska

Autor Pepper

Pewnie chodzi o tą kartę empik.com/kar…a-p Nie wiem tylko jak z parametrami. Inna sprawa że sandisk daje 10 lat gwarancji a Biedronki, w przeciwieństwie do Empików są wszędzie.

Tak, to właśnie ten link ; ), gwarancja na karty pamięci Adata jest wieczysta, trzeba tylko zachować paragon, albo fakturę zakupu i nie zgubić ;D

Chyba błąd w opisie ,powinno być prędkość odczytu 48 MB/s. Te z x-koma były 30 MB/s

Autor Pepper

@peya Dzięki, już poprawiłem.

morele.net/kar…47/ i to dla ciebie nie jest żadna promocja? Ten sandisk miażdży tą twoją a-datę. Pomyśl zanim zaczniesz wproawdzać ludzi w błąd.

Uwaga na tego Sandiska. Taka karta pomimo swojej gwarancji, nibyjakości, firmy z tradycją no i ponad dwukrotnie wyższej ceny jaką za nią zapłaciłem, padła mi rok temu bez ostrzeżenia. Wszystkie fotki i filmy z komórki straciłem. Teraz mam kartę tańszą i mniejszą ale wszystko kopiuje do chmury.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst