Karta microSDHC 32GB SanDisk @ Proline
168°Zakończono

Karta microSDHC 32GB SanDisk @ Proline

12
kwi 29. 2016
SanDisk Ultra Android microSDHC UHS-I 32GB 48MB/s Class 10
Jeszcze kilka godzin na upolowanie okazji

Pepper

Head Shot z kartą znajdziecie na głównej stronie sklepu - po prawej stronie.
12 Komentarzy

Dla przypomnienia Pepperowiczom - odbiór w oddziale (bezpłatna opcja) jest niedostępny w połączeniu z promocją "Head Shot".

jak kolega Santar powyżej wspomniał, de facto cena ostateczna *(najtaniej) wychodzi 35,28 zł.

I za ostatnią akcję bym nie kupił i nich nawet kabla usb.

lasic47 min

I za ostatnią akcję bym nie kupił i nich nawet kabla usb.


Mówisz o 950? Ładnie z tego wybrneli i dali rabat. Inne firmy przy takich pomyłkach olewają ludzi i nawet nie przepraszają a tutaj ludzie mają za złe.

elcidxKwi 29.

Mówisz o 950? Ładnie z tego wybrneli i dali rabat. Inne firmy przy takich pomyłkach olewają ludzi i nawet nie przepraszają a tutaj ludzie mają za złe.Nie broń sklepu gdy ten zauważywszy błąd, zmienia swój regulamin w weekend (żeby nie musieli wydać zakupionych produktów), a później tłumaczy że błędu nie mogli poprawić bo w weekendy nie pracują (a regulamin sam się zmienił?). Proline opublikował oświadczenie na wykopie, wystarczy przeczytać tą bezczelność.

Krzychu95Kwi 29.

Nie broń sklepu gdy ten zauważywszy błąd, zmienia swój regulamin w weekend (żeby nie musieli wydać zakupionych produktów), a później tłumaczy że błędu nie mogli poprawić bo w weekendy nie pracują (a regulamin sam się zmienił?). Proline opublikował oświadczenie na wykopie, wystarczy przeczytać tą bezczelność.


To tej historii nie znam.

A nie mieli wcześniej w regulaminie punktu, że to co jest na stronie nie stanowi oferty w rozumiem kodeks etc?

Krzychu95Kwi 29.

Nie broń sklepu gdy ten zauważywszy błąd, zmienia swój regulamin w weekend (żeby nie musieli wydać zakupionych produktów), a później tłumaczy że błędu nie mogli poprawić bo w weekendy nie pracują (a regulamin sam się zmienił?). Proline opublikował oświadczenie na wykopie, wystarczy przeczytać tą bezczelność.Zmieniony regulamin nie wszedł w życie w tym samym czasie, w którym został zmieniony, więc nie ma to znaczenia w tej sytuacji. Sklep po prostu w ten sposób zabezpieczył się przed wystąpieniem takiego błędu w przyszłości. I nie "tą bezczelność", tylko "tę bezczelność".

Przepraszam, w imieniu proline za tę bezczelność.

Co nie zmienia faktu, że kartę kupiłem bo akurat potrzebowałem

Ale mają coś drogie wysyłki co mi się nie podoba, paczkomat 12 zł? paczka w ruch 5 zł? Drogo drogo.

A jest coś tańszego nawet z taką drogą przesyłką? Bo jedna karta by mi się przydała

W Sferis z kodem MAJOWKA jest za 33,90 zł z dostawą sferis.pl/p/3…tml

elcidxKwi 29.

Mówisz o 950? Ładnie z tego wybrneli i dali rabat. Inne firmy przy takich pomyłkach olewają ludzi i nawet nie przepraszają a tutaj ludzie mają za złe.inne firmy realizują to do czego zobowiązała ich umowa sprzedaży. a tu ani odpisywania na maile, ani przeprosin. puścili maila z automatu i spieprzajcie na drzewo. więc to samo ja teraz mówię im.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy