Karta microSD MIXZA Class10 UHS-I 64GB 70MB/s 25MB/s @Aliexpress
333°Zakończono

Karta microSD MIXZA Class10 UHS-I 64GB 70MB/s 25MB/s @Aliexpress

13
kwi 3. 2016
Są też karty 128GB w cenie 30$ = ~111zł oraz mniejsze pojemności
Feedback 4,9/5*!
Karty tej firmy mają masę komentarzy, niemal same pozytywne.
19124.jpg Edit: dzieki https://www.pepper.pl/profile/Matti link do GB
m.gearbest.com/mem…tml
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
NA GB są tańsze ale tutaj też dobra cena.
U mnie pokazuje że na ali są tańsze niż na GB.
Jeśli chodzi o zakup na ali, to najlepiej wychodzi zakup 64GB (najtańszy 1GB). Przy skorzystaniu z Przelewy24 kurs wychodzi 3,7934, bo przed chwilą zakupiłem 32GB (za 24,24 zł). Dodatkowo wpadnie 10 zl od planetplus.
Sprawdzał to ktoś z GoPro? Wyrabia z zapisem?
epolkwi 3. 2016

U mnie pokazuje że na ali są tańsze niż na GB.


Na GB przykładowe 32gb, 5.79$ ( do tego jeszcze zniżka 12% z GA).
Na ali przykładowe 32gb, 6,39$ (do tego jeszcze zniżka 5% z PP).
Proszę. Link do GB jest tutaj podany, wystarczy wpisać Mixza.
Pandariuszkwi 3. 2016

Sprawdzał to ktoś z GoPro? Wyrabia z zapisem?


To są bardzo dobre karty. Prędkości masz podane na tacy...
odradzam przelewy 24 jako formę płatności, ostatnio mam problem z jednym zakupem i niestety P24 nie dają żadnej ochrony i możliwości reklamacji płatności u nich. jak płaciłem kartą to w ostateczności reklamowałem w banku i dostałem zwrot, tu mi napisali, że nic takiego nie mają i dodatkowo Ali nie ma umowy bezpośredniej z nimi tylko przez pośrednika.
Robert83kwi 4. 2016

odradzam przelewy 24 jako formę płatności, ostatnio mam problem z jednym za …odradzam przelewy 24 jako formę płatności, ostatnio mam problem z jednym zakupem i niestety P24 nie dają żadnej ochrony i możliwości reklamacji płatności u nich. jak płaciłem kartą to w ostateczności reklamowałem w banku i dostałem zwrot, tu mi napisali, że nic takiego nie mają i dodatkowo Ali nie ma umowy bezpośredniej z nimi tylko przez pośrednika.

Przelewy24 to tylko platnosc, jak cos nie gra robisz dispute na ali a kasa wraca na konto z którego był robiony przelew, sprawdzone.
Mattikwi 3. 2016

To są bardzo dobre karty. Prędkości masz podane na tacy...

Suche prędkości to ja już przerabiałem. Mam rożne samsungi i sandiski, a włącz protune to nawet markowe karty dostają czkawki. Dlatego pytam, czy ktoś sprawdzał, a nie czytał tabelki.
Przemixkwi 4. 2016

Przelewy24 to tylko platnosc, jak cos nie gra robisz dispute na ali a … Przelewy24 to tylko platnosc, jak cos nie gra robisz dispute na ali a kasa wraca na konto z którego był robiony przelew, sprawdzone.

​ Zawsze wolę mieć dodatkowe zabezpieczenie, na tym ich dispucie już się raz przejechałem i uratowała mnie płatność kartą. Paypal to też tylko płatności, a mają możliwość reklamowania i cofnięcia. Zresztą każdy płaci jak chce, tylko informuję że przy przelewach 24 nie ma dodatkowego zabezpieczenia które jest przy płaceniu kartą.
jarek87kwi 3. 2016

Jeśli chodzi o zakup na ali, to najlepiej wychodzi zakup 64GB (najtańszy 1 …Jeśli chodzi o zakup na ali, to najlepiej wychodzi zakup 64GB (najtańszy 1GB). Przy skorzystaniu z Przelewy24 kurs wychodzi 3,7934, bo przed chwilą zakupiłem 32GB (za 24,24 zł). Dodatkowo wpadnie 10 zl od planetplus.


Raczej nie wpadnie, bo do tego czasu znając PP transakcja nie będzie miała statusu Zaakceptowany.

To ja teraz poproszę o test stukrotnego nadpisania tej karty.
Pandariuszkwi 4. 2016

Suche prędkości to ja już przerabiałem. Mam rożne samsungi i sandiski, a w … Suche prędkości to ja już przerabiałem. Mam rożne samsungi i sandiski, a włącz protune to nawet markowe karty dostają czkawki. Dlatego pytam, czy ktoś sprawdzał, a nie czytał tabelki.


Wystarczy wejść na ali i zobaczyć komentarze z zrzutami ekranu z prędkości tych kart.
Jeżeli nagrywasz tylko w Fullhd to nie wiadomo jakiej karty nie potrzebujesz. 4K to już inna sprawa.
Santarkwi 4. 2016

Raczej nie wpadnie, bo do tego czasu znając PP transakcja nie będzie m … Raczej nie wpadnie, bo do tego czasu znając PP transakcja nie będzie miała statusu Zaakceptowany.To ja teraz poproszę o test stukrotnego nadpisania tej karty.


To poszukaj w internecie. Masz ręce i głowę...
Jeżeli przypomnisz się PP to dość szybko to ogarniają. Bez przypomnienia trwa to długggo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy