Niestety, ta okazja już wygasła
Karta micro sd Toshiba 32gb w RTVeuroAGD Rzeszów Plaza
263° Zakończono

Karta micro sd Toshiba 32gb w RTVeuroAGD Rzeszów Plaza

9,99zł36,99zł-73%RTV Euro AGD Okazje
18
lis 27. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fiszka z ceną, 9,99zl. Na kasie wybiło 36 ale zwrocilem uwage i poprawili. Mozliwe ze tylko lokalnie, trzeba sprawdzic.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
18 Komentarzy
To dobrze że zwróciłeś im uwage
r_rr27/11/2019 23:18

To dobrze że zwróciłeś im uwage


a co miał zapłacić 36 ?
PepperMajster27/11/2019 23:34

a co miał zapłacić 36 ?


Ja tam bym się bał a jakby na mnie krzyczeli
r_rr27/11/2019 23:37

Ja tam bym się bał a jakby na mnie krzyczeli


PepperMajster27/11/2019 23:34

a co miał zapłacić 36 ?


Klient ma prawo kupić przedmiot za cenę która jest wystawiona na półce sklepowej. Jeśli to wina pracownika to ten będzie za to odpowiedzialny
michal.szklarczyk05/12/2019 13:30

Klient ma prawo kupić przedmiot za cenę która jest wystawiona na półce skle …Klient ma prawo kupić przedmiot za cenę która jest wystawiona na półce sklepowej. Jeśli to wina pracownika to ten będzie za to odpowiedzialny


Ale pierdoly piszesz
Zbig_KalidhfsSryuoo07/12/2019 23:18

Ale pierdoly piszesz


Takie jest prawo konsumentów. Jeżeli tak jest na półce to za tyle muszą sprzedać.
Toszajba zawsze awaryjna...
pietrucha07/12/2019 23:56

Takie jest prawo konsumentów. Jeżeli tak jest na półce to za tyle muszą spr …Takie jest prawo konsumentów. Jeżeli tak jest na półce to za tyle muszą sprzedać.


Wskaż podstawę prawną
To jest sugerowana cena detaliczna za jaka sprzedawca chce oddać oddać towar w żadnym wypadku nie ma obowiązku za tyle sprzedać w sklepie stacjonarnym
Zbig_KalidhfsSryuoo08/12/2019 08:48

Wskaż podstawę prawną


art. 543 KC

szogun11:
To jest sugerowana cena detaliczna za jaka sprzedawca chce oddać oddać towar w żadnym wypadku nie ma obowiązku za tyle sprzedać w sklepie stacjonarnym

To nie jest cena sugerowana, cena sugerowana jest umieszczana na produkcie przez producenta a nie sklep, ta owszem nie jest wiążąca, cenówka w sklepie na terenie sprzedaży przy danym produkcie owszem.
Edytowane przez: "KTORosomak" gru 8. 2019
Kolega ma rację. Cena na półce jest ceną ostateczną. Idziesz do kasy i mają obowiązek sprzedać za taką kwotę. Takie jest prawo.
Takie jest prawo..
Zbig_KalidhfsSryuoo08/12/2019 09:50

Podaj je.


Ja p.....e. Czy ty człowieku w szkole byłeś? Kolega wyżej podał ci konkretny artykuł. A jak z google nie potrafisz korzystać, to służę pomocą: otwierasz przeglądarkę, wpisujesz google.pl i w wyszukiwarce wpisz: "czy cena na półce sklepowej jest ostateczna". I nie śmieć tu więcej.
Zbig_KalidhfsSryuoo08/12/2019 09:50

Podaj je.


Po raz enty,

Dz.U.2019.0.1145 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny
"Wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży."
KTORosomak08/12/2019 10:00

Po raz enty,Dz.U.2019.0.1145 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - …Po raz enty,Dz.U.2019.0.1145 t.j. - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny"Wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży."


Dzięki. Dobrze wiedzieć że ma się takie prawo oraz znać podstawę na przyszłość.
Zbig_KalidhfsSryuoo08/12/2019 08:48

Wskaż podstawę prawną


Zgodnie bowiem z art. 543 rzeczy wystawione w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży. Konsumenci zatem mają prawo żądać sprzedaży artykułu po cenie, która umieszczona została na półce przy interesującym nas towarze. Gdy towar wrzucamy do koszyka, godzimy się tym samym na przyjęcie proponowanej oferty i mamy prawo oczekiwać, że sprzedawca wywiąże się ze swojego obowiązku, a przy kasie wydamy dokładnie tyle pieniędzy, ile określonych zostało na półce przy towarze.

Warto podkreślić, że w przypadku rozbieżności prawo stoi po stronie konsumenta, bowiem za ofertę sprzedaży uważa się wystawienie towaru w miejscu sprzedaży. Zgodnie z art. 66 Kodeksu cywilnego oświadczenie drugiej stronie woli zawarcia umowy stanowi ofertę, jeśli określone zostaną istotne postanowienia tej umowy. Jeśli chodzi o umowę sprzedaży, będzie to określenie jej przedmiotu oraz wskazanie ceny.

W przypadku wątpliwości, co do określenia momentu przystąpienia do umowy przez kupującego, z pomocą przychodzi art. 70 Kc. Stanowi on, że umowę uznaje się za zawartą w chwili otrzymania przez składającego ofertę oświadczenia o jej przyjęciu. Zawarte w przepisie oświadczenie złożone może być w sposób również w sposób dorozumiany.

Zawarcie umowy na podstawie oferty sprzedaży w poruszanej sytuacji będzie miało miejsce przy kasie, gdy przekażemy naszą wolę przyjęcia oferty. Zapłata ceny będzie jedynie wykonaniem zawartej umowy.

Jeśli już wcześniej zapłaciliśmy cenę wyższą, sprzedawca ma obowiązek zwrócić nam nienależnie pobraną różnicę. Gdy tego nie wykona, mamy prawo odstąpić od umowy sprzedaży i żądać zwrotu kwoty, którą zapłaciliśmy za towar.
Edytowane przez: "pietrucha" gru 10. 2019
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od BartoszKulasa. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst