32°
Zakończono
Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + za spełnienie warunków Laptop Lenovo Ideapad 100 15.6"
Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + za spełnienie warunków Laptop Lenovo Ideapad 100 15.6"

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + za spełnienie warunków Laptop Lenovo Ideapad 100 15.6"

Pepper
Citibank ruszył z kolejną promocją zachęcającą do założenia karty kredytowej - były iPady. a tym razem możemy zdobyć laptopa Lenovo Ideapad 100 (o wartości 1249zł).

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w promocji musimy początkowo zakupić Groupon o wartości 5zł.

Jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach - udział mogą wziąć tylko nowi klienci Citibanku (lub osoby które po 1 stycznia 2013 nie były klientami banku).

Aby otrzymać prezent w postaci laptopa spełnić musimy warunki:
  • założyć kartę Citibank World MasterCard (warunkiem jej uzyskania są np. zatrudnienie i min. 21 lat lub własna działalność gospodarcza i skończone 25 lat)
  • wydać kartą 2500zł w trzech kolejnych miesiącach (łącznie 7500zł)
  • w ciągu pierwszych trzydziestu dni zalogować się do systemu elektronicznego banku

Czy warto - ocenić musicie już sami. Jest kilka sposobów na obrót kartą w wysokości 2500zł miesięcznie (można dokonać wypłat z terminali, dokonać zakupów w sklepach które w razie zwrotu towaru oddają gotówkę itp). Pozostaje jeszcze kwestia posiadania umowy o pracę czy też wieku.

Pełny regulamin.

13 Komentarzy

zapis, że transakcje nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksiegowanymi chyba uniemożliwia zwracanie towaru i zwrot pieniędzy z uwagi na fakt iż sklepy oddają pieniądze w formie w jakiej zostały zapłacone )
Sądzę także że wypłaty z bankomatów także się nie będą liczyć

Autor Pepper

@dawid.urbaniak Oczywiście masz rację - przy czym są sklepy, które za zakupy opłacone kartą płatniczą, które zostają zwrócone - oddają pieniądze w gotówce (Castorama np.). Bank nie wie, że dany produkt został zwrócony. Można np. wypłacać też pieniądze z terminala w Żabkach - traktowane jest to jak transakcja.

Czy transakcje internetowe (zakupy na allegro itp) też są wliczane?

kiepski laptop. na allegro 950

KabanPaź 14. 2015

@dawid.urbaniak Oczywiście masz rację - przy czym są sklepy, które za zakupy opłacone kartą płatniczą, które zostają zwrócone - oddają pieniądze w gotówce (Castorama np.). Bank nie wie, że dany produkt został zwrócony. Można np. wypłacać też pieniądze z terminala w Żabkach - traktowane jest to jak transakcja.Z tego co mówisz można też tak kombinować (żabka) z bankami? Np wydać trzeba 360 zł/msc i wypłacamy tą kase w Żabce?
Z góry dzięki za odp

ŚwiecaPaź 14. 2015

Z tego co mówisz można też tak kombinować (żabka) z bankami? Np wydać trzeba 360 zł/msc i wypłacamy tą kase w Żabce? Z góry dzięki za odp


Jak najbardziej. Jest to normalna płatność kartą, a czy to wydajesz na zakupy, czy na wypłatę w żabce to nieważne.

Autor Pepper

@Świeca Dokładnie tak jak pisze @RafalKraw Chyba taki sam system działa w Małpce/Fresh Market. Można też opłacać rachunki, dzięki czemu liczą się jako płatność kartą. Koszt w obu przypadkach to chyba 0,4% od kwoty.

A wypłata w żabce nie jest traktowana jako wypłata gotówki a tym samym kredyt? pytam bo nie wiem

Autor Pepper

@Spides Nie wiem jakie są dokładnie zasady tej karty kredytowej - jednak jak miałem kiedyś z CITI, to jeśli w określonym terminie spłaciłem, nie pobierali prowizji i tak to pewnie działa w tym wypadku. Tak czy inaczej taka wypłata jest jako transakcja kartą, a nie wypłata gotówki traktowana, to jest pewne.

chcialbym zobaczyc zabke w ktorej mieliby od reki 2500zł

Autor Pepper

@fb_100008217162515 Nie dasz rady tyle wypłacić - są limity jakieś miesięczne na daną kartę - chyba 2000zł. Ta opcja może nas tylko 'wspomóc' - nie da rady na niej tylko i wyłącznie bazować.

Czy ktoś w ogóle czytał regulamin tej promocji czy tylko zgadują co można zrobić żeby dostać laptopa ??

RafalKrawPaź 14. 2015

Jak najbardziej. Jest to normalna płatność kartą, a czy to wydajesz na zakupy, czy na wypłatę w żabce to nieważne.Dzięki za odpowiedź koledzy ;]
Szczerze to pytałem nie dal laptopa a dla promocji banku w którym mogę zgarnąć 1000 zł
Tam trzeba wydawaćć kartą 500 zł a to jednak dużo jest. Ale w takim przypadku może się skuszę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst