57°
Zakończono
Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + LED Samsung TV 32" za 5 zł na Grouponie
Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + LED Samsung TV 32" za 5 zł na Grouponie

Karta Kredytowa Citibank World MasterCard + LED Samsung TV 32" za 5 zł na Grouponie

Oferta

5 zł zamiast 1100 zł za Kartę Kredytową Citibank World MasterCard oraz telewizor LED Samsung TV 32” FHD.

Telewizor LED 32” FHD (identyfikator produktu: UE32J5100AWXXH)

Przekątna widzialna: 32 cale / 80 cm
Rozdzielczość ekranu: FHD – 1920x1080 (Full HD)
Klasa efektywności energetycznej: A+
Wymiary (SxWxG): 723,0 x 473,9 x 207,5 mm / 723,0 x 427,5 x 64,6 mm (z podstawą / bez podstawy)
Wprowadzony na rynek: kwiecień 2015.

0 zł za korzystanie z karty, jeśli miesięczne transakcje przekroczą kwotę 4000 zł (18 zł miesięcznie przy transakcjach do 4 000 zł)
0 zł opłaty miesięcznej za nośnik zbliżeniowy
0 zł opłaty za rachunki, np. gaz, prąd, czesne, opłatę z tytułu polis np. OC / AC

Warunki

Groupon ważny do 06.09.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Promocja skierowana do osób w wieku min. 21 lat, które posiadają dochód min. 1200 zł netto i są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące lub osób w wieku min. 25 lat, które prowadzą własną działalność gospodarczą min. 2 lata. W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2013 r. przed wzięciem udziału w Promocji nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank.
Dodatkowe informacje: aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki promocji: dostarczyć dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na Wniosku dochody, po otrzymaniu karty dokonać nią bezgotówkowych transakcji na łączną kwotę 2500 zł każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące, zalogować się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę. Po spełnieniu warunków uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie o przyznaniu nagrody w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e-mail przez Bank informującym o wygranej.
Realizacja: należy wypełnić formularz do dnia 06.09.2015, a następnie złożyć wniosek o Kartę Kredytową Citibank World MasterCard . Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji.

5 Komentarzy

Moderator, otworzyłem stronę kliknąłem na plusa i z -7 stopni wskoczyło na -9. To chyba powinna w drugą stronę się przesunąć

edytor

@akro Może przez przypadek omsknęła Ci się ręka? U nas wszystko działa poprawnie w tej kwestii.

edytor

Dla osób martwiących się jak wykonać "obrót'' kartą podsuwam jeden z pomysłów. Można dokonać drogiego zakupu w jakiejś sieci, która jeśli dokonało się zakupu za pomocą karty, w chwili oddawania przedmiotu, przekazuje zwrot środków w gotówce. Taka praktyka stosowana jest przykładowo w sieci Castorama.

Zakupiłem tego grupona i co dalej? Jakiś kod z tego pdf co się wyświetla w tym gruponie?
/

Aby zadziałało wypełnianie wniosku trzeba wyłączyć adblocka na stronie banku. Inaczej nie zaakceptuje numeru gruponu z pdfa (w lewym gónym rogu). Kurier dostarcza dokumenty w ciągu 3 dni. Wymagają do kredytu: zaświadczenie z pracy o zarobkach lub wyciąg z 3 miesięcy z konta, ksero dowodu. Jest 14 dni na odstąpienie od umowy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst