Niestety, ta okazja już wygasła
Karta DOM Leroy Merlin, uprawnia do zniżek -5%, -10%, szybszej dostawy i ofert specjalnych.
-141° Zakończono

Karta DOM Leroy Merlin, uprawnia do zniżek -5%, -10%, szybszej dostawy i ofert specjalnych.

20zł Darmowa dostawa Darmowamerlin.pl Okazje
18
-141° Zakończono
Karta DOM Leroy Merlin, uprawnia do zniżek -5%, -10%, szybszej dostawy i ofert specjalnych.
kwi 26. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Podaj adres e-mail i wypełnij formularz. Odbierz za darmo kartę DOM do Leroy Merlin i ciesz się zniżkami. Za darmo, bez żadnych opłat.
Wiecej dzczegółów ponizej i na stronie.
82772.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Edytor
Aktywacja karty to koszt 20zł, płatne w sklepie!
Merlin.pl OkazjeMerlin.pl Kupony
18 Komentarzy
"W celu dokończenia procesu rejestracji i odbioru karty DOM, prosimy o zgłoszenie się do jednego ze sklepów Leroy Merlin, w dowolnym, dogodnym terminie. Jednorazowa opłata za uczestnictwo w Programie wynosi 20 zł." ??
"W celu dokończenia procesu rejestracji i odbioru karty DOM, prosimy o zgłoszenie się do jednego ze sklepów Leroy Merlin, w dowolnym, dogodnym terminie. Jednorazowa opłata za uczestnictwo w Programie wynosi 20 zł"


Niby za darmo, ale nie do końca.
vertxkwi 26. 2018

"W celu dokończenia procesu rejestracji i odbioru karty DOM, prosimy o …"W celu dokończenia procesu rejestracji i odbioru karty DOM, prosimy o zgłoszenie się do jednego ze sklepów Leroy Merlin, w dowolnym, dogodnym terminie. Jednorazowa opłata za uczestnictwo w Programie wynosi 20 zł." ??


Juz poprawiłem link, jak sie zarejestrujesz przez tą stronę będzie darmowa dostawa na podany adres. Taka dostałem informację na maila.
@anieradka Rok temu zamawiałem przez Oferię, to i tak potem przy aktywacji w Leroy Merlin zapłaciłem za kartę 20zł opłaty aktywacyjnej. Też miała być za darmo. Za darmo jest wysyłka.
Kabankwi 26. 2018

@anieradka Rok temu zamawiałem przez Oferię, to i tak potem przy aktywacji …@anieradka Rok temu zamawiałem przez Oferię, to i tak potem przy aktywacji w Leroy Merlin zapłaciłem za kartę 20zł opłaty aktywacyjnej. Też miała być za darmo. Za darmo jest wysyłka.


A widzisz, dobrze wiedzieć. Mimo wszystko jak ktoś robi remont będzie sie opłacać. Przy okazyjnych zakupach juz tak sobie.
Od ilu lat już jezt ta karta? 10? Co Twoja okazja wnosi nowego?
@anieradka I tak i nie, sam z tego skorzystałem bo kupowałem kabinę + brodzik, płyty GK, profile, ale kleje do płytek, płytki, farby, czy inne rzeczy kupowałem w innych sklepach dużo taniej bez rabatu.
miuns - 20zl
Za 1000 punktów jest rabat 10%. Mam na karcie w tej chwili prawie 2000 punktów, gdyby ktoś chciał odkupić to polecam się.
Jak zakładałem tę kartę 7 lat temu, to była free. Dodatkowo z tą kartą były usługi cięcia free, potem to zlikwidowali, więc teraz w sumie jest ona do niczego :P Jedynie te 10% po wydaniu 1000 zł na zakupy.
edit.
ogólnie wg mnie warto z tego względu, że zapisują się na niej wszystkie paragony. Parę razy uratowało mi to 4 litery jak coś reklamowałem. Nie trzeba okazywać paragonu tylko kartę i sobie odszukają. Ostatnio tak reklamowałem zlew zakupiony 6 lat temu (25lat gwarancji, a gdzieś zapodziałem paragon :P )
Edytowane przez: "dominusek" kwi 26. 2018
Aktywacja była za friko i jeszcze -5% na pierwsze zakupy. Więc minus
Opłaca się wziąć tą kartę, tylko jeśli się planuje zakup za ponad 1000zl. Z tego co pamiętam jest chyba zniżka 5% na pierwszy zakup z tą kartą
Lepsza cebula to program pro jeśli nie robisz akurat remontu całego domu. Wystarczy mieć własną działalność, karta jest za free, zniżka 2-10 % w zależności od działu. Zebrane złotówki do wykorzystania raz na kwartał.
del99926/04/2018 10:53

Za 1000 punktów jest rabat 10%. Mam na karcie w tej chwili prawie 2000 …Za 1000 punktów jest rabat 10%. Mam na karcie w tej chwili prawie 2000 punktów, gdyby ktoś chciał odkupić to polecam się.


Też mam :-P i żałuje teraz tych wszystkich zakupów, w porównaniu z choćby telmakiem ceny mają z kosmosu
Najdrozszy "markiet" budowlany bierze sobie wasze dane personalne i kaze płacić za to......
Edytowane przez: "bratekk" kwi 26. 2018
MaciejJezu26/04/2018 16:52

Też mam :-P i żałuje teraz tych wszystkich zakupów, w porównaniu z choćby t …Też mam :-P i żałuje teraz tych wszystkich zakupów, w porównaniu z choćby telmakiem ceny mają z kosmosu

Jaki telmak? Będę robił remont i chętniej dowiedziałbym się więcej?
miko_lajkwi 27. 2018

Jaki telmak? Będę robił remont i chętniej dowiedziałbym się więcej?


Taki
Edytowane przez: "MaciejJezu" kwi 27. 2018
Ma ktoś może 1000 pkt na karcie chętnie odkupie rabat
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od anieradka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst