Niestety, ta okazja już wygasła
Karma Friskies 10kg Kaufland Radom
69° Zakończono

Karma Friskies 10kg Kaufland Radom

29,99zł59,99zł-50%Kaufland Okazje
8
69° Zakończono
Karma Friskies 10kg Kaufland Radom
cze 16. 2018Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Karma dla psa friskies opakowanie 10kg w dobrej cenie. Nie wiem czy lokalnie ale w Kauflandzie w Radomiu napewno.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
8 Komentarzy
oferta z gazetki, ogólnopolska
Trzeba pomyśleć, bo darmowa się kończy.
Ta karma jest bardzo kiepska. W necie można kupić Boscha karmę My Friend w podobnej cenie, a skład jest bardzo dobry.
Takie pseudokarmy powinny być zabronione.
Raz kupiłam i psy tego jeść nie chciały
Avatar
Usunięty48410
hrhrhr16/06/2018 21:20

Ta karma jest bardzo kiepska. W necie można kupić Boscha karmę My Friend w …Ta karma jest bardzo kiepska. W necie można kupić Boscha karmę My Friend w podobnej cenie, a skład jest bardzo dobry.Skład:
zboża (kukurydza, pszenica, jęczmień), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały.


że jaki jest skład xD?
Jak już szukać taniej karmy która nie zabije Ci psa ani portfela to tylko Brit lub Fitmin:
zooplus.pl/sho…101
zooplus.pl/sho…188
Usunięty4841017/06/2018 14:48

Skład:zboża (kukurydza, pszenica, jęczmień), mięso i produkty pochodzenia z …Skład:zboża (kukurydza, pszenica, jęczmień), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały.że jaki jest skład xD?Jak już szukać taniej karmy która nie zabije Ci psa ani portfela to tylko Brit lub Fitmin:http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/brit/brit_premium/474101http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/fitmin/for_life/551188


Tym sposobem zaraz dojdziemy do karm za 15zl/kg. Suchy myfriend plus codziennie inny dodatek w postaci twarogu, jajek, mięsa w zupełności wystarcza. Co dwa worki kupuje coś lepszego. Pies jest zdrowy, żadnego rozwolnienia, ani innych problemów. Dzięki za wrzutkę fitmina, nie znałem. Wezmę teraz dla odmiany między myfriendami.
Mięso to podstawa żywienia. Także mięso powinno przeważać w składzie takiej suchej karmy @hrhrhr w tej twojej jest tylko 14% mięsa i produktów ubocznych. Czyli dokładnie nie wiadomo ile jest samego mięsa . Biorąc pod uwagę takiego brit Care ktora jest trochę drozsza od twojej ma 40% to biedna ta karma. Brit pies o wadze 30kg powinien jej jeść około 300g dziennie nie biorąc pod uwagę ilości ruchu zwierzęcia. Biorąc pod uwagę że dokupujesz do tego jakieś twarogi itp to taniej wyszłoby cię kupić lepsza karmę i nie dawać żadnych dodatków a pies przy tym zdrowszy, weselszy i ma więcej energii. Im bardziej wartościową karma tym pies musi jej jeść mniej co za tym cena wychodzi praktycznie to samo jak za jakieś ściepy. Rozumiem że dla niektórych lepsze karmy są drogie ale jak kogoś nie stać choćby na najtańszego brit to nawet nie powinien myśleć o posiadaniu psa. Ludzie karmią jakimiś marketowkami, a potem zastanawiają się dlaczego pies ma raka albo jakieś inne chorobska. Niech ktoś spróbuje jeść zdrowe, pełnowartościowe i zbliansowane posiłki mając do dyspozycji 100zl na jedzenie miesięcznie to mu dam medal.
Edytowane przez: "Dreju_." cze 17. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od mihal90. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst