Niestety, ta okazja już wygasła
Kärcher Odkurzacz przemysłowy zasilany akumulatorowo WD 1
525° Zakończono

Kärcher Odkurzacz przemysłowy zasilany akumulatorowo WD 1

599zł799zł-25% 9,90zł Jula Okazje
7
525° Zakończono
Kärcher Odkurzacz przemysłowy zasilany akumulatorowo WD 1
gru 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zasilany akumulatorowo odkurzacz przemysłowy z funkcją dmuchawy.

Odkurzacz przemysłowy WD 1 marki Kärcher to kompaktowy, przenośny odkurzacz, dzięki któremu sprawnie posprzątasz samochód, łódź czy garaż. Ta pomoc przy sprzątaniu ma wkład filtracyjny, który umożliwia zasysanie zarówno suchych, jak i mokrych zanieczyszczeń bez konieczności wymiany filtra.

Zasilanie akumulatoroweKoniec z szukaniem najbliższego gniazdka! Model WD 1 jest zasilany akumulatorowo, co umożliwia elastyczne sprzątanie bez konieczności przejmowania się długim przewodem, który zawsze plącze się pod nogami. Akumulator jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który pokazuje pozostały czas pracy, czas ładowania i czas pracy akumulatora. W pełni naładowany akumulator zapewnia czas pracy wynoszący 10 minut.

Odkurzanie na sucho i mokroDużą zaletą odkurzacza jest możliwość zasysania zarówno mokrych, jak i suchych zanieczyszczeń oraz cieczy – bez konieczności wymiany filtra.

Funkcja dmuchawyUrządzenie nie tylko skutecznie zasysa ciecze i zanieczyszczenia, ale także oferuje użyteczną funkcję dmuchawy, dzięki której możesz szybko i w praktyczny sposób wyczyścić powierzchnie, do których trudno jest się dostać odkurzaczem.

Akumulator i ładowarka w zestawieW zestawie akumulator i ładowarka. Czas ładowania akumulatora wynosi 5 godzin. Akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami 18 V marki Kärcher.

Duży pojemnikW razie potrzeby możesz łatwo opróżnić zbiornik dzięki dwóm otworom bo bokach urządzenia. W zbiorniku jest miejsce na 7 litrów zanieczyszczeń i cieczy.

Kompaktowy kształt i łatwe przenoszenieSolidny uchwyt daje możliwość pewnego trzymania odkurzacza w czasie sprzątania i ułatwia przenoszenie produktu między różnymi miejscami. Produkt waży jedynie 3,1 kg bez akcesoriów i 5,8 kg z akcesoriami.

Worek filtrujący, wkład filtracyjny i dysze w zestawieAby umożliwić jak najszybsze rozpoczęcie korzystania z odkurzacza, produkt jest dostarczany z kompletem akcesoriów, w skład którego wchodzą:

  • wkład filtracyjny,
  • worek filtrujący,
  • końcówka szczelinowa,
  • końcówka do mebli,
  • wąż ssący.
Przechowywanie akcesoriów w urządzeniuMimo niewielkich rozmiarów odkurzacz ma kilka praktycznych miejsc umożliwiających przechowywanie węża ssącego i akcesoriów w urządzeniu – idealne rozwiązanie, kiedy chcesz przetransportować odkurzacz samochodem!

Numer artykułu 012099
Gwarancja (w miesiącach)12 m.
Zbiornik na kurz 7
Czas pracy akumulatora 10 min
Czas ładowania 5 tim
Typ akumulatora Li-Ion
Napięcie18 V
Pojemność akumulatora2,5 Ah
Waga5,8 kg
Wymiary Dł. 386 x szer. 279 x wys. 312 mm
Moc230 W
Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz