Niestety, ta okazja już wygasła
Kapsułki ULTRA do białego/koloru 30 szt. @ Biedronka
348° Zakończono

Kapsułki ULTRA do białego/koloru 30 szt. @ Biedronka

9,99zł19,99zł-50%Biedronka Okazje
37
mar 8. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nigdzie nie było ceny na półce, ale na skanerze pokazało 9,99 zł. W opakowaniu 30 szt. czyli 30 gr za kapsułkę. Nie wiem czy ogólnopolska, kupowane w Warszawie w Biedronce na Bokserskiej.


144723.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

37 Komentarzy
@koncentrator Dopisz o jaki sklep chodzi!
U mnie cena normalna to 14,99zł
Czy to pierze?
hophop4 min

Czy to pierze?Piorę zazwyczaj tym co jest akurat w promocji i nie widzę jakiejś większej różnicy w produktach do prania "markowych", a biedronkowych. Z drugiej zaś strony raczej nie mam jakichś wymagających prań.
W Brzesku na Jagiełły 9,99
Do białego i koloru. Czyli de facto ma neutralny wpływ na prane tkaniny. Równie dobrze można w samej wodzie.
Chyba ogólnopolska ja w swojej biedrze tez kupiłem za 9.99 a na półce cena 19.99 zł plusik
Dzieki kupione
allium.sapiens08/03/2019 19:31

Do białego i koloru. Czyli de facto ma neutralny wpływ na prane tkaniny. R …Do białego i koloru. Czyli de facto ma neutralny wpływ na prane tkaniny. Równie dobrze można w samej wodzie.


Neutralny wpływ na pigment koloryzujący tkaninę jak już.
Chciałeś zabłysnąć...
Jak się ma do Ariela?
Czy jedna taka kapsułka wystarczy na duże pranie czy trzeba kilku sztuk użyć? Chodzi o to zeby chociaz troche piany było
Piotr.Zet09/03/2019 12:32

Neutralny wpływ na pigment koloryzujący tkaninę jak już. Chciałeś zabły …Neutralny wpływ na pigment koloryzujący tkaninę jak już. Chciałeś zabłysnąć...


Uzywałem produktów Ultra i nie nadają się do konkretnego prania, poza zapachem nie mają żadnych większych właściwości usuwania zabrudzeń niż ciepła woda. I nie sądzę, że akurat kapsułki piorą skoro ani żel ani proszek nie prały.
Edytowane przez: "allium.sapiens" mar 9. 2019
allium.sapiens08/03/2019 19:31

Do białego i koloru. Czyli de facto ma neutralny wpływ na prane tkaniny. R …Do białego i koloru. Czyli de facto ma neutralny wpływ na prane tkaniny. Równie dobrze można w samej wodzie.allium.sapiens09/03/2019 14:15

Uzywałem produktów Ultra i nie nadają się do konkretnego prania, poza zap …Uzywałem produktów Ultra i nie nadają się do konkretnego prania, poza zapachem nie mają żadnych większych właściwości usuwania zabrudzeń niż ciepła woda. I nie sądzę, że akurat kapsułki piorą skoro ani żel ani proszek nie prały.


Wyczuwam nutkę starego kawalera w Tobie
Jasioo09/03/2019 15:04

Wyczuwam nutkę starego kawalera w Tobie


W dzisiejszych czasach nawet facet w związku potrafi nastawić pranie i nie jest to ujmą na honorze. Przynajmniej tu, gdzie mieszkam, nie wiem jak na Podlasiu.
allium.sapiens09/03/2019 15:06

W dzisiejszych czasach nawet facet w związku potrafi nastawić pranie i nie …W dzisiejszych czasach nawet facet w związku potrafi nastawić pranie i nie jest to ujmą na honorze. Przynajmniej tu, gdzie mieszkam, nie wiem jak na Podlasiu.


Nie miałem na myśli tego że facet nie potrafi prania nastawić... Głównie chodziło mi o to że tak wymyślasz i że się "znasz" na produktach do prania Nie jestem z Podlasia tak na marginesie
Jasioo09/03/2019 15:08

Nie miałem na myśli tego że facet nie potrafi prania nastawić... Głównie ch …Nie miałem na myśli tego że facet nie potrafi prania nastawić... Głównie chodziło mi o to że tak wymyślasz i że się "znasz" na produktach do prania Nie jestem z Podlasia tak na marginesie


Na czym tu się znać? Wkładam brudne do pralki i jak wyjmuję czyste to znaczy, że środek działa a jak wyjmuje tylko mokre ale z tymi plamami co przedtem to znaczy, że nie działa. Serio dla Ciebie to już wiedza tajemna jakaś?
Edytowane przez: "allium.sapiens" mar 9. 2019
allium.sapiens09/03/2019 15:10

Na czym tu się znać? Wkładam brudne do pralki i jak wyjmuję czyste to zna …Na czym tu się znać? Wkładam brudne do pralki i jak wyjmuję czyste to znaczy, że środek działa a jak wyjmuje tylko mokre ale z tymi plamami co przedtem to znaczy, że nie działa. Serio dla Ciebie to już wiedza tajemna jakaś?


Widzę że dalej nie rozumiesz ty mojej wypowiedz... no cóż Nie mam więc3ej pytań Pozdro
Jasioo09/03/2019 15:15

Widzę że dalej nie rozumiesz ty mojej wypowiedz... no cóż Nie …Widzę że dalej nie rozumiesz ty mojej wypowiedz... no cóż Nie mam więc3ej pytań Pozdro


Widocznie nie potrafisz jasno wyrazić tego, o co Ci chodzi, albo co gorsza, nie bardzo wiesz o co Ci chodzi.
Zatem w ogóle zbędna była ta personalna zaczepka w moją stronę. Zajmij się czymś pożytecznym może lepiej.
allium.sapiens09/03/2019 15:32

Widocznie nie potrafisz jasno wyrazić tego, o co Ci chodzi, albo co …Widocznie nie potrafisz jasno wyrazić tego, o co Ci chodzi, albo co gorsza, nie bardzo wiesz o co Ci chodzi. Zatem w ogóle zbędna była ta personalna zaczepka w moją stronę. Zajmij się czymś pożytecznym może lepiej.


Twoje wypowiedzi przypominaja wypociny typowego polaka. Odpusc gosciu, typowo nie znam sie ale wypowiem sie.
allium.sapiens1 g, 42 min

Uzywałem produktów Ultra i nie nadają się do konkretnego prania, poza zap …Uzywałem produktów Ultra i nie nadają się do konkretnego prania, poza zapachem nie mają żadnych większych właściwości usuwania zabrudzeń niż ciepła woda. I nie sądzę, że akurat kapsułki piorą skoro ani żel ani proszek nie prały.


Używamy tych płynów do prania również dziecięcych rzeczy. Może wspomnę, że takie rzeczy zwykle są po prostu uje*ane. Nie widzę problemu z dopieraniem.
Może przeladowywujesz wsad? Albo za mało płynu dajesz? Chyba że ręcznie pierzesz, to już inna bajka.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od koncentrator. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst