Niestety, ta okazja już wygasła

Kapsułki do zmywarki Fairy / Dreft Platinum 90 szt. (52 gr / szt.)

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kapsułki dostępne do zakupu z kodem Okazja30 na Ceneo w sklepie Manada z darmową dostawą poprzez ORLEN Paczka. Kod wpisujemy na drugim kroku po wybraniu sposobu dostawy i płatności, na samym dole ekranu.

Jak dokonać zakupu aby kod zadziałał?
Kod nie działa w momencie kiedy przechodzimy przez przycisk Idź do okazji na Pepper. Aby dokonać zakupu najlepiej wejść samodzielnie na Ceneo i będąc na stronie głównej mając adres strony głównej Ceneo dopisać ukośnik i po nim 98184485, jest to identyfikator produktu na Ceneo. Ewentualnie możemy ręcznie wyszukać produkt wpisując Dreft 90. Przejdziemy do strony produktu a dalej znajdujemy ofertę sklepu Manada i klikamy przy tej ofercie przycisk Kup teraz. Dalej przechodzimy przez koszyk Ceneo, wybieramy metodę dostawy i płatności i na samym dole wpisujemy kod. Na tym kroku po wpisaniu kodu powinna nam się pojawić cena z uwzględnionym rabatem. Zakup robimy całkowicie poprzez Ceneo, nie wchodzimy na stronie Manada. Należy pamiętać by być zalogowanym do swojego konta Ceneo. Kod działa dla wszystkich, nie tylko nowych użytkowników.

Jak obecnie skorzystać z codziennych promocji Ceneo

Obecnie Ceneo zablokowało możliwość skorzystania z codziennych kodów rabatów jeżeli na ich serwis trafimy z innych stron (np. z Peppera). Aby skorzystać z takiej okazji trzeba otworzyć nową zakładkę w przeglądarce i po prostu wpisać ich adres internetowy.
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy