Niestety, ta okazja już wygasła
Kanister plastikowy 10l Kaufland
213° Zakończono

Kanister plastikowy 10l Kaufland

19zł25zł-24%Kaufland Okazje
10
213° Zakończono
Kanister plastikowy 10l Kaufland
cze 24. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tak jak w tytule, plastikowy kanister o pojemności 10l, przykręcany lejek, cena na półce 25 zł, na czytniku 19 zł. Była też jedna sztuka 20 l za 23 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
10 Komentarzy
Ciekawe czy przewodzi prąd :D, ciekawe też czy wiecie dlaczego pytam ?
ktoś wie jak wlać paliwo z takiego plastikowego lejka dołączonego do kanistra w przypadku blokady wlewu wymagającej odpowiedniego kształtu końcówki do wlewania (ford focus mk2)?
Sabre24/06/2018 09:20

Ciekawe czy przewodzi prąd :D, ciekawe też czy wiecie dlaczego pytam ?


Bo moze zrobic bum? To to nie musi jakichś norm spełniać jak jest dopuszczone do sprzedaży?
emarcin24/06/2018 09:31

ktoś wie jak wlać paliwo z takiego plastikowego lejka dołączonego do kan …ktoś wie jak wlać paliwo z takiego plastikowego lejka dołączonego do kanistra w przypadku blokady wlewu wymagającej odpowiedniego kształtu końcówki do wlewania (ford focus mk2)?


Wozić ze sobą coś takiego czy inną rurkę o takiej samej średnicy ford.sklep.pl/pro…tml
WrednyBuc24/06/2018 10:03

Bo moze zrobic bum? To to nie musi jakichś norm spełniać jak jest do …Bo moze zrobic bum? To to nie musi jakichś norm spełniać jak jest dopuszczone do sprzedaży?Bum może nie od razu, zapalić się może. Benzyna przy przelewaniu się elektryzuje, dlatego kanister musi przewodzić prąd, aby ładunek się nie zebrał i żeby nie przeskoczyła iskra :).
Youki23524/06/2018 10:06

Wozić ze sobą coś takiego czy inną rurkę o takiej samej średnicy https …Wozić ze sobą coś takiego czy inną rurkę o takiej samej średnicy https://ford.sklep.pl/product-pol-18242-lejek-do-paliwa-Ford-Diesel-Easy-Fuel.html


Dziękować. Ciekawi mnie jednak czy da się bez takiego gadżetu, 'awaryjnie' otworzyć wlew (nieuszkadzając go) Próbowałem śrubokrętem i nic...
emarcincze 24. 2018

Dziękować. Ciekawi mnie jednak czy da się bez takiego gadżetu, 'awaryjnie' …Dziękować. Ciekawi mnie jednak czy da się bez takiego gadżetu, 'awaryjnie' otworzyć wlew (nieuszkadzając go) Próbowałem śrubokrętem i nic...


No niezbyt się da.
Pamiętajcie aby nie zostawiać go w aucie na słońcu, ponieważ może go rozsadzić, potwierdzone
Sabrecze 24. 2018

Bum może nie od razu, zapalić się może. Benzyna przy przelewaniu się elek …Bum może nie od razu, zapalić się może. Benzyna przy przelewaniu się elektryzuje, dlatego kanister musi przewodzić prąd, aby ładunek się nie zebrał i żeby nie przeskoczyła iskra :).


Używam takiego do kosiarki. Tankuję co tydzień 1l do kosiarki i nigdy nic się nie stało. Za mało lej paliwa na raz, żeby coś nietypowego się wydarzyło? A może faktycznie producent pomyślał o zagrożeniu i konstrukcja kanistra jest poprawna?
Drogo.. tydzien twmu u mnie w kauflandzie widzialem 20l za 22,99zl. A jak bylem u sasiadow na zakupaw w ciapatowie to w kauflandzie widzialem 20l za 4,99€
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst