Niestety, ta okazja już wygasła
Kanapka, bułka drożdżowa i napój za 13zł @  Kawiarnie Lajkonik (Kraków, Katowice)
137° Zakończono

Kanapka, bułka drożdżowa i napój za 13zł @ Kawiarnie Lajkonik (Kraków, Katowice)

25
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Kawiarniach Lajkonik do końca września zestaw śniadaniowy za 13zł:

  • kanapka z szynką i serem lub z jajkiem
  • bułeczka drożdżowa z czekoladą
  • napój - sok, woda lub kawa (z podstawowej oferty w średnim rozmiarze)

Lokale znajdują się w Krakowie i Katowicach.

188654.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Przecieram oczy
jest rok 2019
kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.
W PROMOCJI za 13zł
Boże Ty to widzisz i nie grzmisz.
25 Komentarzy
Przecieram oczy
jest rok 2019
kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.
W PROMOCJI za 13zł
Boże Ty to widzisz i nie grzmisz.
Nathan_Drake24/09/2019 10:08

Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), …Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.W PROMOCJI za 13złBoże Ty to widzisz i nie grzmisz.



i w dodatku szkolna ja chyba nawet kieszonkowego nie dostawałem w SP czy w LO musiałem sam kobinować, za złotówkę chyba są kołoczyki tzw drożdzówki w przydrożnym sklepie
Nathan_Drake24/09/2019 10:08

Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), …Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.W PROMOCJI za 13złBoże Ty to widzisz i nie grzmisz.


Otwórz kawiarnie, znajdź pracowników, zapłać za lokal, za media, za towar, do tego wszystkie koszty i podatki i jeszcze spróbuj cokolwiek zarobić, zobaczymy za ile ci wyjdzie taki zestawik.
Avatar
Usunięty125819
Jaroslaw_Dembler24/09/2019 10:15

i w dodatku szkolna ja chyba nawet kieszonkowego nie dostawałem w SP czy w …i w dodatku szkolna ja chyba nawet kieszonkowego nie dostawałem w SP czy w LO musiałem sam kobinować, za złotówkę chyba są kołoczyki tzw drożdzówki w przydrożnym sklepie


Ja dostawałem 300 miesiecznie
Można ten zestaw wziąć do pracy, nie sprawdzają tego.
Nathan_Drake24/09/2019 10:08

Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), …Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.W PROMOCJI za 13złBoże Ty to widzisz i nie grzmisz.


A w roku 2023 będzie za 31 zł
pomimo dwóch pierwszych komentarzy (XD) przypuszam że znajdą się korzystający z oferty, +
W gimbazie to ja dostawałem 13 ziko,
ale na tydzień na drożdżówki na drugie śniadanie i cos do picia po WFie...
Edytowane przez: "OktawiX" wrz 24.
Mam po drodze do pracy. Kanapki niezle, croissanty tez.
Generalnie promka polega na tym ze te buleczke drozdzowa dostajemy gratis bo cena normalnych zestawow (kanapka, bajgiel, croissant + kawa/herbata w rozmiarze M) to 12-14 zł
Kanapka z jajkiem na przerwie
Usunięty12581924/09/2019 10:23

Ja dostawałem 300 miesiecznie



za taką forsę mógłbym nawodnić pustynię, a z biednej rodziny nie byłem, coś na urodziny się nazbierało coś na święta, do dzisiaj każdą złotówkę oglądam 2 razy a nawet i 5 razy przy większym wydatku
Edytowane przez: "Jaroslaw_Dembler" wrz 24.
marcin.kubowicz24/09/2019 10:20

Otwórz kawiarnie, znajdź pracowników, zapłać za lokal, za media, za towar, …Otwórz kawiarnie, znajdź pracowników, zapłać za lokal, za media, za towar, do tego wszystkie koszty i podatki i jeszcze spróbuj cokolwiek zarobić, zobaczymy za ile ci wyjdzie taki zestawik.



a może zacznij używać głowy a nie swoje wyliczanki??? niestety żyjemy w kraju w którym zamiast władza się cieszyć, że babcia sprzedaje takie bułki po 2 złote nie chodzi i nie żebrze a ma na leki i na podstawowe potrzeby wysyła się na nią oddział ZOMO żeby ją spacyfikować i dowalić mandatu
Jaroslaw_Dembler24/09/2019 11:24

a może zacznij używać głowy a nie swoje wyliczanki??? niestety żyjemy w kra …a może zacznij używać głowy a nie swoje wyliczanki??? niestety żyjemy w kraju w którym zamiast władza się cieszyć, że babcia sprzedaje takie bułki po 2 złote nie chodzi i nie żebrze a ma na leki i na podstawowe potrzeby wysyła się na nią oddział ZOMO żeby ją spacyfikować i dowalić mandatu


O czym ty typie bełkoczesz, co ma babcia z bułkami i zomo do mojego komentarza. Napisałem właśnie jakie są koszty prowadzenia takiego biznesu, za część których odpowiadają właśnie kolejne rządy nakładające coraz nowe podatki i regulacje na niby-wolny rynek, co ogranicza też takie mityczne babcie z bułkami po 2 zł.
Naucz sie czytać albo płacz dalej ile dostawałeś kieszonkowego, jakby to kogoś obchodziło. Nie błaźnij sie jakimiś chybionymi pretensjami.
Po co tyle krzyku. Byłam w Katowicach w Lajkoniku i nie oszukujmy się jest po prostu drogo, ale ładnie i to patrząc ogólnie i szczegółowo na wyroby. Cena jak w Blikle za pączki - la exclusive, więc policzymy przysłowiowe + 5 zł.
Wydaje mi się, że po prostu tytuł jest dość kontrowersyjny (zestaw szkolny), bo wydawanie na śniadanko dla dziecka 13 zł to dużo dla wielu rodzin, a jeszcze jak ktoś spojrzy na to z perspektywy 500+, które ponoć 70% kosztów posiadania dziecka pokrywa, to się okaże, że kupując codziennie takie śniadanie (w weekendy także) wyjdzie 390 zł przy 30 dniach.
Są ludzie, których stać na jeżdżenie autobusem i takich co stać na jeżdżenie Ferrari.

Btw. na pasażu w Silesi, jest kilka miejsc, gdzie można kupić proste gotowe bułeczki do pracy lub szkoły w rozsądnej cenie, ale niekoniecznie z kawką. Więc nie mówimy tylko o kosztach prowadzenia biznesu.
Edytowane przez: "M_I" wrz 24.
Jak wrzucałam promocję nie przyszło mi do głowy, że to zestaw dla dziecka do szkoły. Dla mnie nazwa jest tylko pretekstem do rozpoczęcia promocji, tak robi wiele marek , które ze szkołą i dziećmi nie mają wiele wspólnego.
Ja to w szkole nic nie jadłem nigdy bo mi szkoda było pieniędzy, albo brało się kanapki z pasztetem z domu
Nathan_Drake24/09/2019 10:08

Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), …Przecieram oczyjest rok 2019kanapeczka (bo do kanapki brakuje paru cm), drożdżóweczka i napoik za 13 zł.W PROMOCJI za 13złBoże Ty to widzisz i nie grzmisz.



Przejdź się po lokalach w Krakowie na Kazimierzu czy Rynku (nie wiem jak w Katowicach, a w Subwayu podobną cenę zapłacisz) to zobaczysz jakie są ceny na śniadanie
eter24/09/2019 16:54

Przejdź się po lokalach w Krakowie na Kazimierzu czy Rynku (nie wiem jak w …Przejdź się po lokalach w Krakowie na Kazimierzu czy Rynku (nie wiem jak w Katowicach, a w Subwayu podobną cenę zapłacisz) to zobaczysz jakie są ceny na śniadanie


Nie porównujmy jedzenia z galerii do lokalu położonego na Kazimierzu lub Rynku w Krakowie.
M_I25/09/2019 09:11

Nie porównujmy jedzenia z galerii do lokalu położonego na Kazimierzu lub Ry …Nie porównujmy jedzenia z galerii do lokalu położonego na Kazimierzu lub Rynku w Krakowie.



Nie pisz że chcesz porównywać do tych z marketów.
eter25/09/2019 11:10

Nie pisz że chcesz porównywać do tych z marketów.


Nie marketów, a lokali położonych na pasażu galerii. Już wcześniej była mowa o cenach wynajmu powierzchni.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst