Niestety, ta okazja już wygasła
Kanapa rozkładana Jysk
220° Zakończono

Kanapa rozkładana Jysk

550zł849zł-35%JYSK Okazje
13
paź 31. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Jysku promocja na jasnoszarą kanapę rozkładaną 3 osobową. Po rozłożeniu powierzchnia spania to 120x190. W środku pianka, poszycie mikrowłókno (można myć, ścierać wodą taki materiał).

Akcja ogólnopolska.

Możliwe dodatkowe 20 rabatu po zapisaniu się do newslettera. Rabat na pierwsze zakupy od 250 PLN.
Aktualizacje społecznościowe
JYSK OkazjeJYSK gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
To jest wersalka. Do tego w kiepskiej tkaninir za 3zl/mb w hurtowni. Wypełnienie zwykła pianka.
U siebie w sklepie mam taki model za 549zł ale na sprężynach bonell i w normalnych tkaninach z dwoma poduszkami. Żadna okazja.
wygląda jak taka typowa wersalka
13 Komentarzy
wygląda jak taka typowa wersalka
Ta wersalka zazwyczaj jest po około 500-600zł w meblowych sklepach. Okazja słaba .
Edytowane przez: "Daito" paź 31. 2019
No zdecydowanie kanapa to to nie jest.
to jest tapczan
To jest wersalka. Do tego w kiepskiej tkaninir za 3zl/mb w hurtowni. Wypełnienie zwykła pianka.
U siebie w sklepie mam taki model za 549zł ale na sprężynach bonell i w normalnych tkaninach z dwoma poduszkami. Żadna okazja.
SuckMyLipo31/10/2019 11:20

To jest wersalka. Do tego w kiepskiej tkaninir za 3zl/mb w hurtowni. …To jest wersalka. Do tego w kiepskiej tkaninir za 3zl/mb w hurtowni. Wypełnienie zwykła pianka.U siebie w sklepie mam taki model za 549zł ale na sprężynach bonell i w normalnych tkaninach z dwoma poduszkami. Żadna okazja.


Macie jakąś stronę? Może być na PW. Akurat jestem na etapie poszukiwania jakiejś taniej na jakieś pół roku.
HondaVtec31/10/2019 11:22

Macie jakąś stronę? Może być na PW. Akurat jestem na etapie poszukiwania ja …Macie jakąś stronę? Może być na PW. Akurat jestem na etapie poszukiwania jakiejś taniej na jakieś pół roku.To i ja poproszę na PW
Nie kupować! Po 2 miesiącach wygląda jak ze śmietnika. Gąbki (bardzo miękkie) w środku bez sprężyn bonelowych, wygniatają się jak stare kalesony.
@HondaVtec@lysy ok. Tyle, że ja prowadzę sprzedaż w sklepie stacjonarnym, nie przez internet.

@D3ADP00L Dokładnie. Zwykła pianka czy twarda T30 czy miękka T25/T20 to jest porażka jako główny element sprężynujący. Jak już to pianka wysokoelastyczna + sprężyny faliste ale to jest droższe rozwiązanie niż bonell.
SuckMyLipo31/10/2019 13:37

@HondaVtec @lysy ok. Tyle, że ja prowadzę sprzedaż w sklepie stacjonarnym, …@HondaVtec @lysy ok. Tyle, że ja prowadzę sprzedaż w sklepie stacjonarnym, nie przez [email protected] Dokładnie. Zwykła pianka czy twarda T30 czy miękka T25/T20 to jest porażka jako główny element sprężynujący. Jak już to pianka wysokoelastyczna + sprężyny faliste ale to jest droższe rozwiązanie niż bonell.


Ok. Dzięki. Myślałem, że może wysyłacie.
D3ADP00L31/10/2019 12:05

Nie kupować! Po 2 miesiącach wygląda jak ze śmietnika. Gąbki (bardzo mięk …Nie kupować! Po 2 miesiącach wygląda jak ze śmietnika. Gąbki (bardzo miękkie) w środku bez sprężyn bonelowych, wygniatają się jak stare kalesony.


Ja mam odwrotne zdanie. Posiadam tą kanapę od około 8 lat tylko w innym kolorze. Nie jest użytkowana codzienne do spania, ale często. Gąbki są nadal twarde, a tkanina jest w dobrym stanie. Tkanina jest niezniszczona. Mechanizmy otwierające kanapę są w bardzo dobrym stanie, nie zacinają się, działają sprawnie. Za tą cenę zastanawiam się czy nie kupić kolejnej do drugiego mieszkania pod wynajem.
3109831-tmeO8.jpg
Edytowane przez: "Thaiphoon" lis 4. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst