Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Kamizelka Direct Action BEARCAT Ultralight Plate Carrier - Czarna

cze 13. 2022
KAMIZELKA DIRECT ACTION BEARCAT ULTRALIGHT PLATE CARRIER - BLACK
Spółka Direct Action od 2014 roku zajmuje się sprzętem militarnym, szczególnie w odniesieniu do potrzeb policji i wojsk specjalnych. Producent dokłada wszelkich starań, aby jego sprzęt był jak najwyższej jakości, wyprodukowany z najlepszych materiałów, przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty przygotowywane są pod kierownictwem ekspertów związanych z jednostkami specjalnymi. Produkty materiałowe wykonywane są z nowoczesnego i bardzo trwałego materiału o nazwie Cordura, czyli poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu, który jest bardzo odporny na rozerwanie.

Firma korzysta wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych materiałów, takich jak Cordura, klamry Duraflex - Woojin czy zamki YKK. Te półprodukty w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałych nici i przykładaniem uwagi do całego procesu produkcyjnego dają produkt spełniający wszelkie, najbardziej rygorystyczne kryteria. Również w przypadku odzieży Direct Action w grę wchodzą tylko sprawdzone tkaniny wykonane dla potrzeb współczesnego pola bitwy. Charakterystyczną cechą wyrobów polskiego producenta są panele MOLLE/PALS wykonywane z wykorzystaniem technologii cięcia laserem. Zrezygnowanie ze standardowych, naszywanych taśm, nie tylko obniża wagę produktów i zmniejsza liczbę wystających elementów oporządzenia, ale także przyczynia się do zachowania charakteru low-profile, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie cenione.

DIRECT ACTION BEARCAT ULTRALIGHT PLATE CARRIER
To jedna z najlżejszych kamizelek taktycznych w swojej klasie. Wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego nylonu. Jest nowoczesna, a najwyższej jakości wykonanie gwarantuje zarówno wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, jak i pełen komfort podczas użytkowania. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii producentowi udało się odczuwalnie zredukować wagę przy zachowaniu spójność kamuflażu całej kamizelki.

ZALETY KAMIZELKI TAKTYCZNEJ BEARCAT ULTRALIGHT PLATE CARRIER
Kamizelka pozwala na montaż wkładu balistycznego, a dzięki temu, że ciasno oplata płytę, utrzymuje ją w miejscu nawet w trakcie dynamicznych ruchów. Na wysokości klatki piersiowej znajdziemy laserowo cięty system modułowy pozwalający na montaż kieszeni oraz poprawiający stabilizację przycisków PTT. Płaskie, niskoprofilowe szelki z kanałami pozwalają na bezproblemowe przeprowadzenie przewodu systemu szybkiego zrzutu. W górnej części tylnej kieszeni umieszczono mały system modułowy oraz chwyt ewakuacyjny. Kamizelka umożliwia montaż paneli plecowych, w tym także wyposażonych w system SPITFIRE. BEARCAT® Ultraligh Plate Carrier jest kompatybilny ze zdecydowaną większością akcesoriów wyposażonych w system SPITFIRE.

DANE TECHNICZNE:
  • Wykonana z wytrzymałego nylonu
  • Dostępna w dwóch rozmiarach: M oraz L
  • Kompatybilna z większością akcesoriów wyposażonych w system SPITFIRE
  • Niska waga
  • Minimalistyczna konstrukcja
  • Umożliwia montaż wkładu balistycznego
  • Klamry ITW Nexus GTSR
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
38 Komentarzy
Prześlij Komentarz