Niestety, ta okazja już wygasła
Kamień granitowy do pieczenia pizzy
-18° Zakończono

Kamień granitowy do pieczenia pizzy

105zł Darmowa dostawa Darmowa
23
-18° Zakończono
Kamień granitowy do pieczenia pizzy
paź 11. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wymiary 35x35x2
Waga 7kg
Materiał Granit
Typ Granit typu Rosa Beta
Kolor jasny, szary
Powierzchnia Polerowana, gładka
Kraj pochodzenia Włochy

Granitowy kamień do pizzy dzięki świetnej akumulacji ciepła pozwoli Ci upiec wymarzoną pizzę w domowych warunkach. Wystarczy około 30 minut nagrzewania w piekarniku po czym sam proces pieczenia jest wprost ekspresowy - ok. 5 minut - jak w piecu opalanym drewnem. Wszystko za sprawą niebywałej zdolności granitu do gromadzenia ciepła.

Zrobienie dużej ilości pizzy na przyjęciu nie będzie już więcej stanowiło problemu.

Dlaczego granitowy kamień na pizzę jest lepszy od konkurencyjnych materiałów?

najdłużej utrzymuje ciepło
jest gładziutki przez co łatwo go umyć
jest odporny na pękanie
wysoce higieniczny
schnie bardzo szybko

108217-NNKbU.jpg
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Na allegro 80zl więc gdzie ta okazja?
Będzie bardzo zimno za tą cenę.
godotoo11/10/2018 13:33

Na allegro 80zl więc gdzie ta okazja?


Podaj link
Fajny, ale szkoda, że na pizzę dla jednej osoby.
godotoo3 min

Na allegro 80zl więc gdzie ta okazja?


Przed domem płytki chodnikowe, można wydłubać jedną i będzie za darmoszkę.
Ja kupiłem u kamieniarza za połowę tej ceny. Wystarczy znaleźć najbliższego i zapytać czy odpady jakieś ma, bo takie skrawki traktują jako odpad.
Pizza wychodzi zacna ale rozgrzać dziada do odpowiedniej temperatury przed rozłożeniem ciasta to pół godziny w piekarniku na sucho musi leżeć . 3 pizze wcześniej na blasze bym upiekł..
w castoramie za 10 zł jest 30x30, sam kupiłem i sprawdziłem. Jako, że mam ceglany grill to pokusiłem się żeby w niem zamontować płytę i zrobić pseudo piec do pizzy i muszę przyznać, że piecze się wyjątkowo dobrze pizzę w ten sposób.
castorama.pl/pro…tml
lasic1 min

https://allegro.pl/naturalny-kamien-pizza-stone-kamien-do-pizzy-i7601672754.html


Ok zamykam
Też mam od kamieniarza, ale idę na łatwiznę i mam tacki 30cm z otwotami, bo jest wygodniej zrobić 4 pizze jedna pod drugiej
Bardziej polecam tego typu allegro.pl/kam…202 - szybko się nagrzewa, cienki,lekki, wytrzymały, wchłania wilgość, pizza super wychodzi ;-)
@Dodo_Popo
Masz rację długo się nagrzewa a w tym czasie można zrobuć 3 pizze z blaszki
szymek26 min

Bardziej polecam tego typu …Bardziej polecam tego typu https://allegro.pl/kamien-do-pieczenia-pizzy-forma-stojak-noz-orion-i7262615601.html?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=YThjZDllNTktZGEzMS00ZGNiLWE2ZWItNWIzMWMzOThhNTA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f0e8dd0d-1779-4676-b06b-1489dbe80202 - szybko się nagrzewa, cienki,lekki, wytrzymały, wchłania wilgość, pizza super wychodzi ;-)


a ja akurat takiego kamienia nie polecam. kilka pizz upiekło bardzo dobrze, ale pewnego razu, już po pieczeniu, jak stygł powoli w piekarniku to nagle pękł na 3 części... nie wiem dlaczego
CebulowyRycerz11/10/2018 13:39

w castoramie za 10 zł jest 30x30, sam kupiłem i sprawdziłem. Jako, że mam c …w castoramie za 10 zł jest 30x30, sam kupiłem i sprawdziłem. Jako, że mam ceglany grill to pokusiłem się żeby w niem zamontować płytę i zrobić pseudo piec do pizzy i muszę przyznać, że piecze się wyjątkowo dobrze pizzę w ten sposób.https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/architektura-ogrodowa/kamienie-i-galanteria-betonowa/plyty-chodnikowe/plyta-granitowa-30-x-30-x-2-cm-szara.html

ta chropowata powierzchnia nie przeszkadza? da radę to wyczyścić później?
sivo17 min

ta chropowata powierzchnia nie przeszkadza? da radę to wyczyścić później?


Mi taka powierzchnia w niczym nie przeszkadza, ciasto nie przywiera do płyty, wszystko da się wyczyścić. Ja posypuję lekko mąka płytę i na to pizzę kładę.
Dodo_Popo11/10/2018 13:37

Pizza wychodzi zacna ale rozgrzać dziada do odpowiedniej temperatury przed …Pizza wychodzi zacna ale rozgrzać dziada do odpowiedniej temperatury przed rozłożeniem ciasta to pół godziny w piekarniku na sucho musi leżeć . 3 pizze wcześniej na blasze bym upiekł..


Ale to nie chodzi o czas pieczenia tylko temperaturę. Pizze piecze się w temp. >400°C
D33511/10/2018 15:25

Ale to nie chodzi o czas pieczenia tylko temperaturę. Pizze piecze się w t …Ale to nie chodzi o czas pieczenia tylko temperaturę. Pizze piecze się w temp. >400°C


Na zimnym kamieniu?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst