Kamerka sportowa a la GOPRO @Zadowolenie
110°Zakończono

Kamerka sportowa a la GOPRO @Zadowolenie

17
kwi 2. 2016
Jak ktoś zaczyna kręcić sportowo to zacny sprzęt w bdb cenie znalazłem na zadowolenie.pl.

17 Komentarzy

Cena bodaj najniższa w internecie, ale jakość bez szału - jak na cenę przystało. Wygląda to jak interpolowane 720p albo i mniej

Ma stabilizacje obrazu i panel dotykowy. Ktoś ją testował?

@Dario wystarczy zajrzeć na stronę sklepu... bardzo proszę:
Stabilizator obrazu: Elektroniczny
Pozostałe parametry wyświetlacza: Dotykowy
Przekątna ekranu: 2,4''

Podoba mi się, jako rejestrator samochodowy z pilotem. Obsługa bez gimnastyki :-)
Prezentacja sprzętu:
Demo:

Stabilizacja w kamerkach sportowych przeszkadza, a nie pomaga, zwłaszcza w tanich modelach, gdzie mamy "pływający" ekran... W podobnej cenie jest zdecydowanie lepszy Eken H9.

Wygląda to bardzo kiepsko, choćby tutaj:

Jak przedmówca wspomina - w podobnej, a nawet niższej (korzystając z givingassistant) cenie można mieć Ekena H9 kupionego w gearbeście

Z kamer sportowych w cenie ~200 zł nie do pobicia jest EKEN H9 4K Ultra HD... w zestawie za 46$

gearbest.com/act…tml

47269-jsNJ3.jpg

Jeśli z tym Ekenem wysyłają te wszystkie uchwyty i inne akcesoria, to szacun. Ja póki co z zakupami za taką kasę w Chinach odpadam. Przynajmniej póki nie zakończy się mój spór z Gearbest, bo sklep jakoś nie pali się, żeby oddać kasę za pustą paczkę. Cała nadzieja w PayPalu.

To jeszcze 2 filmiki z samochodu. Na pierwszym ktoś umieścił nawet kamerę na masce na zewnątrz :-) Drugi jest po zmierzchu. Moim zdaniem radzi sobie dobrze. Można nawet odczytać blachy. Także przetestuję taki wariant rejestratora...Oglądałem tego Eken H9 i najtaniej jest po około 300 zł w Polsce, więc nie można tego porównywać z tu przedstawioną kamerką. A to, że w Chinach jest taniej... ale możesz jej nie dostać.

@Dario - już nie przesadzaj. Kupujesz choćby za pośrednictwem Gearbest i wybierasz paczkę rejestrowaną, płacąc za wszystko PayPalem. Nic złego stać Ci się nie może.

@grz3slaw nic złego, poza tym, że możesz czekać 2 miesiące, a potem dostać pustą paczkę :-) Niestety Gearbest nie jest chętny do oddawania kasy i trzeba czekać na rozstrzygnięcie przez PayPal. A to trwa.

eken h9 jest na banggood.com z wysylka z europy za 215 zl

raptykKwi 3.

Z kamer sportowych w cenie ~200 zł nie do pobicia jest EKEN H9 4K Ultra HD... w zestawie za 46$http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234672.html[Obrazek]Na żywca skopiowane GoPro. Jeśli jednak używamy materiału z takiej kamery do poważniejszych celów, to jednak GoPro jest niezastąpione.

DoReMiKwi 3.

@grz3slaw nic złego, poza tym, że możesz czekać 2 miesiące, a potem dostać pustą paczkę :-) Niestety Gearbest nie jest chętny do oddawania kasy i trzeba czekać na rozstrzygnięcie przez PayPal. A to trwa.


Pierdoły gadasz, jeśli bierzesz rejestrowaną to musi dojść, jaknie to masz zwrot pieniędzy, jeśli ktoś kupuje z GB bez trackingu to szczerze powiedziawszy sam jest sobie winny, bo jak wyślesz paczkę Pocztą Polską i nie polecony i do tego ekonomiczną to nie masz prawa do reklamacji nawet jak się zgubi (a co dopiero taka paczka z Chin do Polski), także twierdzenie, że sklep robi w konia, bo ktoś sobie zamówił bez trackingu jest z lekka krzywdzące.

@TomdeX ale tak Ci się wydaje, czy przez to przechodziłeś? Bo ja właśnie odebrałem z Gearbest przesyłkę poleconą, rejestrowaną, tyle że uszkodzoną i pustą. I odzyskanie kasy to wcale nie jest 5 minut. Nikomu nie życzę takiej pieczątki na kopercie z Chin: 47476-XvpDY.jpg

DoReMiKwi 3.

@TomdeX ale tak Ci się wydaje, czy przez to przechodziłeś? Bo ja właśnie odebrałem z Gearbest przesyłkę poleconą, rejestrowaną, tyle że uszkodzoną i pustą. I odzyskanie kasy to wcale nie jest 5 minut. Nikomu nie życzę takiej pieczątki na kopercie z Chin: [Obrazek]Opierdzielanie zawartości paczki to powoli staje się standardem i to nie tyczy się tylko i wyłącznie Gearbest, po prostu pech chciał i trafiło na ciebie.

FelipeKwi 3.

Na żywca skopiowane GoPro. Jeśli jednak używamy materiału z takiej kamery do poważniejszych celów, to jednak GoPro jest niezastąpione.


Jakość obrazu SJ4000/SJ5000, GoPro, Eken H9 i Xiaomi - porownywalna; z trójki odpowiedników GoPro najlepiej wypada SJ5000 (ma stabilizacja żyroskopową), a zaraz potem jest Eken H9 4K. Za cene najnowszego GoPro mozna miec kilka Eken'ow wraz z calym zestawem (obudowa wodoodporna, uchwyty itp.)

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy