Niestety, ta okazja już wygasła
Kamerka samochodowa DDPai Mola N3 1600P HD z Polski
369° Zakończono

Kamerka samochodowa DDPai Mola N3 1600P HD z Polski

132,56zł175,45zł-24% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
47
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

303326.jpg
Cena 33,99$ obejmuje kod DDPAI3 na 3$ oraz kupon sklepu 8/39$ do pobrania tutaj
Aktualizacje społecznościowe
47 Komentarzy
Cena przyzwoita - ale usuń z tytułu oferty "GPS", bo wprowadzasz trochę w błąd.
Okazja dotyczy przecież podstawowej wersji.
jak uzyskac taka kwote ja mam 161
Luc_Adams29/09/2020 12:45

jak uzyskac taka kwote ja mam 161


Kupon kod i punkty tak jak na zdjęciu.
5171187.jpg
Wysyłka z Chin jak widać wychodzi jakieś 121 pln
Edytowane przez: "Wembli" wrz 29.
Mam z poprzedniej wstawki tyle, że z gps. Nagrywa ok, zajmuje mało miejsca, delikatnie migająca dioda nie przeszkadza, naprawdę nieźle wykonana. W garażu świetnie widać rejestracje samochodów. Aplikacja szału nie robi ale jest na tyle prosta, że można sobie spokojnie poradzić. Łączy się bez problemu przez wi-fi.
Natomiast poprzednia karta pamięci nie udźwignęła pracy z kamerką i wyskoczył błąd karty sd po miesiącu użytkowania i kamerka już nie chciała obsłużyć karty. Karta działa na innych urządzeniach. Jest też problem z wyświetlaniem przeciążenia (bynajmniej u mnie) zawsze pokazuje 1g. Nieważne jak przyczepię do szyby czy nawet podczas ostrego skręcania. Według producenta pokazuje prawidłowo przy skręcaniu w lewo i przyśpieszaniu sensor powinien pokazywać 1g w przód... Jedynie dobrze pokazuje gdy leży w poziomie na fotelu. Wtedy jest tylko wartość zero. Więc jak juz, to polecam bez GPS. Chyba, że ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Reset nic nie zmienia, wgranie aplikacji od nowa również.
mrbzyq29/09/2020 12:45

Cena przyzwoita - ale usuń z tytułu oferty "GPS", bo wprowadzasz trochę w b …Cena przyzwoita - ale usuń z tytułu oferty "GPS", bo wprowadzasz trochę w błąd.Okazja dotyczy przecież podstawowej wersji.


Parking monitoring dostępny tylko po zakupie Hard Wire KIT, o tym też warto wpsomnieć.
A wie ktoś, jak wymusić zapisu danego momentu? Bo z tego co widzę to kamerka nie ma przycisków.
stasic29/09/2020 13:14

Parking monitoring dostępny tylko po zakupie Hard Wire KIT, o tym też w …Parking monitoring dostępny tylko po zakupie Hard Wire KIT, o tym też warto wpsomnieć.


Ale to jak w każdej innej kamerze.

Mam tę molę i o ile kamerka jest całkiem ok, to aplikacja to totalna pomyłka. Niestety. A nie mając ekranu, kamera jest uzależniona od aplikacji. Kiedy aplikacja licha, to przekłada się to na ogólne wrażenia i ocenę sprzętu.

W prywatnym aucie gps to tylko zbędny bajer dla mnie. Raz kupiłem i więcej tego nie zrobię. Mało kto bawi się w śledzenie trasy później w domu. I mało kto włącza opcję żeby prędkość była widoczna na filmie zdecydowanie lepiej dopłacić do kabelka żeby mieć tryb parkingowy
domibln29/09/2020 13:23

A wie ktoś, jak wymusić zapisu danego momentu? Bo z tego co widzę to ka …A wie ktoś, jak wymusić zapisu danego momentu? Bo z tego co widzę to kamerka nie ma przycisków.


Z poziomu aplikacji tylko
121 przy obecnym kursie, dolar w ciągu 4 godzin poszedł w dół prawie 10gr...
Krzysiu_Ibisz29/09/2020 13:34

Z poziomu aplikacji tylko


A ile jest czasu zanim kamerka usunie nagranie wypadku? Bo zakładajmy, ze mam wypadek, prawdopodobnie przez chwile jestem w szoku, potem szukam telefonu itd. i moze dopiero po kilku minutach uda mi się odpalić aplikacje i zabezpieczyć materiał.
Ddpai czy któraś 70mai? Nie zależy mi na GPS, szukam czegoś co w nocy zarejestruje coś więcej niż szare plamy, ale oczekuje cudów typu krystaliczny obraz w szczerym polu bez latarni.
Tomasz_Kuczynski29/09/2020 15:13

Ddpai czy któraś 70mai? Nie zależy mi na GPS, szukam czegoś co w nocy zar …Ddpai czy któraś 70mai? Nie zależy mi na GPS, szukam czegoś co w nocy zarejestruje coś więcej niż szare plamy, ale oczekuje cudów typu krystaliczny obraz w szczerym polu bez latarni.


Mam obydwie,lepsza jest 70mai ale Pro, lepsza jakość nagrywania i lepsza intuicyjna aplikacja, niestety jest droższa
Czy ktoś wie, gdzie kupić "sticker" na szybę na który przykleja się tą kamerkę? Potrzebuję zamontować w innym samochodzie i nie mogę znaleźć nic takiego na Ali :-(
Tragiczna aplikacja, uprzedzam inaczej nie odczytacie materiałów
Dzięki, wziąłem za 142 zl. Nawet jak apka tragiczna to i tak nagrania sa na karcie do odczytu. Who cares.
Dobrze widzę, że on nie ma akumulatora tylko kondensator? Właśnie szukam takiego bez żadnego akumulatora.
i-marcin29/09/2020 22:18

Czy ktoś wie, gdzie kupić "sticker" na szybę na który przykleja się tą kame …Czy ktoś wie, gdzie kupić "sticker" na szybę na który przykleja się tą kamerkę? Potrzebuję zamontować w innym samochodzie i nie mogę znaleźć nic takiego na Ali :-(


Chodzi Ci o taśmę dwustronną? Czy tę folię? Folia nie jest potrzebna, a taśmę możesz dosztukować i podocinać z jakiejś mocnej podwójnej. Tak robiłem w poprzedniej kamerce.
domibln29/09/2020 15:00

A ile jest czasu zanim kamerka usunie nagranie wypadku? Bo zakładajmy, ze …A ile jest czasu zanim kamerka usunie nagranie wypadku? Bo zakładajmy, ze mam wypadek, prawdopodobnie przez chwile jestem w szoku, potem szukam telefonu itd. i moze dopiero po kilku minutach uda mi się odpalić aplikacje i zabezpieczyć materiał.


Jeśli (odpukać) brałeś w nim udział, to nagranie nie zostanie usunięte. Przy wykrytym wstrząsie plik jest zabezpieczany i jeśli jesteś połączony do kamerki telefonem, to ściągnie się automatycznie. W ustawieniach możesz ustawić maksymalną długość tego nagrania (maks to 30sekund z tego co pamiętam). Jak wykryje wstrząs to nagranie obejmuje 15 sekund przed wstrząsem i 15 sekund po nim.
Same nagrania jak to w takich kamerkach nie są usuwane jako takie, tylko nadpisywane kolejnymi, kiedy zabraknie miejsca na karcie.


Dla mnie w kamerkach najważniejszy to kondensator i tryb parkingowy i niestety w budżetówkach nie mam wielkich wyborów.
Edytowane przez: "szady" wrz 30.
i-marcin29/09/2020 22:18

Czy ktoś wie, gdzie kupić "sticker" na szybę na który przykleja się tą kame …Czy ktoś wie, gdzie kupić "sticker" na szybę na który przykleja się tą kamerkę? Potrzebuję zamontować w innym samochodzie i nie mogę znaleźć nic takiego na Ali :-(


ja uzyłem foli na wyswietlacz docietej w kwadracik
Jan_KowalskiZct29/09/2020 15:39

Mam obydwie,lepsza jest 70mai ale Pro, lepsza jakość nagrywania i lepsza i …Mam obydwie,lepsza jest 70mai ale Pro, lepsza jakość nagrywania i lepsza intuicyjna aplikacja, niestety jest droższa


A czy mógłbym mi powiedzieć czy jak DDPai coś ma nie tak z kartą czy coś to jakieś komunikaty wydaje? Bo ja podłączam raz w roku kamerkę do apki i dobrze żeby kamerka dała znać, że karta padła.
daxor30/09/2020 11:24

A czy mógłbym mi powiedzieć czy jak DDPai coś ma nie tak z kartą czy coś to …A czy mógłbym mi powiedzieć czy jak DDPai coś ma nie tak z kartą czy coś to jakieś komunikaty wydaje? Bo ja podłączam raz w roku kamerkę do apki i dobrze żeby kamerka dała znać, że karta padła.


Nie wiem,bo kupiłem dobrej jakości kartę i zadziałała, innych nie próbowałem, myślę że z poziomu aplikacji jest dostęp do karty i tam możesz zobaczyć
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst