Niestety, ta okazja już wygasła
Kamerka internetowa SUIRUI HD 20A (FHD) - 24,80 EUR, Amazon.de
338° Zakończono

Kamerka internetowa SUIRUI HD 20A (FHD) - 24,80 EUR, Amazon.de

111,85zł162,41zł-31%Amazon.de Okazje
338° Zakończono
Kamerka internetowa SUIRUI HD 20A (FHD) - 24,80 EUR, Amazon.de
lip 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kupiłem na prezent, przetestowałem, mogę polecić. Moim zdaniem w tej cenie rewelacja, patrząc na testy na YT i własne spojrzenie na zakupioną kamerkę. .

Szukałem niedrogiej, ale przyzwoitej kamerki Full HD dla chrześniaka, oglądałem testy i trafiłem na SUIRUI. Wcześniej skłaniałem się do zakupu Aukey PC-LM1E, ale SUIRUI bardziej mi się spodobała. Polecam zwłaszcza pierwszy filmik, gdzie każdy sam może ocenić jak się prezentuje kamerka na tle konkurencji.

Machinalnie sprawdziłem ceny, znalazłem na niemieckim Amazonie ofertę z rabatem 40 %, więc od razu zamówiłem.

UWAGA: Aby uzyskać cenę ze wstawki należy zaznaczyć na stronie produktu opcję bonu promocyjnego o wartości 40 %

Cena ostateczna na podsumowaniu (razem z kosztami przesyłki): 24,80 EUR
413740.jpg

Sprzedawca: warmbuyDE
Realizacja zamówienia: Amazon.de

Na polskim Amazonie 162,41 zł amazon.pl/SUI…N7/

Informacje o tym produkcie
【Wyraźny obraz wideo】Kamera internetowa SUIRUI o rozdzielczości 1080p Full HD 2,1 MP CMOS, działa w trybie HD w przypadku zoom, Skype, FaceTime, Youtube, Twitter, Google, Hangouts i innych platform internetowych. Można w łatwy sposób rozpocząć spotkania on-line, wideokonferencje i osobiste streaming na żywo (nadaje się do scenariuszy spotkań – 3 do 5 osób) itp. Maksymalna rozdzielczość do [email protected] Kamera internetowa z mikrofonem do komputera PC jest łatwa w obsłudze i jest podłączona do portu USB.
【2 mikrofony z redukcją szumów】Kamera internetowa SUIRUI jest wyposażona w dwa wbudowane mikrofony w połączeniu z technologią redukcji szumów, zapewniają dużą redukcję hałasu z obwodów i tła, aby kontrolować hałas z zewnątrz. Do 6 m wielokierunkowa odległość nagrywania rejestruje Twój głos ze wszystkich kątów. Kamera internetowa HD 1080p z mikrofonem została zaprojektowana do perfekcyjnej prezentacji głosu i ramy.
【Obiektyw szerokokątny i autofokus】Niezniekształcający kąt 90° gwarantuje wyraźne zdjęcia i więcej treści obrazu bez zniekształceń, autofokus HD i automatyczna korekcja światła zapewniają wyraźny obraz w każdej scenie, nawet przy słabym świetle. Upewnij się, że jesteś dobrze widoczny podczas rozmów wideo i transmisji na żywo. Kamera internetowa Suirui z autofokusem została zaprojektowana do perfekcyjnej prezentacji ramy.
【 Plug and Play i dalsza kompatybilność 】Kamera internetowa z autofokusem z interfejsem USB 2.0, plug-and-play, nie wymaga sterowników. Obracana o 360° kamera, składana podstawka, różnorodne możliwości umieszczenia: można umieścić na biurku, statywie, nad wyświetlaczem i laptopem. Kamera internetowa SUIRUI 1080P HD jest kompatybilna z systemem Windows/Mac, Android. Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta online. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
【Przesuwana osłona】Pokrywa obiektywu kamery internetowej przykrywa obiektyw, gdy nie jest używany, aby chronić Twoją prywatność i zapewnić większe bezpieczeństwo. Chroni obiektyw również przed kurzem i brudem, dzięki czemu wideo jest zawsze wyraźne, gdy kamera internetowa HD 1080p jest w użyciu. Kamera SUIRUI z osłoną obiektywu umożliwia elastyczne ustawienie kąta nagrywania, szeroki zakres miejsc zapewnia komfort podczas pracy i nauki.

Testy i recenzje:

1. Na tle innych kamerek2. Osobno

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz