Niestety, ta okazja już wygasła

kamera Xiaomi Mi Home security 1080p magnetic mount

lut 17. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Kamera Mi Home Security Camera zapewnia imponujące możliwości obserwacji, dzięki olbrzymiemu kątowi widzenia. Wykorzystanie magnetycznej podstawki pozwala na niezliczone możliwości montażu.

Wysoka rozdzielczość FULLHD i ultraszerokokątny obraz
Kamera Xiaomi została wyposażona w obiektyw o ultraszerokim kącie widzenia do 170º, dający dobry widok w szerokim zakresie, nie generując martwego pola. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości sensor zapewniający obraz i rozdzielczość FULL HD 1080P z maksymalną szybkością 20 klatek na sekundę.

Z noktowizorem dzięki diodom LED na podczerwień
Inteligentna kamera Xiaomi 1080P została również wyposażona w system światła podczerwonego 940nm, co zapewnia dobrą widoczność z daleka w ciemności z dużą ostrością i szczegółowością. Możesz nagrywać wszystko bez przerw przez cały dzień.

Wbudowany inteligentny czujnik ruchu
Wbudowana sztuczna inteligencja AI, pozwala na inteligentne analizowanie i wykrywanie ruchów, unikając fałszywe alarmy z powodu zmiany świateł czy przechodzących zwierząt. Ponadto, funkcja dwukierunkowej konwersacji została również znacznie ulepszona, aby komunikacja dwukierunkowa była bardziej stabilna i płynna.

Magnetyczny uchwyt do łatwej instalacji
Okrągła konstrukcja Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P pozwala na dostosowanie kamery do różnych kątów widzenia, zastosowana podstawa magnetyczna pozwala na umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu. Ponadto Kamera Xiaomi jest pyłoszczelna i wodoodporna dla standardów IP65, co zapobiega przedostawaniu się kurzu do aparatu, jednocześnie ograniczając dostęp dla wody, dzięki czemu urządzenie dobrze sobie radzi na środowisko zewnętrze. Kamera znajdzie zastosowanie w garażach, magazynach, przy drzwi wejściowych.

Aplikacja Mi Home
Użytkownicy mogą zdalnie monitorować i zarządzać kamerą za pomocą Smartfona i aplikacji MI Home. Poza tym, kamera obsługuje również przechowywanie obrazów w chmurze lub na karcie micro SD o pojemności do 32 GB.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
34 Komentarze
Prześlij Komentarz