Niestety, ta okazja już wygasła
Kamera wifi hykker
96° Zakończono

Kamera wifi hykker

99zł Darmowa dostawa DarmowaBiedronka Okazje
AvatarUsunięty12289916
96° Zakończono
Kamera wifi hykker
lip 13. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od poniedziałku 15.07 w ofercie Biedronki będzie kamerka do monitoringu. Chyba nowość w biedrze więc o jakości się nie wypowiem. Pewnie to jakiś chińczyk przebrandowany więc może ktoś rozpozna i napiszę co to jest warte. Rozdzielczość 720p, łączność wifi lub lan.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
16 Komentarzy
wyglądem przypomina escam g02
Ciekaw jestem jak z jakością nagrań takiego wynalazku ...
bdw ktoś poleci jakąś "po necie" (lan i wifi "na dziś" odpadają) z wykrywaniem ruchu i nagrywaniem na kartę jak coś "złapie" tak żeby jakość sensowna była (dało się twarz rozpoznać jak coś) ?
eter13/07/2019 18:34

Ciekaw jestem jak z jakością nagrań takiego wynalazku ... bdw ktoś poleci j …Ciekaw jestem jak z jakością nagrań takiego wynalazku ... bdw ktoś poleci jakąś "po necie" (lan i wifi "na dziś" odpadają) z wykrywaniem ruchu i nagrywaniem na kartę jak coś "złapie" tak żeby jakość sensowna była (dało się twarz rozpoznać jak coś) ?


tę biedronkową kamerę, porównując wygląd, mam firmowaną jako Houzetek SP020 - i choć Houzeteki gdzieś tam się czasem przewiną na forach smarthome jako niby działające - nie umiem tego wynalazku polecić niestety. stream jest live tak naprawdę tylko jeśli masz odpaloną apkę na telefonie. ja kupiłem kamerkę jakoś w promce na light in the box zdaje się, albo na rosegallu - głównie dlatego, że wspierała protokół ONVIF. niby działa, HomeAssistant kuma, ale tak naprawdę rozłącza ją co chwila, więc do monitoringu średnio się nadaje. chwilowo mam ją w garażu i traktuję tylko jako podgląd raz po raz, "pilnując" garażu czujnikiem otwarcia bramy, bo średnio mam ochotę zaufać tej kamerce.

co masz na myśli pisząc "po necie" (lan i wifi "na dziś" odpadają)?
bo jeśli chodzi o kamerę do której dostaniesz się zdalnie - to lan/wifi i tak będzie potrzebne, prawda?

z kamer lan/wifi, które mogę polecić jest np. Alfawise / gocomma CA - R21A - R [też pod różnymi brandami się pojawia]. stream FullHD, pogodoodporna, nagrywa na kartę, wysyła maile, wrzuca na ftp itd. również wspiera ONVIF. dużo lepiej współpracuje mi z HomeAssistantem, obraz żyleta w dzień i w nocy. teoretycznie da się do niej dostać z zewnątrz przez jakąś ichnią apkę, ale nie próbowałem, wszystko zawsze blokuję u siebie i nie wypuszczam sygnału do chin

EDIT: dodam tylko, że jak napisałem chińczykom jak się ten Houzetek zachowuje [zrywa itd] uznali że to wadliwy sprzęt bo nie powinno się tak dziać i zwrócili kasę.
Edytowane przez: "peejay" lip 13. 2019
eter13/07/2019 18:34

Ciekaw jestem jak z jakością nagrań takiego wynalazku ... bdw ktoś poleci j …Ciekaw jestem jak z jakością nagrań takiego wynalazku ... bdw ktoś poleci jakąś "po necie" (lan i wifi "na dziś" odpadają) z wykrywaniem ruchu i nagrywaniem na kartę jak coś "złapie" tak żeby jakość sensowna była (dało się twarz rozpoznać jak coś) ?


A do jakiej kwoty byś chciał?
peejay13/07/2019 19:07

tę biedronkową kamerę, porównując wygląd, mam firmowaną jako Houzetek SP020 …tę biedronkową kamerę, porównując wygląd, mam firmowaną jako Houzetek SP020 - i choć Houzeteki gdzieś tam się czasem przewiną na forach smarthome jako niby działające - nie umiem tego wynalazku polecić niestety. stream jest live tak naprawdę tylko jeśli masz odpaloną apkę na telefonie. ja kupiłem kamerkę jakoś w promce na light in the box zdaje się, albo na rosegallu - głównie dlatego, że wspierała protokół ONVIF. niby działa, HomeAssistant kuma, ale tak naprawdę rozłącza ją co chwila, więc do monitoringu średnio się nadaje. chwilowo mam ją w garażu i traktuję tylko jako podgląd raz po raz, "pilnując" garażu czujnikiem otwarcia bramy, bo średnio mam ochotę zaufać tej kamerce.co masz na myśli pisząc "po necie" (lan i wifi "na dziś" odpadają)?bo jeśli chodzi o kamerę do której dostaniesz się zdalnie - to lan/wifi i tak będzie potrzebne, prawda?z kamer lan/wifi, które mogę polecić jest np. Alfawise / gocomma CA - R21A - R [też pod różnymi brandami się pojawia]. stream FullHD, pogodoodporna, nagrywa na kartę, wysyła maile, wrzuca na ftp itd. również wspiera ONVIF. dużo lepiej współpracuje mi z HomeAssistantem, obraz żyleta w dzień i w nocy. teoretycznie da się do niej dostać z zewnątrz przez jakąś ichnią apkę, ale nie próbowałem, wszystko zawsze blokuję u siebie i nie wypuszczam sygnału do chin EDIT: dodam tylko, że jak napisałem chińczykom jak się ten Houzetek zachowuje [zrywa itd] uznali że to wadliwy sprzęt bo nie powinno się tak dziać i zwrócili kasę.Po necie w znaczeniu że ma mieć możliwość podlądu/zapisu gdzieś w "chmurze/na nas'ie w innej lokalizacji niż kamera" w razie jakby karta się zapełniła a byłbym gdzieś powiedzmy na 2 tyg. wakacjach.
AmadeuszTrn13/07/2019 18:54

A do jakiej kwoty byś chciał?Wiadomo że taka "zabawka" to nie będzie kosztować 300 czy 500 zł raczej... Jak masz jakieś dobre przykłady możesz podać wszystkie (no może poza takimi za 5 tys )
eter13/07/2019 19:26

Po necie w znaczeniu że ma mieć możliwość podlądu/zapisu gdzieś w "chmur …Po necie w znaczeniu że ma mieć możliwość podlądu/zapisu gdzieś w "chmurze/na nas'ie w innej lokalizacji niż kamera" w razie jakby karta się zapełniła a byłbym gdzieś powiedzmy na 2 tyg. wakacjach.


a no to ta, do której linkę wrzuciłem - tak ma
zapis na karcie szczerze mówiąc mnie średnio interesuje, bo nie chce mi się co chwila wyciągać karty - dlatego sam też szukałem czegoś co może wypluć pliki gdzieś w lan. do routera [WNR3500v2 + tomato advanced] mam podpięty dysk i uruchomiony ftp na który kamery wrzucają mi swoje nagrania. wiem, nie jest to rozwiązanie doskonałe, ale w moich warunkach się sprawdza - a co najważniejsze, wykorzystałem sprzęt, który i tak miałem pod ręką [czyt. dysk i router ;)]
2562484-XDJDM.jpgescam g02 jak nic.
Specyfikacja biedry: biedronka.pl/ind…owa
Escam: escam.cn/pro…=58

Ogólnie opinie ma dobre, jak na te piksele [matryca bez interpolacji] jednak bardziej jako podgląd niż monitoring.
Jedna z recenzji na YOUTUBE.
Lepiej dołożyć i kupić coś markowego. Ta półka cenowa dużo obiecuje a w praktyce mało co z tego działa a jak działa to w bardzo dziwny sposób i można by pomyśleć, że ktoś to zaprojektował tylko po to, żeby cię zdenerwować.
U mnie już od wczoraj była dostępna
Pixelek14/07/2019 22:37

U mnie już od wczoraj była dostępna


Teraz pytanie czy kupiles czy chciales sie pochwalic swoja biedronka?
Teraz kamera ta jest za 79 zł !
Teraz jest po 692889042-7Bopw.jpg
Ta kamerka już była w tamtym roku. Na tym filmie widać wszystkie opcje w aplikacji i nagrania z samej kamery
4682583.jpgDziała na Mi box
4682583-IB3ie.jpg
Edytowane przez: "Mi8LitePeper" lip 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst