Kamera sportowa Xiaomi Yi w promocyjnej cenie
-31°Zakończono

Kamera sportowa Xiaomi Yi w promocyjnej cenie

399zł
13
sty 24. 2016
Na oficjalnej stronie Xiaomi w Polsce dostepna jest swietna kamerka sportowa Yi.Tutaj jej opis, w tym przedziale cenowym jest bezkonkurencyjna.Na allegro duza dostepnosc akcesorii. xiaoyi.pl/yi-…ra/
Aktualizacje społecznościowe
RTV/AGD/FOTO
Najlepsze komentarze
Po pierwsze nie jest to oficjalna strona Xiaomi, po drugie żadna to promocja.
13 Komentarzy
Po pierwsze nie jest to oficjalna strona Xiaomi, po drugie żadna to promocja.
TomdeXsty 24. 2016

Po pierwsze nie jest to oficjalna strona Xiaomi, po drugie żadna to …Po pierwsze nie jest to oficjalna strona Xiaomi, po drugie żadna to promocja.


To od kilku dni jest oficjalna strona Xiaoyi czyli działu odpowiedzialnego za kamery w firmie Xiaomi! I to jest oficjalna Polska cena, że nijak ona się ma do ceny na chińskich portalach to chyba logiczne, po pierwsze VAT, po drugie marża, a po trzecie gwarancja.
Swoją kupiłam za 244zł. Także żadna promocja.
Jak może to być oficjalna strona skoro xiaomi nie sprzedaje niczego oficjalnie w PL? Chyba że coś się zmieniło ale nie słyszałem aby mieli swoje przedstawicielstwo w PL? To nawet jak oficjalny dystrybutor nie wygląda...
Wystarczy napisać do Xiaomi aby się dowiedzieć, że o niczym nie widzą
Obecnie u chińczyków kamerka kosztuje powyżej 300zł, plus należy liczyć się z ewentualnym doliczeniem vatu. Więc cena jak na obecne warunki nie taka zła, zwłaszcza że mamy gwarancję na miejscu.
W chinach 77$ kosztuje na banggood, więc cena dużo niższa. Ryzykowałbym nawet vat, chociaż z tym to różnie.
Edytowane przez Moderatora: "Reflinki na Pepperze są zabronione!" sty 24. 2016
Czy tak dużo niższa to bym polemizował. W przeliczeniu wyjdzie 315-320zł w zależności od płatności, plus ten nieszczęsny vat - ale to loteria.
Z drugiej strony nie czekamy na paczkę miesiąc czasu, teoretycznie gwarancję mamy na miejscu.
Z trzeciej strony, na allegro polskie sklepy sprzedają ją za 360zł.
Czyli oferta przeciętna
Nie toleruję dystrybucji giganta przez jakąś poboczną firemkę. VAT na kamerkę jest mało prawdopodobny, zamawiałem kilka i ani jedna nie została ovatowana. Trzeba poczekać na promocję, sam zamawiałem za niecałe 250 zł i spokojnie do tej ceny znów wróci, polska cena to porażka i tyle w temacie.
@TomdeX nie mow, ze malo prawdopodobny, bo ja zamowilem na promocji i dostalem 65zł VAT...
i teraz wlasnie sprzedaje kamerke
Zdecydowanie mniejsza niż telefon, wiem o czym mówię.
TomdeXsty 24. 2016

Nie toleruję dystrybucji giganta przez jakąś poboczną firemkę. VAT na kame …Nie toleruję dystrybucji giganta przez jakąś poboczną firemkę. VAT na kamerkę jest mało prawdopodobny, zamawiałem kilka i ani jedna nie została ovatowana. Trzeba poczekać na promocję, sam zamawiałem za niecałe 250 zł i spokojnie do tej ceny znów wróci, polska cena to porażka i tyle w temacie.Niestety po 1 stycznia podrożały dość mocno wszędzie Yi, miałem zamiar zamówić za 240-250zł ale nigdzie niema, a w listopadzie, grudniu były po tyle właśnie, tak więc nie liczyłbym na szybki spadek cen, xiaomi podniosło ceny i tyle, wiedzą że niema konkurencji w tej cenie to podnieśli o 15$ a i tak się rewelacyjnie im sprzedają. Teraz wchodzi nowy model minimalnie droższy z wyświetlaczem ale przebaczony bardziej pod kamerę samochodową, Xiaomi Yi Car DVR, ciekawy jestem jaka będzie jakość w porównaniu do yi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy