Kamera sportowa Tracer eXplore SJ 4000LE WiFi za 229 zł @ Euro
142°Zakończono

Kamera sportowa Tracer eXplore SJ 4000LE WiFi za 229 zł @ Euro

7
kwi 16. 2016kwi 16. 2016
Kamera TRACER eXplore SJ 4000LE WiFi to jedna z najlepszych dostępnych na rynku kamer sportowych nagrywających w jakości Full HD oraz posiadających Wi-Fi.
Kamera charakteryzuje się doskonałym sensorem optycznym i jednym z najnowocześniejszych procesorów graficznych. Dzięki temu kamera z sukcesami staje w szranki w najtrudniejszych warunkach z topowymi modelami konkurencji,
Kamera ta oferowana jest w pakiecie z bardzo bogatym zestawem akcesoriów i mocowań.

Cena 299 229 zł. Darmowy transport.
Użyj kodu rabatowego*: OD160416

*Aby skorzystać z promocji, należy wpisać powyższy kod rabatowy podczas składania zamówienia. W koszyku zostanie naliczony rabat.

Promocja trwa 16.04.2016 do końca dnia lub do wyczerpania zapasów.

7 Komentarzy

Przez popularny serwis aukcyjny za 190 zl mozna nowke kupic ze sklepu

Zbytnio nie wiem gdzie tak tanio znalazles od sensownego sprzedawcy bez gory negatowow. W sklepach taniej to albo seria 400 (stara) albo bez wifi. Wg mnie niezla oferta jak ktos potrzebuje prostego kama z gwarancja w PL.

Straszny bełkot marketingowy, zwróciło moją uwagę LE w symbolu, opis klienta na eurortv nie wiem na ile wiarygodny ale podaje: To jest wersja odchudzona SJ4000. Oryginalny Tracer SJ4000 dostępny za nieco większą kwotę ma znacznie większą matrycę i kilka dodatków więcej"
czyli byćmoże to faktycznie okrojona wersja - choć pozornie lepsza bo ma wiekszy LCD, ale co to ma za znaczenie? liczy się jakość nagrań a nie o kilka milimetrów większy wyświetlacz.

Najlepszą opcją jest chyba dołożyć to +/- 50 zł i kupić oryginalny SJCAM z polską gwarancją.

Mam zwykłą Tracer "SJ4000" i nie różni się niczym od SJCAM. Niestety SJ4000LE to nie jest pełna wersja SJ4000, tylko gorsza ze słabszą matrycą.NIE KUPOWAĆ WERSJI LE!

Tracer nie robi najlepszej jakości sprzętu według mnie, ale może się mylę. Miałem kilka urządzeń tej firmy i nie urzekły mnie wykonaniem, raczej kiepski plastik.

pavian0Kwi 16.

Tracer nie robi najlepszej jakości sprzętu według mnie, ale może się mylę. Miałem kilka urządzeń tej firmy i nie urzekły mnie wykonaniem, raczej kiepski plastik.


Tracer to odejrzewam, że nie robi nic poza "naklejaniem" swojego logo na różnych dziwnych chińskich wynalazkach,
a skoro w tym sj4000LE jest jeszcze gorsza matryca niż w wersji nie LE to radzę omijać to szerokim łukiem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst