Kamera sportowa GoPro Hero3+ Black Edition za 1131zł @ GoPro
71°Zakończono

Kamera sportowa GoPro Hero3+ Black Edition za 1131zł @ GoPro

1.131złGoPro Okazje
6
sie 14. 2015
W oficjalnym sklepie marki GoPro kamerę sportową GoPro Hero3+ Black Edition w wersji refubrished (odnawiana fabrycznie) kupimy za 269,99 euro, czyli w przeliczeniu około 1131zł!

Wysyłka do Polski jest darmowa.


9455.jpg
Recenzję kamery wraz z przykładowymi filmami znajdziecie tutaj
Aktualizacje społecznościowe
GoPro Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Trzeba pamiętać że te kamerki są refurbished jeśli komuś to nie przeszkadza to ok. nie wszyscy chcą takie kupować
Fakt, jednak w 90% refubrished ogranicza się do ponownego zapakowania kamer pochodzących ze zwrotów konsumenckich. Nie mniej jednak można zaoszczędzić ~500zł.
Jeżeli mogę - wiem, że jakość, że marka (GoPro samo w sobie), wiem, że tysiącpięćsetstodziewięćset gadżetów do kamery w zestawie ... nie mniej uważam, że cena tych urządzeń (nawet w promocjach) jest nie do przyjęcia dla przeciętnego zjadacza chleba uprawiającego jakieś sporty.
@Budniu 1100zł to już powoli akceptowalna cena. Sam skusiłem się na Xiaomi Yi za 250zł, ale jak wyciągnę raz na rok kamerkę na wakacjach to będzie huk. Jak ktoś uprawia sporty różnej maści i odczuwał potrzebę posiadania GoPro to już raczej dawno je kupił. Żyjemy w czasach, gdzie np. telefon za 1000zł to 'tanie urządzenie', a kurtka przeciwdeszczowa potrafi kosztować tyle co 12 letnie auto Nie zapominajmy, że niestety żyjemy w 'innej strefie klimatycznej' zarobków - dla Niemca czy Brytyjczyka 270 ojro to już taniutko za taki sprzęt jest.
@Kaban - oczywiście o tym wszystkim pamiętam, nie mniej "zachciałem" wyrazić swój pogląd na ten temat. Ja zasadniczo też mam kamerę znacznie tańszą, z akcesoriami (łącznie z obudową wodoszczelną) - Lenco SportCam 100 i jak dla mnie to świat i ludzie ;-)
Nie no, oczywiście. Zawsze trzeba mierzyć siły na zamiary i zachować pewien rozsądek w zakupach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst